dziewczyny na skuterach??

Sa, sa i to coraz wiecej naszczescie :-)

Zatem i ja się zamelduję - żółty Junak 607 4T RS z tablicą WWL, często widywany na Pradze ;-)

à propos dziewczyn na skuterach
kiedyś w śródmieściu stanąłem na światłach obok dziewczyny na retro skuterku ubranej...w sukienkię. Było lato, ciepło, sukienka zwiewna, leciutka...no i nie wiem czy ta sukienka była bardziej zagrożeniem dla niej czy dla innych kierowców :)
No bo zabezpieczenie dla niej to żadne a kierowcy...jakoś nie wyrywali spod świateł :)

Marin09 u nas w grupie są dwie Panie ale przydało by się więcej :)))
A co do tej sukienki to z chęcią bym za nią pojeździł i nie wyprzedzał hahaha

No ja niestety nie znam żadnej skuterzystki..

to pewnikiem lat kilka temu ja byłam w tej sukience buahahahah a tak serio zdarza mi się pomykać w spódniczce po prostu ją "podkasuję". A to prawda jak się zatrzymuję i wysuwam nogę aby czekać na zmianę świateł to wzbudza to zainteresowanie kierowców :) Moja córka zawsze mnie karci, że to nieodpowiedni strój na skuter.

A tam nie odpowiedni :))))))))))))))))

dżokej podoba mi się Twój tok myślenia :)

DZIĘKI :) Hanita. I jak tam Śląskie babki wychodzić z ukrycia i się ujawniać :)))))

Ja tez sobie jezdze skuterkiem, tylko trzeba cos w nim podreperowac bo bardzo mi muli niestety, nie pojade wiecej jak 30km na h a nie ma blokad:/ Od dawna moim marzeniem bylo kupic sobie skuter cos wlasnego:)

Jak masz nie daleko nas to zapraszamy na nasz serwis:) robocizna gratis:)

I to koniec Pań na tym Portalu?

Właśnie:)

My w ŚGM mamy dwie super Panie. Żałujcie dziewczyny ze
śląska :)

Kobitki pucują swoje maszyny aby w weekend ruszyć w trasy i zadać szpanu buahahahahaha więc nie siedzą przed kompem :) Panowie rozglądajcie się na drogach, szosach i dróżkach.

Rozglądamy się i nie widzimy :(
A Wodzu ma racje mamy dwie super babki, więc dziewczyny ze Śląska łączcie się i zapraszamy:)))

Odgrzewam, witam :)

Posiadam skuterek od zeszłego roku i od tego czasu (trochę wcześniej by zasięgnąć info) jestem na skuterowo :).

Dziewczyna, Warszawa, skuter - dziadostwo chińskie "od Rometa", wielkie głupie bydle, ale moje własne ;)