Derbi Senda R 50 :P

Siemka wczoraj kupiłem sobie Derbi Sende z 2004 roku z przebiegiem 8500km. Jak na razie zadnych problemow nie mam . Stan oceniam na dobry bo trzeba troszkę nad nim popracowac :stuck_out_tongue:
PLANY:
- Sportowy wydech(chyba mam terz załozony ale nie jestem pewien :stuck_out_tongue: )
- cylinder arisal sport 70cc
- trcze sprzegła
- gaźnik 19mm
- moze nowe małowanie
- kierunki i lampa z tyłu

zdjecia:






troszkę lipne zdjecie bo robione telefonem ale jak dorwe aparat to porobie lepsze :stuck_out_tongue:
http://www.youtube.com/watch?v=jLqCjoIN6N4&feature=channel_page

Ladny ;] ale do tego cylka dalbym gaźnik 21mm :wink:

I pomyśleć, że ja miałem taką mieć :slight_smile: ahhh… :stuck_out_tongue:

kurde coraz więcej biegówek na forum ;D ! I dobrze ! Co do sendy to bardzo fajna i nie maluj jej bo wygląda super z tą zielenią :wink: . Widziałem ją chyba na allegro . Z tego co pamiętam to chyba dużo nie dałeś ;D …

Courte ma racje, nie maluj jej :wink: Senda ogólnie b. ładna ale zmień manetki bo nie pasują :-/
I czy ja dobrze widzę lustro od Roxaż :stuck_out_tongue:

P.S.: Pochwal się ile za nią dałeś :stuck_out_tongue:

Bardzo ładnie wygląda w tym małowaniu, a jak z osiągami?

prawde mowic dalem za nia 4300 i nie kupowałem z allegro tylko z takiego salonu w iławie:P a z osiagami to zalezy jaki motor ma humor raz jedzie 85 raz ledwo 70 nie wiem czym tomoze byc spowodowane. co byscie zmieńili jeszcze w nim ??

noras093 napisał:

nie kupowałem z allegro tylko z takiego salonu w iławie:P



B.M.K. Moto? :D

Ładnie brzmi

no nie wiem . Od pogody dużo zależy :wink: . Ja wczoraj np. jechałem 100 ;D . A normalnie 90 idzie tylko … PS. To jednak pomyłka bo widziałem taką na allegro też zieloną bardzo podobna była za 2900 chyba ;D …

No właśnie czy to było B.M.K moto :stuck_out_tongue: .Derbi fajne widziałem juz je gdzieś na allegro starasznie podobają te felgi

ładne moto
Jak tam osiagi :lol:
Chciałbym też mieć takie moto ale za nie dałeś?? :lol:

Ładniusia sendusia. hehe, fajny sprzęt, a lustro od roxa.

Sweet Sendusia :*

Zawsze chciałem mieć Sendę, tj. niedługo po tym jak kupiłem hRRa i mnie zaczął nudzić ten gaz… hamulec… gaz… hamulec… gaz…

Zmieniłbym tu manetki i lusterko.

karp napisał:

ładne moto
Jak tam osiagi :lol:
Chciałbym też mieć takie moto ale za nie dałeś?? :lol:


noras093 napisał:

prawde mowic dalem za nia 4300 i nie kupowałem z allegro tylko z takiego salonu w iławie:P a z osiagami to zalezy jaki motor ma humor raz jedzie 85 raz ledwo 70 nie wiem czym tomoze byc spowodowane. co byscie zmieńili jeszcze w nim ??


chyba niedoczytałeś

ta z tego bmk moto chcieli za nie 4600 ale ojciec z nimi pogadał ze jest stałym klijetem i takie tam :stuck_out_tongue: :smiley:

Tylko nie zmieniaj koloru !!! bo to bylby najwiekszy blad w twoim zyciu tak jest pieknie :smiley:

Moto fajne, widzę że kupiłeś ją z okolic Sochaczewa bo na WSC blachach.

Kolejna biegówka i kolejny crossik :smiley:
Ładna senda, kuzyn taką ma tylko niebieską ;]]]
Ale muszę przyznać że Twoja ładniejsza i broń boże kolor zmieniać :smiley:

Pozdro.

Piękna, super kolor, mega jest :stuck_out_tongue:

mateuszpasiu napisał:

kolejny crossik :smiley:

SM :shock:

Jasiu226, ja widzę że to jest jednak cross ale ok :roll: