Derbi Senda SM X-Race ; )

ale czemu robisz Przecież było ;D

Weź walnij sobie teraz stelażyk i jakieś pegi i polataj sobie na kole nią :wink:

DaMik po co pegi ?? :open_mouth: stelazyk styknie sam i podnuzki pasazera ;d

Mi akurat podpasowały podnózki pasażera ale kolega ( niski ) nie mogł się przyzwyczaić :stuck_out_tongue:

I jak masz pegi więcej rzeczy możesz robić :wink: przejść itp

z tego co widziałem to Niko ma pegi przy sendzie :slight_smile:

Courte napisał:

ale czemu robisz Przecież było ;D



Dlatego ponieważ usuwam tylni chlapacz.

Fotki ( lampa już zamontowana ):


i rejestracja za koło czy jak :P?

Courte napisał:

i rejestracja za koło czy jak :P ?



Tak rejestracja będzie za kołem.

Ok a wiec tak dziś oddałem plastiki do lakiernika oraz zamontowałem mocowania na kierunkowskazy (tylne). Sendzia w najbliższym czasie dostanie stelaż :)

i bdziesz stuncil ?

No myśle że trochę pojeżdże na kole dziś trochę sobie ćw i na pion bezproblemowo wrzucam wiec nie jest tak źle. :slight_smile: Dojdzie stelaż to odkręcam pare elementów i zobaczymy jak to będzie :slight_smile:

Właśnie zamówiłem 2x klocki hamulcowe oraz wiekszą dysze żeby sendzie odblokować. ;]

jak będziesz stuncił to po co plastiki do małowania dajesz :P? Trzeba było na starym lakierze pośmigać i dopiero jak się wprawisz małować ;D. Bo tak trochę szkoda będzie…

w sendzie nic nie dzieje się plastika przy glebie damik cos mowil ze na kierze i podnozkach się opiera :D:D a widzę ze grono ludzi ktorzy zaczynają altac na kole się zwieksza ;D senda do stopali jest suuuuper

Nie plastiki jak na razie są u lakiernika wiec spokojnie a jak przyjdą to będą leżeć dopóki się nie wyszaleje, kierowca też będzie do stuntu stara wiec żadna nowa część się nie uszkodzi :slight_smile:

chyba ze silnik xD masz hb?

Nie mam obecnie ale prawdopodobnie będe robił :slight_smile:

jak co mam zaciski 2 :slight_smile:

Masz zacisk ajp?

nawet 2 :smiley:

Ok dogadamy się na gadu :slight_smile:

Elo chciałem zapytać jaki silnik siedzi w twojej sendzie? Jestem na kupnie sendy z takim właśnie silnikiem ale nie wiem jaki to jest :oops: