Film do reklamy - skutery z forum jednoslad

Noooo bo zmęczony byłem :smiley:
Ale jak co to nie muszę być :stuck_out_tongue: Nie mam takiego parcia na szkło :lol:

Poczekajcie z tym filmem może jeszcze tak z tydzień to będzie mój z first ranuuu

Szympa spokojnie, będzie więcej czasuuu niż tydzień… :smiley:

Nie chcemy żadnego śmiesznego first runa jakiegoś Cruckera :stuck_out_tongue_winking_eye:

Jak będę w domu to może coś tam nagram… ale to dopiero w piątek albo sobotę :stuck_out_tongue:
wiem nagram jakiś filmik z przyśpieszeniem czy coś :smiley:
Ale nawet jak by miał być taki zwykły pokaz slajdów to nie było by źle… bo przecież nasze forum (chyba jako jedyne) nie ma żadnego filmiku na yt :smiley:

Adverion spokojnie, zrobię taki filmik, że każde forum będzie nam zazdrościć a oni będą mieli durne zdjęcia z nickiem robione w makerze :smiley: Przypominam, dawajcie 1 zdjęcie i filmik.

Film bydzie za rok, jak szympans zlozy to padło :smiley:

no kurcze pieczone ja coś nie widzę by ludzie tu wstawiali te filmiki i foty… :-/
Ludzie weźcie się chociaż raz i zacznijcie wstawiać bo taki filmik się na prawdę przyda naszemu forum…
Courte wiem że nie masz już apy ale weź przejrzyj jakieś stare foty/filmiki i wstaw :wink:

No a Ty Adi ? :smiley:
Ja muszę ogarnąć DyTy no i wrzuce jakiś filmik z toru :slight_smile:

Za tydzień dam filmik i foty, tylko poskładam Strykera :slight_smile:

spokojnie ja wrzucę tylko muszę do domu wrócić, ale dziś już wracam więc coś będzie :wink:
no dobra a inniż

No a na innych czekamy. Ogarnijcie się ludzie i dajcie po 1 focie i jakimś filmiku. To takie trudne??

Ja mogę nagrać przyspieszenie i v-max ale nie wiem czy to się nada, bo wiecie to jest 125 w 4t.

Kowal, nada się :smiley:

Ja mogę coś dać za tydzień :stuck_out_tongue:

No wrzucaj to Twoje harde gibanie :stuck_out_tongue: Najlepiej to iskry jak drzesz podnóżkami bo chce to widzieć :stuck_out_tongue:

Kowal, to w filmiku najwyżej się napisze że to 50ccm :smiley:

RudY napisał:

No wrzucaj to Twoje harde gibanie :P Najlepiej to iskry jak drzesz podnóżkami bo chce to widzieć :P



Do mnie to? :P

Weź się, bo znowu będę miał lipę z policmajstrami :/


Chociaż właściwie :601:

Dywersant napisał:

Weź się, bo znowu będę miał lipę z policmajstrami :/


A co mówili Ci coś ?

Dywersant napisał:

Chociaż właściwie :601:


Noo dawaj bo chcę to widzieć na własne oka ;)

Bajo jajo moze dac filmik jak gumuje :smiley: