Derbi Senda SM X-Race ; )

Nie bo pastę aluchrom położyłem dopiero na koniec tzn. zrobiłem te wszystkie czynności potem tempo, wyczyściłem i nic i następnie zrobiłem aluchromem i też nic.

tak jak Szympa mówi! Kup automax’a i ścierką! tempem nic nie zrobisz :smiley:

Ok kupie, zrobie i dam fotki :slight_smile: i dzieki za pomoc :slight_smile:

No i oczywiście ruchy okrężne, poświęć temu czasu trochę, nawet jak kupisz Automax’a lekko ściernego i nabłyszczającego to wyjdzie cie to dużo taniej niż clar.

ta aluchrom się nadaje… ja taka u siebie w jednym miejscu przeleciałem to się zrobiło matowe … już lepiej Tempo… a później zrobiłem automax’em i elegancko… od razu zaczęło nabierać połysku :roll:

Co do odważników to ja też mam u siebie więc to jest norma :roll:

No wiec w tygodniu spróbuje machnąć automax’em i zobaczymy jak to wygląda. :slight_smile:

Automax wymiata! Ja czyściłem i polerowałem nim nie tylko fele, ale i numizmaty na handel :stuck_out_tongue:

Dobra kupie i zobaczymy :slight_smile:


Dziś przyszła paczka ze zbroją :slight_smile:

Fotki: (przepraszam za jakość)






Fajna, ile dałeś ;)?

Z przesyłką dokładnie 200zł ;]

O ty świnio :smiley:
Też se muszę kupić …

Hehe xD panno :slight_smile:
A tak na poważnie to wygląda dość solidnie i taka właśnie jest :slight_smile: Nie wiem jak się sprawdzi podczas upadku (odpukać), ale sądzę że dużo wytrzyma :slight_smile:
Kup kup :slight_smile:

To ta impact, czy motonitaż

Zbroja, buzer, komplet ochraniaczy na siatce marki MOTONITA model impact. :slight_smile:

Sprawdzałeś to już? Jak to się sprawuje? Sam chcę takie coś kupić, ale nie wiem na ile warto…

Powiem ci tak na razie tylko to przymiećrzałem, ale myślę że warto.

ciuch wypas :lol:

Wypas wypas :slight_smile:

a jak z polerkę już przeleciałeś automax’em ? :roll:

Przed chwilą skończyłem polerkę przedniego koła :slight_smile: Bardzo mi się podoba, ale dodam że to moja pierwsza polerka :slight_smile:


Fotki: