Derbi Senda SM X-Race ; )

siwy_fact napisał:

że zrobisz fikołka na stelażu


Fikołek jest do przodu, on zrobi backflip'a :-P


Czepiasz się :P

Ale mi nie chodzi o to żeby przycierać tym stelażem chce go wykorzystać do wheelie oraz cyrkli :slight_smile: wiec chyba do tego powinien być ok coś


On ma podobnie i u niego wszystko śmiga wiec jaką:

danielo321, ale z tym stelmanem będzie ci naprawdę ciężko :-?

Dlaczego ciężko rozmawiałem z kolesiem który ma krótszy ode mnie i mówi że mój jest idealny oczywiście że będzie mi ciężko, ale kto mówił że jazda na kole jest banalnaż Mi nie chodzi o to żeby przycierać stelaż tylko o jazdę na tylnym kole. Wiec myślę że będzie ok.

Tu fotka od tego znajomego i mówi że nie raz aż tak przycierał że tego metalu dotykał i nic nie ma szansy na wywrotkę do tyłu:

Ja pier dole ale to jest KRYSZPOL on jezdzi prz echujsko i moze sobie pozwolic na takie turystyczne piony,a założe się ze jakby tobie moto podeszło do pionu to juz byś naje bał w gacie.

Logiczne że nie zaczne od szlifu stelaża, ale ten stelaż co mam jest idealny.

no że kryszpol takie przycierki robi to nic dziwnego:kręcił cyrkle na HC w obie strony :wink:

jak dla mnie to jest więcej jak 90stopni xD ze 100 nawet xD

[ Dodano: 09-11-2009, 16:56 ]
a na dłuższym stelażu i wygodniej noge postawić i więcej miejsca jest a jakbyś się kiedyś przypadkiem gibnoł w tył za mocno to stelaż Cie wyratuje a krótki zanim szurnie o ziemieć to zdążysz spaść z moto xD

no tak wiem, ale ten stelaż co mam do jazdy na tylnym kole jest jak najbardziej dobry .

Jeśli Ci odpowiada to Ok, po co te zamieszanie :smiley: ?

Właśnie nie wiem :slight_smile: ok mniejsza z tym ;]

Ok właśnie dostałem licznik i linkę :slight_smile: oraz wczoraj przedłużyłem stelaż o 30cm ;]
( licznik z linką wyniósł mnie 120zł )

Fotki licznika:






Wie ktoś może jak zmniejszyć przebieg na tym licznikaż

danielo321 napisał:

przedłużyłem stelaż o 30cm


No widzisz ;]

Licznik trochę zaniedbany i zniszczony :P
A cofnąć ? Myślę, że trzeba rozkręcić ...

Dobrze że przedłużyłeś stelcia, a ten licznik wyczyść jakoś ładnie wypoleruj a nie taki bleee,
a z tym przebiegiem to Rudy chyba ma racje

No tak ale nie chce go zepsuć ;]

No to rób foty na każdym etapie ;} I potem jak będziesz miał jakiegoś problema to look na fote jak było to zrobione przedtem no i robisz ;]

No w sumie dobry pomysł z takimi fotkami nie wiem zobacze jeszcze :slight_smile:
Jeszcze muszę prysnąć lakierem stelaż i prawdopodobnie licznik też odnowie :slight_smile:

Weź linke w wiertarkę i ustaw lewe obroty, samo się cofnie :stuck_out_tongue:

Ta takiej metody to raczej nie preferuje :slight_smile:

Najlepsza jest powoli zacznij i pójdzie. Dużo lepiej niż gdybyś miał rozbierać licznik bo możesz potem nie złożyć.

to wiesz ile czasu będzie kręcił tą wiertarką :D? No może metoda najlepsza… Ale naprawdę trochę mu zejdzie… Btw. tanio kupiłeś ten licznik. Jak ja chciałem do rieju to wołali od 300 w zwyż ;/ .