Grafika na koszulkach

Tamten temat jest do rozmów ogólnych więc ten stworzyłem, żeby wypowiedzieć się na dany temat - czyli grafiki na koszulce - w tamty nie można się dokładnie dogadać więc tu tylko rozmowy na temat grafiki - na inny temat będzie usuwane :slight_smile:

Więc tak
Każdy niech napisze swoje zdanie na ten temat…

Ja uważam że jeśli nie będzie to wielkim problemem i cena przez to nie podskoczy zbyt mocno to grafika może być na plecach (pod napisem JEDNOSLAD.PL) …
Znalazłem parę propozycji:
http://farm4.static.flickr.com/3104/2786975165_c980ab73fd.jpg <- z tym myslę, że będzie za duzo problemów bo jest za dużo szczegółów …
http://www.bathstudent.com/pageassets/socs/societies/motorcycleclub-bumcc/BUMCC.jpg <- tu by trza np. wywalić zbędne rzeczy jak lampy, lusterka czy wloty na kasku bo też trochę szczegółowe
http://streetjusticenj.com/event/sportbike_silo.jpg <- proponuję ten bo będzie dość łatwo z wykonaniem no i jest w miarę ładny :slight_smile:

Najlepszy by był 1 ale że za dużo szczegółów to może się to do przerobić, lub coś innego na wzór 1

A kolor koszulkiż Biała czy czarnaż

Czarna :slight_smile:

grafika 3 odpada. Co to jest jakieś jajowate koła :D? Koles próbuje poderwać na koło ale coś mu nie idzie :D. Dajcie tą pierwszą albo drugą

1

2

3

4

5

6

7

8

9
'
10

11

12

13









Ja to wszystko widziałem ale to SM jest od innego serwisu no a ta 2ga wygląda jak jakieś dziecko stunci taki knypek jakiś :stuck_out_tongue:

A Mafioz jakieś nic nie warte gówna daje :stuck_out_tongue_winking_eye:

to SM jest zajebiste :D!! Weźmy to dajmy :D… Co z tego że z innego serwisu :D…

Tam jest tyle samo szczegółów co na tym pierwszym moim ! Więc odpada raczej

To co dał Courte z tą laską na moto … Rudy co odpadaż 5 czy 10zł zrobi Ci taką różnicę? myśle że koszulka do 35 zł powinna wyjść

jak zrobićie grafike z dużą ilością szczegółów to nawet jak nie będzie drogo to i tak będzie wyglądać chujowo bo będzie strasznie naciapane. Tu trzeba prostą w miarę grafikę a nie takie kombinacje alpejskie.
Mówiąc prostą mam na myśli ostatnią grafike od Courte. prosta nie ma nasrane szczegółów które nikomu nie są potrzebne. Co innego nadruk jakiś ze szczegółami a co innego takie wyszywane, tak się nie da idealnie wyszywania nawet maszyną.
Chyba, że to ma być nadrukiem, ale i tak głupio będzie jak będzie tyle szczegółów.
Grafika na koszulce ma być prosta ktoś zobaczy i wie o co chodzi a nie żeby szedł za nami 30minut i się gapił w koszulkę żeby wychwycić wszystkie szczegóły, nie o to t

wydaje mi się właśnie, że ta ostatnia ode mnie będzie git ;).

Mafioz zawarł całą moją myśl :slight_smile:
Chciałem właśnie napisać, że wyszywane to nima uja, żeby z takimi szczegółami …

Courte skąd wziąłeś tą grafę?

Widzę, że z jakiegoś mecarun.com ale to nie jest żadne ich logo więc na moje to to by było dobre :slight_smile: Jak myślicie ?

no według mnie będzie git… I na przodzie nad nickiem też bym dał takie małe!
Jak ktoś chce to Wam pokażę moją koszulke jaką mam z forum “riderspabianice”



Albo tak jak Courte mówi czyli będzie na tyle +

albo moja propozycja


Ale według mnie bez grafiki z przodu - z tylu jedna większa wystarczy :slight_smile:
Jutro zrobię ankietę z 3ma propozycjami (bez grafiki z przodu, z graficzką na prawym cycku, z graficzką nad nickiem) i zobaczymy jak wyjdzie :slight_smile:

a tak btw. zróbmy te napisy jakąś fajniejszą czcionką;).

Niii czcionka musi być normalna (Arial) czemu ?
- jednym się będzie podobać inna a innym inna
- normalna jest łatwiejsza do odczytania
- normalna jest łatwiejsza do wyszycia

ja proponuje na końcu prawego rękawa tam na rancie samym taki napis FOUM ;p żeby było wiadomo, że forum też jest czy coś, nie jakimiś dużymi literami tylko takie ooo zwykłe ;d

Wg. mnie to zbędny bzdet jest :stuck_out_tongue: