Derbi Senda SM X-Race ; )

a co nie powiedział cię

[ Komentarz dodany przez: RudY: 26-04-2010, 16:48 ]
jak się debilu pyta ile może trwać to raczej mu nie powiedział …

No przyznam Szympa nie błyszczysz inteligencją.


PS. Rudy nie ma co się denerwować i spinać :slight_smile:

Ja miałem podobną sytuację i czekałem nie pamiętam ile, ale raczej nie długo, tydzień to max. Mi przesłali też na początek jakąś tam kasę, a potem już resztę.

Ok no nic jutro zawiozę motor i zobaczymy.

danielo - jakbyś chodził z Szympą do tej samej szkoły (dobrze, że nie do tej samej klasy) to też byś się już wkurzał :stuck_out_tongue:

a nie lepiej jet zrobić tak : mówisz ubezpieczalni, ze dajesz motór do serwisu i niech oni się z serwisem dogadują ile bedze kosztówac :pp ?

bo jak tata miał uszkodzone auto to z AC chcieli mu wypłacić 3500 zł a w serwisie PZU musiało zapłacić 4800 zł :wink:

rozumnisz ?? to wtedy masz lux zrobiony motor… ale fakt jakbyś sam robił to byś może zarobił :pp

No właśnie on chyba chce do serwisu dać na wycenę, PZU da tyle co serwis powie i sam zrobi.

myślałem że powiedział np. 2 tygodnie, ale się pytasz czy nie wiemy ile to robi bo może krócej zrobić.
jestem za mądry na was

Kowal napisał:

No właśnie on chyba chce do serwisu dać na wycenę, PZU da tyle co serwis powie i sam zrobi.



Dokładnie tak :)


jestem za mądry na was



Masz racje jesteś dla nas za mądry. GENIUSZU TY :)

NO i jak potoczyła się dalej sprawał

Wiem jestem dobrym Górnikiem :smiley:

No Witam.
Wiec jak na razie czekam na decyzję PZU postanowiłem robić sendzie u siebie, ponieważ tak tylko wyjdę na plusie.

no i dobrze, robisz ją identycznie tak samo?

Witam
Ok więc po długiej nieobecności senda powoli do chodzi do siebie jest już prawie cała poskładana. Zostało jeszcze tylko do zamontowania pokrywa sprzęgła oraz linka sprzęgła. Uzupełnienie wszystkich płynów oraz zrobienie tylne hamulca. Mam nadzieję, że do końca przyszłego tygodnia sendzia będzie jeździła :slight_smile:

Zdjęcia:






Jak widać na zdjęciach jest nowa kierownica, manetki, klamki, lampa tylna itp. oraz zmieńiło się malowanie jest w kolorze czarnej perły oraz pomarańczy. :slight_smile:

Mogłeś dać jeszcze więcej akcentów pomarańczowego, lepiej by wyglądało ale i tak jest ok. :wink:

Będzie będzie jeszcze po dwóch stronach silnika literka “D” pomarańczowa, z przodu oraz na plastikach też będzie pomarańcz. :slight_smile:

git jest, ale jak już wcześniej mówiłem, brakuje mi tutaj jakiejś fajnej okleiny ;)…

ładnieeeeeeeeeeeeee

ja bym dał całą ramę na pomarańcz

Adverion napisał:

ja bym dał całą ramę na pomarańcz


Ototo i wtedy była by orgia :)

Courte napisał:

git jest, ale jak już wcześniej mówiłem, brakuje mi tutaj jakiejś fajnej okleiny ;) ...



Okleina jest już dawno kupiona cześć z niej na pewno pojawi się na sendzi.

Adverion napisał:

ja bym dał całą ramę na pomarańcz



No dość ciekawy pomysł, ale to z czasem może. : )