Gas Gas 125 SM

kurwa chłopie za 8 kafli to idzie kupić f4 w psię tylko trzeba uważać żeby nie trafić na skatowany silnik , ostatnio stała bardzo fajna f4 takiego typa z ss tylko na streeta zrobiona , za niecałe 7 kalfi , czego ty jeszcze przegrzebujesz w piździkach jak się gryzłem w dupę że nei miałem na to kasy

wrona napisał:

się gryzłem w dupę


Chce to widzieć !

I tak se nie pojeżdżę tą f4 to po co mi onaż dt szukam.

i kupisz DT za 8000 i sprzedasz za 6000 xD

RudY napisał:


Chce to widzieć !



jak będziesz grzeczny to ci pokarzę na tym ,,zlocie" :D

wrona napisał:

kurczę pieczone chłopie za 8 kafli to idzie kupić f4 w psię tylko trzeba uważać żeby nie trafić na skatowany silnik , ostatnio stała bardzo fajna f4 takiego typa z ss tylko na streeta zrobiona , za niecałe 7 kalfi , czego ty jeszcze przegrzebujesz w piździkach jak się gryzłem w dupę że nei miałem na to kasy



Prawdziwy stunter się odezwał :D Tyle, że Kowadełko ma prawko A1 :P

Dywersant napisał:

Prawdziwy stunter się odezwał



??

tylko podałem przykłady

i podałem np za niewielka cenę opcje street a nie stunt

a zresztą czemu od razu takie porównanie ?? bo nie rozumiem

Dywersant napisał:

Tyle, że Kowadełko ma prawko A1



co z tego .. moto w ogóle nie konroluja i jak widzą że nie zamierzasz się zatrzymać do kontroli to nawet cie nie gonią , a zreszta jak jesteś dla nich miły to i moze nawet cie puszczą a wnajgorszym wypadku 300zł za brak kategorii

chociaż w sumie jak miałem 16 lat to starzy w życiu by mi nie pozwolili na coś większego niż 125 ;p


dobra cofam to co powiedziałem ;p

ta a jak spowodujesz wypadek to masz przerabane… Takie kozaczenie, dla mnie jazda bez prawka to idiotyzm… Ostatnio u mnie w miescie była taka akcja że policjanci na motocyklach kontrolowali motocykle i sprawdzali czy motocyklisci maja prawko ;p

Courte napisał:

Ostatnio u mnie w miescie była taka akcja że policjanci na motocyklach kontrolowali motocykle i sprawdzali czy motocyklisci maja prawko ;p



U mnie jest tak cały czas :P

Courte napisał:

dla mnie jazda bez prawka to idiotyzm


<pogwizduje> :D

RudY, ty więcej po lesię latasz9albo przynajmniej nie pokazujesz, jak zapierdalasz po drogach publicznych), to siędź cicho, jak ci tak dobrze :stuck_out_tongue:


Niedobry wrona! BUU!

Dywersant napisał:

Niedobry wrona! BUU!



nie prawda bo niedługo zapisuje się na prawo jazdy :D

ogólnie miałbym w to wyjebane ale będę robił dalsze trasy a to już ryzyko