HONDA NSR 125 by Mafioz

Nie jak klocek tylko tak najsiwodczniej musi być, i tak się nie zlozysz dalej niż masz seryjną nawet opone :roll:

Mafioz napisał:

motocyklami


:lol:

moto zaczyna się do 250 w góre :) niżej to są pierdoloty , słabsze i mocniejsze :)

Mafioz myslałem ze ty masz 125/50 :roll:

wrona, motocykl według prawa to nawet odblokowany skuter :stuck_out_tongue:
a ta wysokość to nie zależy czasami od profilu ?

wrona napisał:

moto zaczyna się do 250 w góre :) niżej to są pierdoloty , słabsze i mocniejsze :)


Zazdrościsz i tyle :)

Takie 250ccm w 2T by Cię zmiotło z siędzenia :)

Według prawa to i 80 to motocykl ;)

wrona napisał:

moto zaczyna się do 250 w góre :) niżej to są pierdoloty , słabsze i mocniejsze :)


Twoim zdaniem ;p
Motocykle zaczynają się od 125. Motocykl to coś na "dużych blachach" ;p
A jak sam między ludźmi na to mówisz to już tylko Twoje nic nie znaczące zdanie xDD <joke>
250ccm też są 2t i coś też pierdolotył ;p
Według prawa motocykl to coś od 125 i tak też mam wpisane w dowodzie wiec dla mnie zostanie to motocyklem powszechnie nazywanym pierdopędem.

EDIT

Adverion napisał:

a ta wysokość to nie zależy czasami od profilu ?


Niby zależy, ale ja się spotkałem z oponami np. 150/60/17 które jedne mają taką tą ścinkę boczną jak w apkach czy tej mojej pirelli a inne miały duży wyższą, to też od modelu i producenta zależy.
hah, i jak posta pisałęm to Rudy i Adi mnie wyprzedzili też z tym prawem :<
Wrona zazdrości chciał kupić 250 więc dla niego motocykl to coś minimum 250ccm xD

kurde 250 w 2T to jest szok xD
Tam to dopiero idzie kasy na bene. i oleje uff…

takie 250 w 2t to około 20l na 100 pali pewnie :573:

Zdaje Ci się … 10l spali

no dokładnie jak RudY mówi, nawet by się w 7 zmieścił ;]…

a wrona, wiesz że 250 w 4T jest słabsze od tej NSR ;]?

Mało które 250 ccm 4T jest słabsze od 125 2T :slight_smile:

Adverion napisał:

wrona, motocykl według prawa to nawet odblokowany skuter



czyli teoretycznie powinien mieć duże blachy

Mafioz napisał:

Motocykl to coś na "dużych blachach"



Pozdro...

Mafioz napisał:

A jak sam między ludźmi na to mówisz to już tylko Twoje nic nie znaczące zdanie xDD



jaki bulwers :D :D

Courte napisał:

a wrona, wiesz że 250 w 4T jest słabsze od tej NSR ;]?



nie sądze ale nie będe się kłócił bo pewności nie mam , a nawet jeśli to jak 250 4t brzmi a jak 2t , 2t męczy ucho

Mafioz napisał:

Wrona zazdrości chciał kupić 250 więc dla niego motocykl to coś minimum 250ccm xD



nie , to nie są moje słowa

Mafioz napisał:

ZAZDROŚCI



nie ukrywam że dużo bardziej wolał bym to od mojego kibla , ale są lepsze motungi , nawet za zbliżona cenę chodź nie tak łatwo dostępne :D

Courte napisał:

no dokładnie jak RudY mówi, nawet by się w 7 zmieścił ;]...

a wrona, wiesz że 250 w 4T jest słabsze od tej NSR ;]?

7 ? Tyle to pali moja runnerka jak oszczędnie staram się jezdzić ... 250 2t pod 20L łyknie

Tak kur*a 80l/40km …
Jeździliście ? Wątpię … sam interesuję się motocrossem i w ogóle więc się pytałem, dowiadywałem, czytałem itp.
Jakby to paliło 20l to by im na wyścig baku nie starczyło …

wrona napisał:

Mafioz napisał/a:
Motocykl to coś na "dużych blachach"
Pozdro...


Według prawa tak jest, więc idź do urzędu czy gdzieś i się kłóć ;p
jak 7litrów pali runner 180 to 2502t max 15 i nie więcej spali, choć ponad drugie tyle to i tak przesada w spalaniu. 250 2t pewnie zjara tak 9-13l (+/- 1l).
Skutery w 50ccm palą tak po 3.5/4l seryjne, kolegi rieju 50ccm tyle, że biegówka pali max 3.5l. Zaleje do baku 13litrów do pełan czy ile on tam bak ma i cały miesiąc na stacje nie jedzie więc wychodzi na to, że skuter spali więcej od biegówki, także jak 1802t pali 7 to 2502t niewiele więcej, takie moje zdanie.

RudY ma racje, z 10 to max spali taka 250. a 250 w 4T ma koło 22-24 koni, chodzi mi o moto produkowane w tych latach co NSR.

kawa zzr250 44 kucyki :slight_smile:
nie wiedzialem ze porownujecie enduro i choppery do scigacza.
porownalem sciga do sciga, inne faktycznie sa nieco slabsze od kawy.


Tak się guma prezentuje ;D
Zakupiłem dziś też ten olej castrola ;p
Z tyłu tarcza i taki uchwyt na zacisk hamulcowy jest na czarno odmalowana też, jak się przypatrzycie to widać, małowałem jak koło ściągnąłem przy okazji. Jeszcze przód muszę pomalować i zaciski odnowić :stuck_out_tongue_winking_eye:

Według prawa tak jest



ja wiem ale nikt o zdrowym myślę skutera o pojemności 70 cc nie nazwie motocyklem

Jak baloniak w BW’się :stuck_out_tongue: