Derbi Senda SM X-Race ; )

RudY napisał:

O ludzie .. zamiast go demotywować to lepiej weźcie się sami za stunt :lol:


się odezwał pr0 el0 stunter :D
a tak na serio to jakbym miał taką sende lub bws'a(lżejszy i w ogóle łatwiejszy chyba) to bym się uczył bo sr to krowa straszna i mi jej szkoda :-P

No a BWS’a np. by Ci szkoda nie było ? :smiley:
Eaaa tam ciężka …
http://www.youtube.com/watch?v=iFXIH8Zy4O4
http://www.youtube.com/watch?v=JOhakVh93qU

:smiley:

No dziś kładłem sendzie żeby zobaczyć na czym będzie się opierać i co się porysuje przy glebie: kierownica i stopka :slight_smile:

no wiesz Rudy na chama by dało rade, tylko jakby coś się uje*ało to by mnie ojciec za**bał, bo to za jego kupiona i jeszcze :smiley: w miare nieźle wygląda to szkoda jej dojeżdżać :smiley:

No oczywiście że szkoda, ale możesz też ściągnąć plastiki i zamontować stelaż oraz crash pady :slight_smile:

ajjj… ojciec, ale zamierzam kupić bws za swoje więc będzie stunt suka :smiley:

No to ładnie ładnie :slight_smile: życze udanych cyrki ;]

danielo321 napisał:

No dziś kładłem sendzie żeby zobaczyć na czym będzie się opierać i co się porysuje przy glebie: kierownica i stopka :)



Ale myślisz że kiera będzie w tym samym położeniu przy glebie jak wtedy kiedy kładłeś?

Ach logiczne że nie zawsze jest w tej samej sytuacji.

ale jak się coś zahaczy albo ułamieć to nie tyle jak w sqcie (chyba że ma crashe) :wink:

Witam
Wczoraj zabrałem się za polerkę przedniej felgi robiłem papierami wodnymi 1500, 2000, 2500 i 3000 następnie filc na wiertarkę i pasta tempo oraz aluchrom. Nie powiem żeby mi się to aż tak podobało felga stała się taka matowa co zrobić żeby dostała połysku? :frowning:


Fotka felgi:

ja pierdziele mówiłem automax’em leć :stuck_out_tongue: ! Ja tak robiłem 20min roboty i felga jak lustro :).

BTW. przykręć tarcze :stuck_out_tongue:

Tak tak wiem :slight_smile:

Mam pytanie od kiedy to się takie felgi wyważa ?? na tej feldze jest odważnik pierwszy raz się z tym spotkam

No nie pamiętam już czy u mnie czy gdzieś indziej ale też widziałem w moto odważnik :stuck_out_tongue:

W tzr damianha też jest ciężarek.

Ja już taką kupiłem :slight_smile:

A co do felgi wie ktoś jak jej dać połysku? :frowning:

No leć tym automaxem, jak robiłem test na kapie to po lekko ściernym był już ładny efekt.

A może jakimś specjalnym sprayem to popsikać? Jakimś carlakiem?

nie wiem czy wiesz ale clar to jest lakier bezbarwny, claru nie kładź bo on raczej nie poprawia polerki a może nawet pogarsza, poza tym musiał byś to czymś bardzo dobrze odtłuścić bo powierzchnia jest spolerowana i bardzo gładka, lepiej bawić się clarami niż kupić pastę automaxaż nie wiem może nabłyszcająca może lekko ścierna ja za lekko ścierną płaciłem 4.50zł
I normalnie weź szmatkę i szmatką ręcznie poleruj.

a tą tempo to jaką maszł
ja mam taką i też daje radehttp://allegro.pl/item832914023_k2_tempo_nowe_duze_opakowanie_230g_dystrybutor.html
A może ta pasta do chromu to zepsuła coś

Jak chcesz to jutro mogę trochę kapy spolerować tym i zobaczymy.