HONDA NSR 125 by Mafioz

ogólnie jeśli jest skuter nawet 500ccm to głupi oto nazywać motocyklem tylko skuter…

A jak założyłeś to opone to nie przymuliło ci się moto, nie gorzej się jeździ w zakrętach ?

właśnie w zakrętach lepiej się jeździ, na starej tył czasem potrafił uciekać a na tej jest super. moto się nie zmyliło w ogóle.

EDIT:

No i jest UP xD
Kurteczka OZONE SOLO




A tu jak leży, tu kurtka bez podpinki na dość grubą bluze która i tak jest na mnie za duża trochę xD



Na ostatniej niestety jakość nie zachwyca bo już trochę ciemnawo a tryb automatyczny nie włączył flasha, dopiero resztę na manualu robiłem ;D

Ile cię taka przyjemność kosztówała :wink:

350 złociszy ;p
Nie tak drogo bo to tekstylna a nie skóra ;D
W sumie nawet lepiej, skóra jakoś mi się mniej podoba taka hmm dziwna jest ;p

ee no fajna :stuck_out_tongue: też bym nie chciał skóry :stuck_out_tongue:

Nie znacie się :stuck_out_tongue: Skóra lepsza :slight_smile:

Pfff taki up :stuck_out_tongue:
Rób ten cośtam z kierunkami czy coś którego ci się już od dawna nie chce zrobić :smiley:

Co Ty gadaszł oO
Wszystko zrobione, zaciski odmalowane elegancko, kierunki kupiłem na przód i jest git, nic nie tzreba robić. Jedyne co to kompresje zmierzyć dla spokoju i zestaw napędowy już oryginany a nie na przyspieche kupić ale to jak ten się skończy ;d

Gópq ! Mówiłem, że masz upa z tymi kierunkami zrobić !

aaaa nie chce mi się xD nie ma kiedy zdjęć zrobić kurde ;p Kierunki i zaciski z tym muszę up’a zrobić bo nie widzieliście. aaaaa tak w ogóle to shut upnij się bo ty też nie zrobiłęś upa ze wszystkim co masz xD

Bo czekam na kuriera … nie będę dawał połowy skończonego UPa ;p

Macie zdjęcia NSR jak się prezentuje na dzień dzisiejszy.
Troche brudna xD
Ale nowe buciki dwa ma i jest super ;D





No i to tyle ;p
Od ostatniego upa czy też zdjęcia które dawałem się dużo zmieńiło, zaciski odmalowane, nowa przednia opona, kierunki, trochę brudu i rys też więcej

No i co to ma być :stuck_out_tongue:

weź kurde wywal ten przedni błotnik i wstaw jakiś inny, kumpel ma też nsr, to ten błotnik to jest jakiś koszmar… tak jakoś ścięty dziwnie…

faktycznie błotnik paskudny :stuck_out_tongue:

nie bo będzie chlapało, zresztą mój błotnik to urwany na końcu jest to wiadome, że paskudny i dziwnie ścięty bo krzywo urwany xD
Taki jest oryginalnie:

Przecie fajny ;p

nieee… blee, na zdjęciu tutaj wyszedł w miarę ale w RLjest nie ładny noo…

Czemu urwany ije ije ! :stuck_out_tongue:

Tak w ogóle to zamieściłeś 2x post ze zdjęciami qpo :{

trza było skasować MODZIE. xD