HONDA NSR 125 by Mafioz

Szczegóły :stuck_out_tongue: Mów czemu złamany błotnik jest !
Pewnie gleba jak zamykałeś opony :smiley:

przecież jak ten błotnik jest złamany to nic nie daje wywal go :smiley:

on ino przy końcu, końcówka tak kawałek odpadła a daje bo błotnik też za lagi tam zachodzi i nie chlapie do góry jak głupi ;p w skuterze nie miąłem błotnika to po mokrym to fontanny z obu kół hahah xD

Mafioz napisał:

końcówka tak kawałek odpadła


Spoko, potem odpadnie ci owiewka, koło, silnik... :P

Heh pierwsze na co zwróciłem uwagę to ten błotnik, naprawdę nie za ładny on jest…
Ale NSR ogólnie ładna, W niedziele widziałem taką a nawet już przymiarki robiłem ale właściciel sknera i się nie dał przejechać :stuck_out_tongue: :lol:

Spoko, potem odpadnie ci owiewka, koło, silnik... :P


To nie Kymco żeby się tak sypał, skrzynia, malowanie plastików itd ;p
Robertus, a to masz zamiar nsr kupować?;p I jak wrażeniaż;p

Hehe pewnie że bym chciał kupić tylko finanse teraz nie pozwalają i w tym sezonie się jeszcze wstrzymam, ale po zimie się pomyśli :wink: A co do wrażej to nawet pozytywne ino myślałem że to większe będzie, ale dla mnie to + bo nie jestem za wysoki (168cm wzrostu) i wszytko było w sam raz :slight_smile:

no nsr wielkością nie grzeszy w porównaniu do takiej rs125 (porównanie do starej budy mam tylko ;p) Ale i tak jest dobrze bo jak siadłęm na rieju rs2 matrix kolegi to to takie malutkie że łooo… ;p
Ja mam 180cm i nsr już jest taka w sam raz, dla kogoś większego już nie polecam jednak ;D Zresztą ścigi ogolnie nie są dobre dla osób wysokich ;p

Od jakiegoś czasu zacząłem się zastanawiać nad Nsr :slight_smile: i napatoszyłem się na nsr z 99r za 3800 :smiley: zapisuje się na A1 i kupuje nerke xD

Rieju potewierdzam, małe jest. RS jest już duża jak duże moto, ale kumpel siędział na nsr i mojej rs i mówi że rs dużo większa i masywniejsza.

wcale nsr nie jest taka mała :!: na kumpla siędziałem to mało co mniejsza od rs, no tylko że rs lekko szersza …

No a to że jest szersza to dużo chyba daje.

z danych wynika, że nsr jest 5cm węższa od RS.
NSR dłuższa o 12cm od RS
NSR ma pozycje siędzenia o 1.5cm niżej od RS
Oba motory mają ten sam rozstaw kół.
Nie wiem tylko czy szerokość producenci podają z manetkami (wiadomo ona wystają) czy plastików. Ale jak widać po danych nie ma takiej przepaści w wymiarach ;p

no to piszę właśnie że mało co mniejsza od rs… a rieju rs2 matrix 125 no to fakt jest trochę małe, no ale ja jest znowu jakiś malutki…

mi chodziło o reju rs2 matrix 50ccm ;p nie wiem jakiej wielkości jest 125 ale 50 jest strasznie malutkie, ja mam 180cm wzrostu a jak siędze na nim, to żeby się za owiewke schować to się muszę neiźle wyginać a kask i tak na szybce prawie mam xD i wgl takie chude i dziwne takie małe po prostu ;d

Mafioz napisał:

to żeby się za owiewke schować



bo w 50 cc owiewki są dla picu

no to też, ale chodziło o to, że jest takie krótkie też, siedzenie blisko kierownicy i tak dziwnie przynajmniej w rieju ;p

U mnie jest typ, co właśnie śmiga na RS 50ccm i zawsze mamy ubaw, jak jedzie poskładany za owiewką jakieś 70km/h :stuck_out_tongue: Taka specyfika 50ccm :expressionless:
Mafioz, skoro jesteś taki wysoki, to fazer 1000 będzie dla ciebie w sam raz :smiley:

a no rs 50 (te nowe) to są bardzo malutki… jak usiadłem na niej i chciałem się schować za owiewka to broda na szybce xD

Dywersant, mam tylko 180cm i rieju małe ;p aa fazera to bym chciał, ale zaraz po 125 może nie 1000 ;p
Ja za owiewke to się chowam sporadycnie w sumie teraz bo przy 120 jeszcze looz a do 140 i tak dobije jak się nie schylę, urok zębatek na przyśpieszenie ;p