Derbi Senda SM X-Race ; )

Kowal napisał:

Weź linke w wiertarkę i ustaw lewe obroty, samo się cofnie :P



pomyśl kowal... licznik tego nie przeżyje , ten ślimak czy jak to się zwie (taki syfek w środku) , nie wytrzyma

Wytrzyma, dzisiaj czytałem o tym sposobie w gazecie.

To chyba bu musiał z tydzień kręcić :stuck_out_tongue:

A co do cofania, to rozkręcasz licznik, wyjmujesz ten taki “walec” z tymi cyframi, ustawiasz jaki chcesz numerek i potem musisz się parę minut pobawić z wkładaniem tego dziadostwa do środka żeby było równo :stuck_out_tongue: Przynajmniej w Roxowym liczniku tak to wygląda :mrgreen:

no wtorek wkońcu będziesz wiedział ile ci ciśnie :mrgreen: , ej a ty masz tą wersję z obrotomierzem?? :wink:

Teraz już tak :lol:

licznik cofanie wytrzyma ale żeby go cofnąć o 1000km to będzie musiał kręci ze 2 dni jak nie więcej i żadna wiertarka nie wytrzyma tylu obrotów szczotki się zjadą całkowicie… Lepiej rozkręcić i rozebrać i pobawić się przestawianiem cyferek choć załapanie jak to działa zajmie mu trochę czasu ale jak załapie to 5 min i ustawi przebieg jaki chce :slight_smile:

ok zobaczymy :slight_smile: dzieki za rady :slight_smile:

A licznik prawda wyjątkowo tanio kupiłem bo od jakiegoś dzieciaka :slight_smile:

Boska jest ta twoja senda… <333 normalnie tak mnie ciagnie do SM !! . A tak wgl to duza jest czy nie? Bo mi się wydaje ze ta Gilera SMT to nie jest za duza…;(

Senda ma praktycznie taką samą ramę jak ta SMT więc wielkości są podobne.

No tak


Ok rozebrałem nieco licznik i co teraz Mam jeszcze jeden problem dotknąłem przez przypadek wskazówki prędkości i teraz za nisko spada jak to naprawić?

Popchnij trochę w górę :stuck_out_tongue:

Spada na dół może przy podłączeniu będzie ok

kiedyś ktoś się wypowiadał że przy wyciąganiu tarczy musiał wyciągnąć wskazówki i po włożeniu już nigdy nie chodziły tak jak miały, a więc nie wiadomo co to będzie jak opada tak nisko.

Zdejmij wskazówkę jeszcze raz i załusz ja tam gdzie powina byc i będzie dobrze miałem tak samo w Gilerce z obrotomierzem będzie tak samo jak ja wyjmiećsz a jeśli chodzi o przebieg to musisz rozebrac go od tyłu wyjac zabespieczenie z wałeczka i przestawic sobie km jak jak sobie zyczysz noi wpiac je spowrotem troszkę roboty ale powinienes sobie poradzic
kondzio94, Gilera Smt ma tako samo rame jak Derbi roznica między nimi to aby owiewki

Szympa napisał:

kiedyś ktoś się wypowiadał że przy wyciąganiu tarczy musiał wyciągnąć wskazówki i po włożeniu już nigdy nie chodziły tak jak miały, a więc nie wiadomo co to będzie jak opada tak nisko.



Gdzie tą bajke wyczytałeś :D ?

danielo321 założysz obudowe będzie normalnie bo wczescniej ten wałek od wskazówki się opierał na obudowie, a teraz nie co za tym idzie wskazówka opadła :D

wilus88luki napisał:

danielo321 założysz obudowe będzie normalnie bo wczescniej ten wałek od wskazówki się opierał na obudowie, a teraz nie co za tym idzie wskazówka opadła :D


Nie chce nic mówić ale co racja to racja ;}

A co do wielkości to wszystkie te enduraki są takie same ...

wilus88luki, cos ty ona się nie opiera na niczym założy ja tak jak była i będzie git to samo miałem jak swoj licznik rozbierałem

W sendzie nie ma tego takiego fjutka blokującego ? :shock:

wilus88luki ktoś tak kiedyś pisał że chodził inaczej,
Rudy widocznie niema

Nie nie posiada tego :smiley: