***Focus jedyny taki drag style ??? ***/ Ukończony są foty

Widocznie zły komplet wybrałeś :wink:

Ja mam daleko do sklepów z częściami na cały komplet mnie nie stać a jedną dysze nie opłaca się zamawiać …

Witam fajny f-act a kolory pewnie psuje jakosc zdjecia na rl to pewnie mega wygląda a takie wysokie adaptery mi się podobają pod warunkiem że są ładne i mają ładny kolor xD :mrgreen:

No tak wkońcu fotki robione fonem robią swoje :smiley:

daMik napisał:

Widocznie zły komplet wybrałeś ;)



88-110 to za mało, wedługo Ciebie do racinga :D ?

pewie ja na moim sporcie z gaźnikiem 19mm i stożkiem polini musiałem mieć 110;)

Łapajta mały UP(nadkole łączone z boczkami) szpachla schnie i czeka na szlifowanie xD :


http://w831.wrzuta.pl/obraz/7JIoQYMJTpk/zdjecie003

Szkoda że tego zdjęcia tam nie ma, poza tym wrzucaj gdzie indziej.
A tak w ogóle to szlifujesz już to?

Tak już szlifuje … Teraz powinno działać :smiley: (fota wyżej)

no najgorsze to chyba nie jest

Szympa napisał:

no najgorsze to chyba nie jest




Jak mam to rozumieć ?

tak że skromnie postąpiłeś z zdjęciami, nie wszystko widać a poza tym to jest jeszcze niezeszlifowane to ciężko ocenić.

No to jest stara fotka , następną dam jak już będzie skończone bo widzę że i tak nikt nie ma ochoty tego komentować …

A co tu komentować skończ szpachloawnie i przymiarka wtedy pokażesz :smiley:

Jest UP proszę nie zwracać uwagi na bród na skuterze i na nie wykończony silikon na wydechu xD ,

http://w198.wrzuta.pl/obraz/4SzcMcsYkic/gol

W przyszłości będzie złoty siatex w gwiazdach ale dziś był zamknięty sklep …

Niestety w jednym miejscu nadkole pękło …

EDIT:

Jak widać tył się podniósł przedłuzka 7 cm…

powiem ci tak , brzydkie jest wykończenie , weź np zaślep lampę i daj dwa paski led i będzie zajebunda :smiley:

Może w wakacje na razie nie mam siły xD

wrona napisał:

daj dwa paski led


Ja nie wiem co wy z tymi diodami macie wszyscy xD
no wykończenie nadkola szczególnie koło lampy trochę nie staranne, wystarczyło trochę papierem poszlifować, akurat tam łatwo szpachla się sciera :P

A tego sylikonu nie lepiej było dać między mocowanie, żeby go ścisnęło?
|sylikon|

Ja ten silikon potem obkroje i pomaluje xD a przy lampie nie mogłem już szlifować bo nie pomysłałem i to było za cienkie i już jest prawie jak kartka xD

ja robie nadkole teraz to zrobiłem tak na sztuke koło lampy z dużym luzem załozyłem nadkole, lampe obkleiłem izlolacją szpachla i nawaliłem szpachli tak że odstęp między lampą i nadkolem się wypełnił idealnie co do mm i w efekcie jest grubo i idealnie się styka :stuck_out_tongue:

a jak Ty pomalujesz to? chcesz nadmiar uciąć i cały wydech bez odkręcania końcówki tłumiącej małować? oO