Gas Gas 125 SM

Głównie interesuje mnie to czy jest to sprzęt żywotny czy raczej weekendowy, do polatania w weekend a co jakiś czas zrobić remont, nowy tłok itd.

z tego czy słyszałem to nie jest to najgorsze … Ale Kowal Ty musisz wynalazków szukać? Kup coś normalnego i jeździj :slight_smile:

dobry sprzęt, tylko że to jest taka bardziej hardcorowa wersja(wyzylowana) wiec może Cię czekać jakiś remoncik… Ale ogólnie dobra marka, coś jak KTM’ik :D.

i tak tego nie kupisz …

Gas Gas to motocykle sportowe i nie są przeznacone dla takich cieniasów(nie chodzi mi tylko o umiejętności, ale i wykorzystanie, koszta itd.!) jak ty, więc daruj sobie!

Tak, ale czy takie supermoto 125 jest wyczynoweź

Tak, jest to sprzęt z przeznaczeniem na tor. Tak samo, jak MZ SM i inne tego typu mało komercyjne cudeńka :wink:

Gas gas dobre motory - mało popularne a dobre :slight_smile:
Nie wiem nie chce mi się szukać ile to całe SM 125 ma koni ale jeśli koło 40 to licz się z częstymi remontami
poniżej 35 - obejdzie się bez częstych remontów …

P.S. Jesteś głupszy niż Norvid … on się skupiał na 2 max 3 moto ale ty to masz rozrzut jak jakiś minigun :confused: A no i obaj nic nie kupiliście :slight_smile:

Kupiłem Daelima, aeroxa i keewaya, a on tylko kimko.

Ale on kupił, jeździł i bawił się z Kymco, a ty tylko handlujesz :stuck_out_tongue:

Nie tylko handlujesz, bo Daelima sprzedałem bo miałem zamiar szybko kupić coś szybkiego. A że wyszło jak wyszło. Aeroxa sprzedałem ze stratą, keewaya też.

Kowal ile Ty za Aeroxa dałeś? 8000 tyś?.. że 5000 ceniłeś x.x

Nie, dałem 5 a poszedł za 4.

Wiesz że to dużo od gromaż:D

A wiesz ze to było w tamtym roku? i wtedy skutery chodziły zdecydowanie drozej niz teraz, na wiosne tak potaniało, nawet aerox nowy kosztował 9500, a rok temu 11500

Tak tak tłumacz swoją głupotę :stuck_out_tongue:

Tak tak tłumacz swoją głupotę :P

RudY, jej się nie da wytłumaczyć XD

Kowal napisał:

Daelima sprzedałem bo miałem zamiar szybko kupić coś szybkiego.


taa yzf-r 125 "coś szybkiego" hahaha xD
za bardzo wybrzydzasz po prostu...
chcesz za 7/8tyś kupić moto 2 letnie a jak za 7tyś będzie z 2006 to już nie pasuje bo gadaliśmy na gg i był motyw że ci podesłałem jakieś moto toś odpisał, że nie bo kosztuje tyle co ta yzf miała być a jest starsze. Z takim podejściem to nic nie kupisz (w sumie to i dobrze ;p)

Jak chcesz kupić coś szybkiego to kup se Aprilie Rs 125 i będziesz zadowolony:)

albo najlepiej Cagiva mito evo i będziesz śmigał ostro :stuck_out_tongue: