Derbi Senda SM X-Race ; )

No powinno być ok jak go podłącze i zapale silnik to powinno wskoczyć zobaczy się jeszcze:) ale dzieki za pomoc

Jakim cudem jak podłączysz będzie dobrze jak on nie jest elektryczny :smiley: i odpalenie nic tu nie da w przypadku obrotomierza owszem ale nie w prędkościomiećrzu

Problem rozwiązany trzeba wyciągnąć wskazówkę i ustawić na równe 0 i wcisnąć będzie ok :slight_smile: sprawdzone :slight_smile: a przebieg cyrklem :slight_smile: powodzenia

Co do cofania wiertarką. Próbowałem u kumpla. Na lewych obrotach katana kręciła 60km/h, ale mega wolno to ubywało, także to nie ma sensu :stuck_out_tongue:

To by trza było co najmniej z 300km/h lecieć to by to troszkę szybciej ubywało :slight_smile:

No tak a potem licznik wysiądzie :slight_smile:

najlepiej jakąś szlifierką, ale to bez sensu… Licznik nie wysiądzie :stuck_out_tongue:

Założyłem dziś nowy stelaż

Foto sendzi na nowym dłuższym stelażu :slight_smile:

  1. Teraz pozycja jest OK
    2. Ale :stuck_out_tongue: Czemu jest ten stelaż tak do góry wywalony ? (Na tym zdjęciu - w tył)
    Tak dziwnie to wygląda :stuck_out_tongue: I będziesz musiał na prawdę noge daleko wystawiać aby się oprzeć ;]

Wiem on tak jest ponieważ mocowałem go na tych samych dziurach w ramie, ale myślę żeby go trochę zakrzywić na dół

No ale znów jeśli go będziesz krzywił w dół to musi być trochę krótszy ;D

No tak :slight_smile:

strasznie długi, ale jak na początek to OK :wink:

No długi długi ale przynajmniej mam gwarancję że nie fiknę do tyłu :slight_smile:

danielo321 napisał:

No długi długi ale przynajmniej mam gwarancję że nie fiknę do tyłu :)


Na to nigdy nie ma gwarancji :-P

danielo321 napisał:

No długi długi ale przynajmniej mam gwarancję że nie fiknę do tyłu :)


ale przed upadkiem w bok nie ochroni....

O ludzie … zamiast go demotywować to lepiej weźcie się sami za stunt :lol:

RudY napisał:

O ludzie .. zamiast go demotywować to lepiej weźcie się sami za stunt :lol:


Poj.ebało? Żeby plastiki połamać? :-D
My go z wiktorem nie demotywujemy tylko prostujemy jego wypowiedź :-)

Oj Damianho logiczne że da się fiknąć do tyłu jak i na bok, ale ten stelaż jest na pewno dużo bezpieczniejszy od wcześniejszego :slight_smile:

danielo321 napisał:

ten stelaż jest na pewno dużo bezpieczniejszy od wcześniejszego


Tutaj się muszę zgodzić :-P