Film do reklamy - skutery z forum jednoslad

Dobra żeby nie było, może zrobimy TAK JAK INNE FORA filmik ze skuterami użytkowników forum. Ja podejmę się tego tylko powiedzcie co myślicie na ten temat. Jeżeli uznacie, że pomysł jest OK to wrzucajcie do tego tematu po 1 zdjęciu waszego skutera / moto. Trzeba próbować wszystkich form reklamowych żeby forum się jakoś rozwijało bo na razie to też trochę stoi w miejscu. Jest tyle tych for o skuterach i musimy jakoś przeciągnąć użytkowników innych for na swoją stronę xd


Zasady stworzone przez Rudego:
Zdjęcia - [u:c8c897e1c8]tylko jedno[/u:c8c897e1c8] ! ( jako prezentacja przed filmem - motor [może być w trakcie wykonywania jakiejś czynności] + właściciel [opcjonalnie] )
Ewentualnie zdjęcia z jakichś mini-zlotów

Filmiki (maksymalnie 3 - o jakości powyżej 1,5mpx - rozdzielczość mniej ważna)
Na filmikach najlepiej jakby znajdowało się coś z tej listy:
-palenie gumy
-stunt ( wheelie, stoopie, cyrcle, 12 o’clock itd. itd. )
-v-max ( tylko 90km/h+ )
-dźwięk z audio
-ewentualnie dźwięk wydechu
-inne ciekawe pomysły

Materiały można zamieszczać [u:c8c897e1c8]tu[/u:c8c897e1c8] ( linki do youtuba lub na jakimś serwerze do ściągnięcia )

Lista otrzymanych materiałów:
<~brak~>

Jak chcesz zrobić jakiś pokaz slajdów i podłożyć do tego jakieś techno to ja nie chcę.
To powinien być film a nie same fotki. Np. jak Siwy katuje na kole i ktoś pali… No po prostu najciekawszą rzeczą wśród skuterów to stunt.

Nie no dobry pomysł wiktor, jak ktoś chce to może zdjęcie a jak ktoś chce to filmik, tylko żeby nie był za długi, możecie poskracać… Ale żeby tak 30 sekund to nie przekraczał.

Były już takie pomysły ale nie wypaliło booo… nie chce się nam :stuck_out_tongue:

PeZeT napisał:

Jest tyle tych for o skuterach i musimy jakoś przeciągnąć użytkowników innych for na swoją stronę xd


Z naszymi modami dającymi warny za byle gówno nie da rady, nowi z szybko się zniechęcają :-D

Rudy ale co nie wypaliło, wy tylko dajcie fotki, filmiki a ja to zrobię i poreklamuję forum bo tylko siędzą tutaj te stare wyjadacze xD

Pomysł dobry ale trzeba się poprostu na tym znać. Jak zrobisz coś w stylu: tego filmu to może od razu dajmy sobie spokuj. Jestem jak najbardziej za, ale film ma przyciągać a nie odstraszać nowych userów.

ja pizgam! 3/4 tamtych z mielocha ma roxy :lol:

to co robimy ten filmik? Tylko PeZeT, ma być za je bi sty, jak nasze forum!! ;p I muzyka to przymusowo jakiś rock, bez wieśniackich napisów itd :P…

Mógłbym napisać to samo co RZiD :slight_smile:

Edit: Bez urazy Pezet ale coś nie widzę, że zrobisz to ładnie :stuck_out_tongue:

No tylko trza materiał bo właśnie wtedy nikt nic nie posyłał :stuck_out_tongue: Zaraz poszukam gdzie to było …

Edit2:
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=4689
http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=5191

Mój temat (ten 2) jest już fajnie opisany co i po co więc albo to przenieść tu albo ten wywalić i pisać w tamtym albo zrobić całkiem nowy ;p

Rudy to zostańmy już przy tym i nie bawmy się już. Wrzucać tutaj zdjęcia / filmy z udziałem waszych skuterów, które znajdą się na filmie. A do filmu się przyłożę, tylko musimy ustalić jaka może być muza… Ja proponuje crazy town - butterfly a wy?

butterfly jest shitowskie :stuck_out_tongue: Mi ostatnio do łba wpadło Flipsyde - Someday więc taką propozycję składam …

To skopiuje do pierwszego posta zasady skomponowane przeze mnie :stuck_out_tongue:

No rudy nawet dobra muza…
Wrzucajcie filmiki i foty w tym temacie, czekam. Termin do 20 lipca :stuck_out_tongue:

Nom Flipsyde - Someday jest nawet spoko. PeZeT, w jakim programie chcesz to wykonać??

Sony vegas albo jakiś inny. A masz jakiś dobry do poleceniaż

Tylko pezet to nie ma być tak że muza zap.ierdala a tu akcja jak w pierwszej miłości…
To musi być zgrane. Zobacz sobie jak Panczo zgrywa muzykę z akcjami :wink:
http://www.vimeo.com/12624139
http://www.vimeo.com/10800133

Nom ja robiłem spoko filmiki w Pinnancel Studio 12 PLUS czy coś w tym stylu, ale większość tych programów to są triale i musisz się śpieszyć z robotą :-/ Jak by ktoś miał oryginała…

TYLKO FILMIKI

ZDJÊCIA S¡ NUDNE

Ja mógłbym wziąć telefon, przykleić go do czegoś, jechać do miasta, itd i coś by się tam zawsze nagrało.

PeZeT napisał:

Termin do 20 lipca :p


Hahaha się posrasz prędzej :P

Ten tego i wiesz jak ja to chciałem zrobić ? Tak jak to tam pisze czyli jest zdjęcie prezentujące np. moja DT podczas lotu albo coś i napisane RudY gdzieś na dole np. i potem filmik jak se latam na torze albo coś :)

Edit: jakbyś chciał do miasta jechać i robić zwykłe Onboard to musiałbyś hardcorzyć :P Ale onboard to np. Dywer bo z jego opowieści to chcę widzieć fakty ;)

No to rudy tak właśnie zrobię. Czyli teraz wszyscy dawać po jednym zdjęciu i po filmiku jakimś.
A termin się potem ustali jak dużo osób ta.