Grafika na koszulkach

logo zajebiste

to co pokazał rudy też

plecy ok

a przód pierwsze opcja logo nad cycem i pod logiem nick

ale będe miał fajnych koszulek

naponiedziałek

kuszlka disturbed

wtorek jednoślad

sroda ss

czwartek s3m

piątek dawcy orgazmów (niedawno były takie na allegro teraz znaleść nie mogę)

weekend dowolnie



zdecydowanie ta grafika :slight_smile:
i do tego napis jednoslad i będzie cacy.
ale ja bym się pokusil na cos z tym logiem z napisem jednoslad z plomieniem ale ten tez jest super
chodzi mi o to zeby to trochę bylo podobne do tego co mamy na stronie a nie tylko suchy napis i logo ktorego nei ma na stronce :wink: musi się utozsamiac.
wejdzie sobie na www.tdm.pl i takie logo jak jest n stronie to takie samo mamy na cycach a z tylu napis www.tdm.pl taka fajna i prosta czcionka jak jest napis tdm zone ten bialy na stronie.

można by do tego dorobić takie pofalowane kreski jak teraz na logu, ale przecież miały być wielkie zmiany na forum już wcześniej więc może się to zmieni może nie…

Oj tam ja bym dał tą graficzkę i normalnie nad graficzką normalną czytelną Arialską czcioną jednoslad.pl z dużych i by było git a nie jakieś udziwnienia :slight_smile: Pamiętajcie, że to trzeba wyszyć, a jak nawalimy wszystko naraz to nie wiadomo jak to potem wyjdzie …

To jutro (piątek, żeby się Mafio nie czepiał :D) zrobię ankietę i wybierzemy już finalną opcję bo myślę, że na te zmiany to se jeszcze trochę poczekamy :stuck_out_tongue:

P.S. Ja na razie mam tylko Yamaha i teraz będzie J.PL :wink:

Dla mnie super, to co wybraliście, bo jest takie proste, a zwarte :slight_smile:
Tekst musi być napisany prostą czcionkąl, żeby był łatwy do odczytania :wink: Ew. może być w takim stylu, jak logo :wink: Jestem za logiem Courte i przed ostatnim wzorem Rudego :wink:

1 Propozycja będzie od Rudego przecież lepsza bo gdzie wam się to na tym cycku zmieścię :mrgreen:
chyba że do Carmen to by ładnie wyglądało pewnie :mrgreen:

Panowie… Jeżeli będziecie chcieli, żeby koszulka była wyhaftowana to ogranicza was technologia :stuck_out_tongue:

Jak nasracie mase szczegółów, jakichś ogni itd to to nie będzie wyglądało.

I to nie tylko nie zrobi znajoma, ale ktokolwiek inny bo hafciarka nie ma takich możliwości :wink:

Pzdr

Szympa, jakaś sugestiaż xDDD

ni



to logo na plecach i pierwsza propozycja

czyli logo nad cycem

zaraz pomyśle nad ankieta bo rudy zebrać się nie może

wrona napisał:

ni

Obrazek

to logo na plecach i pierwsza propozycja

czyli logo nad cycem


No i prawidłowo ;)

No Carmen że taki ładny wypukły ten motor by wyglądał :mrgreen:
a pod nim (w środku) jeszcze lepsze :slight_smile:

Szympa napisał:

a pod nim (w środku) jeszcze lepsze :-)


Co za mały zbereźnik ...

wrona - nie zebrać się nie mogę tylko do szkoły chodzę, a nie tak jak ty cało roczne wakacje ...

To rób tą całą ankiete i te 3 opcje w niej (to z przodu - pozycja obrazka+nick czyli to wyżej lub niżej to daj w jednej opcji)

napisałem tak żeby cie zmobilizować bo mi się nie chce ;p

Co za siusiek :stuck_out_tongue: To trza było szybciej gadać …