Focus - MINARELLI 50ccm by Mafioz

ale kozak z ciebie ze robisz fote przy takim murku … :roll:

a co do skuta to nic nadzwyczajnego …

ojej mumin_, ty się nie obrażaj o to zdjecie ostatnie, obraziłem? wybacz i nie oglądaj tego zdjęcia jak ci się nie podoba. a skuter hmm no faktycznie nic nadzwyczajnego przy twoim bo przecież twój jest najładniejszy ze wszystkich co nie i wgl the best.

[ Dodano: 02-07-2009, 13:01 ]
i wcale nie uważam ze jestem kozak bo zrobiłem zdjęcie przy takim murku -.-

[ Dodano: 02-07-2009, 13:10 ]
PS, z tym zdjęciem chodziło o to że skuter po tunie full sport co jedzie dużo ponad 45 i mnie policja JEB** i przepis że skuter może max 45 dlatego na tle skutera jest murek z tym napisem a nie że jestem wielkim fanem znaku jp i chodzę po osiedlach wykrzykując te 2 słowa widać zdjęcie zbyt trudne do rozszyfrowania dla ciebie bo nie każde zdjęcie jest takie proste i wgl, oglądając niektóre trzeba pomyśleć czasem co autor mógł mieć na myśli i co chciał nim przedstawić.

na pewno moj skuter nie jest the best i wgl … nie jest niczym nadzwyczajnym …

i nie muszisz od razu spinac się jak plandeka na żuku … :roll:

poprostu wkurzaja mnie te wszystkie kozaki hwdp i wgl a jak maja do gadania z mundurowym to juz nie kozacza tak … ale to tam twoja sprawa i wgl …

peace … :mrgreen:

[ Komentarz dodany przez: Borek02: 02-07-2009, 18:03 ]
Spokój panie!!!:stuck_out_tongue:

mumin_ napisał:

poprostu wkurzaja mnie te wszystkie kozaki hwdp i wgl a jak maja do gadania z mundurowym to juz nie kozacza tak ... ale to tam twoja sprawa i wgl ...



wyjąłeś mi to z ust mumin , a najlepsze sa takie 13 letnie dzieci , a jak co do czego to dzień dobry panie policjancie , no ale nie ważne , to nie temat na takie rozmowy, co do skuta , to mnie się podoba i uważam że było by całkiem ciekawie gdybyś tak zostawił fele tak jak są :D i możesz jeszcze lusterko walnąć na żółto , z tyłu żółty element z przodu i po środku : D

NIE, przednia fela ma być na czarno!

Za ładnie ci to wyszło :mrgreen:
Prawdziweź

prawdziwe, prawdziwe xD
Tylko jak to czarny baaardzo szybko się brudzi, już kurde brudny ;/
A lusterka nie maluje bo i tak zamierzam zakupić nowe.
a co do tych felg, to srebrnej na pewno nie zostawię, prędzej już żółta ale i tak chyba będzie czarna i jutro chyba będę ją już małował.

Mafioz napisał:

p
A lusterka nie maluje bo i tak zamierzam zakupić nowe.


To co Ci szkodzi ? :roll:

boo teraz i tak nie mam żółtego spray’a a na jedno lusterko nie będę specjalnie kupował, najwyżej mogę je na czarno.

Mafioz napisał:

boo teraz i tak nie mam żółtego spray'a a na jedno lusterko nie będę specjalnie kupował


a kopa ? ;>

kopka też na razie tak zostaje, się zobaczy jak to będzie potem, na razie najważniejsze to pomalować przednią felgę. a jak już zdobęde żółty spray to poleci nim kopka, lagi i może jeszcze parę szczegółów.

fajnie ci to wyszło tylko mi ten chrom nie pasi na tłumiku się jakoś nie zgrywa z resztą

tłumika na pewno małować nie będę xD
Mi tam nie przeszkadza, chrom się błyszczy, lakier czarny też się błyszczy ;p
Ide przygotowywać felge przednią do małowania :smiley: idzie na czarno jak tylna.

EDIT:
Felga pomalowana, dziś małą traska była na wieś i zdjęcia zrobiłem jak się prezentuje z przednią felgą czarną:
http://bikepics.com/pictures/1717356/
http://bikepics.com/pictures/1717359/
I jak na razie z malowaniem koniec bo we wtorek i tak mnie nie ma do 14 a jak wracam to od razu kupuje przełożenia od norasa
zamontować, wyregulować i potem będę się dalej bawił w optykę :smiley:
Plastiki będą u lakiernika małowane na czarno, środek żółty sam zrobię :smiley:

[ Dodano: 04-07-2009, 21:30 ]
PS i bd bawił się regulacją bo skuter strasznie mało mocy ma we 2 osoby lub pod górkę, w obu przypadkach v-max znaaacznie spada

no no , teraz to wypas z tymi czarnymi felgami :smiley: ! Maluj , maluj ! :smiley: Bo dobrze ci to wychodzi ;p i efekt końcowy pewnie będzie super .

no i niestety ;/ cylinder zatarty…
http://bikepics.com/pictures/1722470/
tłok:
http://bikepics.com/pictures/1722471/
http://bikepics.com/pictures/1722472/
No i teraz nie wiem co robić ;/ regeneracja (czyt. szlif+tłok) wyjdzie mnie z 200zł więc chyba zrobię szlifa + tłok i zorganizuje przełożenia i nie wiem jak z tym malowaniem teraz będzie i całą resztą. fuck -.-

Cylinder nie wygląda najgorzej… :smiley: Z tłokiem już gorzej ;/
Jaki próg na cylku?

no nie wiem czy tak nie najgorzej xD
pełno rys a tłok to już w ogóle.
zrobione na nim 4tyś km dopiero ;/
kurde, żałoba narodowa, dusza biednemu zmarła -.-
ale to pewnie przez to że w czasie jazdy mi niedawno stożek się rozkleił i powietrze nie było filtrowane i mogło syfu sporo nalecieć ;/
a czuć jak się jedzie że kompresja ucieka bo nie jest to co kiedyś.

Wez drobnym papierem wodnym wyszlifuj tlok i cylinder i jeszcze będzie smigac :wink:

sam mam cylinder papierem szlifować lekkołoO tych rys i tak nie zlikwiduje a skuter i tak jeździ, pali, jeździ w miarę ok ale to nie to co powinno być.

Mój cylinder jest gorzej zjechany i cały czas jedzi, jak nie masz kasy na zrobienie go to wsadzaj i jeździj na takim jak teraz.