Derbi Senda SM X-Race ; )

Jak to jaki to jest silnik derbi. Derbi ma swoje silniki bardzo mocne i wytrzymałe jak na 50ccm. 6 biegowa skrzynia biegów, chłodzony cieczą

Dokładnie … większość markowych biegówek ma Minarelli AM6 ale Derbi ma własne - wcale nie gorsze :slight_smile:

No właśnie myślałem że am6 albo 5 ale jak są dobre to spoko. Gdzie miałeś w swojej blokady?

Ja miałem tylko na filtrze takie 3rurki trzeba je oderwać i zmienić dysze na 75 i na tłumiku zwężka, ale jak będziesz potrzebował pomocy co do blokad to pisz.


OK stelaż już jest muszę go jeszcze prysnąć lakierem i będzie miód :slight_smile:

Foto stelaża:


Po co napisałeś następnego postaż

Bo nikt nie skomentował :cry:

Nie bo chciałem coś zmienić a przez pomyłkę skasowałem :slight_smile:


Ok dziś pomalowałem stelaż, a jutro bede montował do kupy ;] (pojawią się fotki)

no dawaj foty :stuck_out_tongue: a na jaki kolor małowałeś?? :lol: masz jakieś foty z stuntu?? :mrgreen:

Fotki zamontowanego stelaża :slight_smile: i wszystko jasne :))








Pierwszy asfaltu dotknie błotnik a nie stelaż …

tego pomarańczowego błotnika nie będzie do stuntu :slight_smile:

A ten stelman nie za krótkiż

Według mnie jest idealny :slight_smile:

dopchnij moto tyłem do ściany i zobacz co pierwsze dotknie czy stelaż czy koło jak stelaż to jest ok jak równo to już nie tak fajnie

ee tam dajesz foty stelaża ja chce foty ze stuntu bo stelaż to se każdy może założyć :smiley:

Spokojnie spokojnie na razie dopiero zaczynam nauke na kole :slight_smile: , a stelaż jest ok ;]


Fotka sendzi na stelażu :slight_smile:

będziesz przelatywał!!

Potwierdzam… stelaż za krótki

Jak bede przelatywał? nie rozumiem

że zrobisz fikołka na stelażu