Film do reklamy - skutery z forum jednoslad

Adverion napisał:


Courte wiem że nie masz już apy ale weź przejrzyj jakieś stare foty/filmiki i wstaw ;-)








i tutaj na pytonie już



Nada się?

jak coś się Wam podoba to możecie wrzucić ;).

Filmiku nie mam żadnego...

1 zdjęcie przyjęte :stuck_out_tongue:

Pezet - weź od niego fotkę pierwszą a filmik niech da z TPH :slight_smile: Będzie mieszanka :stuck_out_tongue:

o jakości powyżej 1,5mpx - rozdzielczość mniej ważna)


gdyby tak każdy wiedział że mpx to rozdzielczość a nie jakość....

wrona napisał:

gdyby tak każdy wiedział że mpx to rozdzielczość a nie jakość....


Powtarzam poraz kolejny: ja to wiem, ale te mpx także odzwierciedlają jakość zdjęcia ... później niektórzy zmniejszają fotki np.
Albo mi aparat robi foty 10mpx ale mam ustawione 3 bo po ch**a mi więcej -.-

Przecież i tak czym lepszy aparat, tym lepsze fotki robi, tym ma więcej mpxów, a w reklamach albo gdzieś i tak tylko podają megapixele

Pomysl mi się podoba, tak jak wczesniejsze, tylko wczesniej wszyscy wymiećkali.
Jesli zrobisz ten filmik i jakos będzie on elegancko wyglądał to otrzymasz jakas range ode mnie :wink: nie wiem moze J.pl director czy cus :wink:

tu cos ode mnie:



i tu filmik z paleniem kapcia
(wrzucony na serwer bo przy sciaganiu z YT jebie się jakosc :wink: )

http://www.speedyshare.com/files/23337825/DSCF5018.AVI

a tu link do ogladania jakby co :stuck_out_tongue:

http://www.youtube.com/watch?v=M81bnlLC07w

ewentualnie inne filmy z xr6 sa na moim kanale i pozwalam na ich wykorzystanie w filmiku o j.pl :wink:
moze potem jeszcze dorzuce jakieś foty tdmy

aha i zadnych rowerow nie powinno byc na filmiku bo to bez sensu :573:

Lepiej palenie tdm pokaz :stuck_out_tongue:

Wino napisał:

Lepiej palenie tdm pokaz :p



Jak dostane filmik i foty to pokaze :D

Jesli zrobisz ten filmik i jakos będzie on elegancko wyglądał to otrzymasz jakas range ode mnie ;) nie wiem moze J.pl director czy cus ;)


Postaram się 8-)
Filmik już ściągam ;)
A wy dajcie foty i filmiki bo nie będziemy chyba mieć na filmiku 4 osoby :D

Materiału ma być na około 2min. proponuję :slight_smile:
I od razu mówię, że będę każdy szczegół w filmiku wyłapywał, każdy błąd :stuck_out_tongue_winking_eye:
Bo to musi być zrobione zaje***e żeby ściągać a nie odstraszać !

wrona napisał:

gdyby tak każdy wiedział że mpx to rozdzielczość a nie jakość....


Zrób sobie cyfrówką zdjęcie w rozmiarze tam 2mpx (1600x1200) a zrób w chociaż 10mpx (3648x2736) to jak nie zauważysz różnicy w jakości to idź się schowaj. Sam to sprawdzałem i zdjęcie tego samego w tych samych warunkach zdjęcie już na 1 rzut oka jest w chuj ładniejsze to które zostało wykonane w większej rozdzielczości, lepsza jakość, bardziej ostre a przy powiększeniu czy potrzebie wykadrowania zdjęcie to nawet nie ma porównania zdjęcie w niższej rozdzielczości do tego w wyższej także rozdzielczość też odpowiada za jakość. Wiadomo, że lepiej mieć aparat co zrobi zdjęcie w 10mpx ale z zajebistymi kolorami i ogólnie dobrą matrycą niż aparat co ma 20mpx ale chujowo kolory odzwierciedla i w ogóle lipa i tylko megapixele oferuje. Ale ogólnie rozdzielczość odpowiada też za jakość zdjęcia tak jak Rudy pisał, Ale to tylko jeden z czynników. Kolega ma lustrzankę wypaśną co ma 17mpx to zdjęcie zrobi w tej rozdzielczości co moja cyfrówka czyli 10mpx to i tak w chuj lepsze jest. Fakt, że tam trochę tak niezrozumiale PeZet napisał ale i tak wiadomo o co chodzi.

Ja tam mogę zdjęcie Nerki jakieś wstawić jak zamontuje kierunki nowe i może jakiś filmos z accelerationa 0-100 czy coś jak mi się uda jakoś umocować filmowidło xD

Mafioz gdzie pezet niezrozumiale napisał ? :smiley:

PeZeT, o to mi chodziło:

o jakości powyżej 1,5mpx - rozdzielczość mniej ważna)


Tzn może nie że niezrozumiale, ale trochę tak pokręcone bo już chyba któraś osoba o to czepia.

Te w 1 poście na czarno czyli pogrubione - pisał RudY

:sunglasses:

aaaaa to sorry :D/Mafioz

Grozisz mi ? :stuck_out_tongue:

jutro mam zamiar nagrać jakiś filmik, ile on ma tak mniej więcej trwać ?

10-20sekund nie więcej raczej :slight_smile:

to co ja na tym nagramą xD
Dobra nagram przyśpieszenie od 0-100 czy jakoś tam…
i parę fotek i będzie cacy :slight_smile:

No nie no zawsze można zrobić tak, że filmik będzie dłuższy i czym dłuższy to się go da dalej, żeby długie filmiki nie zanudzały na początku :slight_smile: Ja mam łeb do takich pomysłów więc dawać smiało … jak Pezet spie.przy robote to się tym zajmę osobiście :smiley:

Zawsze możesz dać dłuższy i można przyciąć :wink:

RudY grozisz mi ? :sunglasses: