Derbi Senda R 50 :P

ja mam jakby takiego muła :stuck_out_tongue: ale nie martwie się tym :stuck_out_tongue: bo mysle ze jak załoze 70 cc to będzielepiej:P

Tylko jakas markowa 70ccm zakup a nie jakis shit z allegro ;d

Mam takie same plany ale pytałem się parę osóbek na ten temat i wszyscy mówią ze skrzynia padnie a jak nie to korbowód ;/ więc sam nie wiem co z tym zrobić chyba bede musiał kupi i 70’tke i wał sportowy

mam kilka stwierdzen i pytan dlaczego jak jest zimny to nie dymi tak mocno a jak się rozgrzezje to dymi jak ch*j i jak jade 1 ,2 ,3 , 4 bieg idzie dobrze wrzucam 5 potem 6 i mul jak nie wiem

Wyreguluj dobrze gaźnik kumpel miał to samo , 6 jest tylko na podtrzymanie ale nie powinien na niej mulic . Zmierz deko dawkę oleju na pompce ale masz juz trochę przylany wydech i musi się po prostu wypalic daj mu ostro w gaz powinien to wypluć

panowie mozliwe ze jutro zgosci nowy wydech :slight_smile:

Jaki to będzień? Senda całkiem całkeim wygląda ale czemu nie zdecydowales się na 125 :frowning:

ja nawet nie wiedzialem ze kupie sobie te moto ojciec pojechał do bmk po kask i kórtke pla siebie na motor i po małej negocjcji zakupil mi sende . nie bylo żadnej 125 i w ogóle wadpie zeby matka się zgodzila. a wydech będzie Metrakit Thrower

dobry wybór co do wydechu :wink:

Dobry wybór ale czy juz go maszł?

Sprzęt bardzo fajny;) Ale masz dobrego ojca, ja się muszę pocieszać moją factorką…
I życze samych miłych wrażeń z jazdy :mrgreen:

mały odkop :stuck_out_tongue: http://www.allegro.pl/item691142618_spojler_tylny_z_lampa_led_polisport_cross_enduro.html wejdzie to do mojej sendziny ??:smiley:

Taa , tylko trzeba dziury w zadupku wywiercić , miałem taki sam w rieju :stuck_out_tongue_winking_eye:

jak w zadupku ?:smiley: widac je ??

No ten plastik za siedzeniem >_<

no rozumiem a to nie czasami pod tym plastikiem? :smiley:

no ale musisz do czegos to przykrecic wiec musisz dziury wywiercic :wink:

do ramy przecież można ?

mi nie pasowało do ramy

panowie z racji ze z tyłu lampa została lekko zdezelowana przez kumpla :stuck_out_tongue: który postawił go na koło i mu uciekł :smiley:
wiec mam dylemat ktora lampe wybrać
lampa nr 1
lampa nr 2
lampa nr 3
króra wybrać ?? albo podajcie swoje propozycje co do lampy