HONDA NSR 125 by Mafioz

Mafioz napisał:

mi chodziło o reju rs2 matrix 50ccm ;p nie wiem jakiej wielkości jest 125 ale 50 jest strasznie malutkie, ja mam 180cm wzrostu a jak siędze na nim, to żeby się za owiewke schować to się muszę neiźle wyginać a kask i tak na szybce prawie mam xD i wgl takie chude i dziwne takie małe po prostu ;d


Nie przesadzaj po pierwsze większe od hondy cbr 125 :) a po 2 ja mam około 183cm to jak się położę to kask mi nie wadzi o szybkę jeszcze mam trochę miejsca a jak komuś brakuje to można dupe na siędzeniu posunąć bo kanapa jest bardzo długa :E

od hondy cbr 125 to wszystko jest większe ;p
ja mówię jak jest po tym jak z nsr na rieju wsiadłem to różnica ogromna w wielkości, masię (mimo, że rieju podobno waży 130kg oO) i wgl takie chude jakieś i małe ;p
Jakbym pojeździł na jakiejś 600 to bym pewnie to samo o nsr mówił, bo jak skuter miaęłm rieju wydawał mi się zajebisty i duży ;p

a no rieju ogólnie nie jest duże ale mi się tam wygodnie jeździ fajnie jest i to się liczy :stuck_out_tongue:

mała niespodzianka:
http://www.youtube.com/watch?v=YPsfS7DIJ3M&feature=mfu_in_order&list=UL
Dziwne kolory bo w aparacie zapomniałęm ustawić balansu bieli xD
aa tego, gaźnik chyba do regulacji pójdzie na nowy sezon bo po tym filmie widzę, że jednak nie jedzie honda jak trzeba ;/ wgl na nowy sezon to i zębatki pójdą oryginalne 12/36 i będzie się wtedy dobrze jeździć.

za długie to nie chciało mi się całego oglądać , ale w 125 2t podoba mi się jedna rzecz , ten dźwięk , buuuUUUUUU jak się wkręca , to jest fajne :slight_smile:

Gorszej drogi to już chyba nie mogłeś wybrać… :573:

na początku tylko takie jest bo tam się droga osunęła i zdarli asfalt… potem już w miare jest ok droga. kurde na południu polski na wsi chcesz mić drogi jak w niemczech? jest w suymieć główna droga ładna w miare ale tam taki ruch że bym jechał 60kmh przez cały film xd

Fajne kocie łby i szum w kasku :slight_smile:

Nuddaaaaa ;D Nie no dobrze jest :slight_smile:
Tego ten … zapodaj no patentem mocowania pliska :stuck_out_tongue:

eee to ogolnie wyglądało tak, że przyłożyłem aparat na przód kasku na szczenke tam pod wlotami, obwiązałem go sznurkiem tak przez aparat i przez szczenke w kasku, miałem taką gąbkę to napchałem jej na maxa między aparat i kask potem tlyko ustawiłem to mniej więcej na liczniki, żeby było i się zajebiście trzymało ;d nie ma to jak fuszera ;d

jak bym był na miejscu i widział nsr , to od razu wymyślił bym coś , bo by się nie trzęsło i cały czas z bliska pokazywało licznik , już patrząć na filmik miałem pewne koncepcje ale , nie wiem jakie to wszystko dokładnie wielkości jest na żywo ile tam miejsca itp

Mm… ładnie się na obroty wkręca …
Kumpel mój ma nsr to na postoju chodzi jak czołg tak głośno… a twoja ładnie cichutko, a już myślałem, że wszystkie nsr tak mają xD

No ale powiem że i tak fajnie ci to chodzi :slight_smile:

fajnie, ale to jeszcze nie to ;d
No ja chciałęm tak, żeby się nie trzęsło i w sumie na kierownicy mogłem zamontować, ale to by było tylko prędkościomiećrz widać a obrotów nie, żeby wszystko złapać to by trza było dokłądnie nad bakiem aparat i trochę ponad kierowcnicą xd

Czekaj zaraz znajdę filmik + montaż i dam edita :wink:

Edit: http://www.youtube.com/watch?v=vFYlkA_0KTM
Na końcu jest :slight_smile:

Oczywiście trzeba się wykazać trochę inwencją twórczą i zrobić to pod siebie :slight_smile: Nie wiem jak tam korek macie ale chyba też taki

Ja rozwiązuję to w ten sposób, że w kurtke w kieszeń piersiową, albo w kieszeń w szelce plecaka wkładam i dobrze jest :wink: