Derbi Senda SM X-Race ; )

Zajebista ta senda :roll:
No i adverion dał bardzo fajny pomysł, pomyśl o tej pomarańczowej ramie :smiley:

Dziś mam zdjęcia praktycznie skończonej sendzi, pozostało mi jeszcze tylko naprawić kopkę tzn. naciągnąć sprężynę.
Zdjęcia z pierwszego mycia sendzi po wypadku:

















Słodziachnie :slight_smile:
Dawaj te elementy na pomarańcz :wink:

lampa przód się prosi o zmianę… No i ta okleina. Według mnie za mdło jest teraz.

Więcej pomarańczu!!! :smiley: :stuck_out_tongue:

A jak małowałeś to sende pistoletem ? Trzyma ci się ten lakier nie odpada nigdzie ?

Lakier był nakładany u lakiernika pewnie pistoletem do lakieru jest dolany specjalny lakier gumowy, żeby nie odpadał taki lakier dodawany jest do lakieru na zderzaki samochodu.

Fajnie te plastiki u ciebie wyglądają :wink: muszę se na taki kolor machnąć plastiki w apie

Courte napisał:

lampa przód się prosi o zmianę...



Może na taką z allegro?!

Wg mnie dobra jest ;)

Tylko więcej pomarańczu!

no można i z allegro. NA allegro jest bardzo dużo fajnych, mówię tutaj o firmówkach typu Polisport lub Acerbis…

No tak myślałem już o zmianie owiewki, ale co z malowaniem dostane gdzieś owiewkę do sendy w czarnym połysku?

według mnie kup czarną jakąś ładną, raczej nie będzie widać różnicy w lakierze ;).

Te “sportowe” z allegro są chyba w połysku jakimś tam :stuck_out_tongue:

No w sumie nawet nie wiem jaka będzie pasowała.

to poszukaj na crazymoto send z różnymi czachami i będziesz wiedział jak będzie wyglądać :).

od tej nowszej sendy sobie kup bo fajna jest :wink:

No tak, ale gdzie taką dostane?

Adverion napisał:

od tej nowszej sendy sobie kup bo fajna jest ;-)




jak od nowszej :)? Ta jego jest cały czas produkowana, sendy wychodzą w różnych wersjach. Mówisz o tych kocich oczach pewnie :)? Jak coś to szukaj na allegro całych na części, ale ogólnie to drogo one się cenią bo gdzieś po 200-300zł za używkę ;/..

No drogo drogo, bo 250zł za używaną owiewkę (kocie oczy).

tak o te kocie oczy mi chodzi… ale jest kozacka ta owiewka :wink: