***Focus jedyny taki drag style ??? ***/ Ukończony są foty

Ja wiem są takie chamy :frowning: ja to skuterem nie jeżdże tylko rowerem ale i tak już trzech dostało w wpier*** za to że chcieli mi coś odwalić ale od tej pory już nic nie robią

mi nic nie robili aż do tego czasu, koledze w gilerze wyrwali z pompki wężyk od oleju a mi od filtra paliwa wężyk od wahy, odpalam a tu taki strumiećń benzyny cieknie mi xd Ale podłączyłem i pojechałem i już parkuje na parkingu dla nauczycieli i osób niepełnosprawnych bo tam jest monitoring a wcześniej zabronili tam skutery stawiać ;p

[ Dodano: 19-09-2009, 19:26 ]
ja uważam że jest to zazdrość zazdroszczą że oni nie mają takiego sprzętu i zazwyczaj takie rzeczy robią te największe “dresy” i kozaki ze szkoły co w dzienniku mają same pały i w przyszłości czeka ich łopatologia albo więzienie ;p

No bo ta zazdrość zżera ich ale ja mam na to sprawdzony sposób i zawsze działą dojechać dziada i już spokój :slight_smile:

tylko czasem taki dziad potem idzie po kumpli albo coś i nie daj boże jeszcze bardziej skuter rozwalą xd

Nom … A pomysł na wloty macie ??? A ten hamulec jak naprawic ???

Ja miałem kiłeja i waśnie po takim przebiegu mogłem zapomnie o zablokowaniu koła, nawet na piasku. Musisz chyba przednim hamować.

W tym problem że przedni też się rozsypał :stuck_out_tongue:

Dokładnie to było tak nie było oleju to doalałem ale to buł zły płyn i kupiłem nowy i od tego czasu klamka nie odbija (odbija po długim czasie) i układ nie chce się odpowietrzyc :confused:

Napraw to bo przedni to podstawa, bez tylnego można się obyć ale nie bez przedniego! Nawet tarcza na tyle jak nie masz przedniego nie wystarczy!!!

nie wiem czy z tyłu masz tarcze czy bemben , ale ale jak masz tarcze to drobnym papierkiem klocki pociągnij klocki , a jak bęben to szczęki , ale mówiłeś coś o lince przy kole czyli pewnie bęben, możesz mieć np to samo co ja :smiley: szczęki w porządku , ale bemben mam wytarty i tu zostaje tylko opcja kupienia nowego koła :smiley:

O shit … a z przefdnim ęcze się już 2 tyg i nie mogę naprawić :stuck_out_tongue:

A może ktoś mi zaproponuje wloty na czaszy ??? (fotka na poprzedniej stronie :P)

Mechanika fajna, ale zmień ten paskudny adapter kierownicy na taki od boostera.
Ja u siebie w keewayu też miałem adapter od bwsa i prezentował się wyśmienicie :slight_smile:

[ Dodano: 17-10-2009, 09:46 ]

Kowal napisał:

Napraw to bo przedni to podstawa, bez tylnego można się obyć ale nie bez przedniego! Nawet tarcza na tyle jak nie masz przedniego nie wystarczy!!!



Nom kowal ma rację ja jak zmieńiłem felgi w bws to też jezdziłem bez przedniego i chociaż tylny miałem na dotyk to zaliczył bym 2x samochód i 1x siwego hrr!

Mały Up doszedł gaźnik MK 19 mm , jutro będą foty i filmik , a i mam problem bo skuter na ssaniu (ręczne) chodzi miód malina ale jak wyłącze to schodzi ładnie na niższe obroty ale jak dodam gazu to gaśnie , co jest ?

za mała dysza jak jest na ssaniu do dostaje więcej paliwa a jak odłączysz je to dostaje mniej :slight_smile: pobaw się śrubo od powietrza a jak to nic nie da to trzeba dysze większa dać :slight_smile:

Up

Gażnik Dollerto MK 19 mm

Właściwie gaźniczek mam już tydzień ale dziś go wyjołem bo rozwiercałem dysze bo była za mała (chodził tylko na ssaniu) na fotkach widać że się zmieścił w seryjny króciec podciśnienie poszło pod króciec , trwają regulacje … Foty :

http://w330.wrzuta.pl/obraz/0fuwmN89jhk/zdjecie005

http://w330.wrzuta.pl/obraz/3NJYOylIrmC/zdjecie004

jak wy rozwiercacie te dysze :smiley:

Wiertarką xD

[ Dodano: 09-01-2010, 19:31 ]
Albo świdrem.

Wiertarka malutkie wiertło dysza w kombinerki i jazda :stuck_out_tongue:

wiertło sb kupujesz w sklepie jakie ci pasuje, dysze można w imadło wkrecic zeby była stabilniejsza, wiertarka i jazda :smiley:

głupota lepiej dac te 1-20 zł i kupić 2-3 dysze do regulacji i jest a nie rozwierac i tak naprawde nie wiadomo na ile się rozwierciło :smiley:

wrona napisał:

głupota lepiej dac te 1-20 zł



Taa jasne . W moim przypadku kupiłem kpl . I muszę rozwiercać :D