Derbi Senda R 50 :P

Moim zdaniem jeśli moto wyglądajace jak cross ktore ma opony kostki i homologacje to jest : Enduro :wink:

mateuszpasiu napisał:

ja widzę że to jest jednak cross

<- nie prawda bo crossy sa bez homologacji :stuck_out_tongue:

Jasiu226 napisał:

mateuszpasiu napisał/a:
kolejny crossik :smiley:
SM :shock:

A widzisz tu szosowe oponki ?? :stuck_out_tongue:
Tak tak to jest enduro :wink: nie sm nie cross tylko enduro :wink:
P.S. musialem się trochę powymadrzac bo bym nie wytrzymal :wink: sory jak kogos urazilem :stuck_out_tongue:

Danielson jedyny który się zna z was 3 :stuck_out_tongue_winking_eye:

No dobra, SM by było jak by miała szosowe opony, ale na to nie zwróciłem uwagi xD

no kolor tez mi się podoba :stuck_out_tongue: jak wbiłem do tego salonu z ojcem i kolegami to koledzy się podjarali aprilia RS a mi derbi od razu zuciło się w oko siędzialem nanim z 30 minut :smiley: az powiedzialem tacie ze ma mi kupić a ja w wakacje odrobie w pracy i się zgodził :stuck_out_tongue:

tez bym wziol derbi bo rs’ki mi nie podchodza za bardzo za duzo tego syfu :stuck_out_tongue:

tym bardziej ze u mnie sa juz dwie RS a takiego enduro nie ma jeszcze :stuck_out_tongue:

mi się zawsze enduro podobaly po ulicy można jezdzic w teren wjedziesz… A rska wjedziesz w wieksza dziure i plugiem juz chaczysz i wyglądaja na nich ludzie jak jordan na rowerze dla dzieci

Taki trochę oczojebny, ale fajny kolor :smiley: Jak to jeździż

Super Senda : ) Marzy mi się taka . ale to za rok :smiley: . A czy w B.M.K moto mieli jakieś markowe uzywane skutery?:wink:

noras093 To przybij piątkę Moja hispanka tez jest z B.M.K moto :stuck_out_tongue: Mieszkam niedaleko iławy i właśnie od nich biorę wszystkie cześci a za moja Hispanke chcieli ponad 4 tysię :stuck_out_tongue: tylko ostro się targowalem :smiley: . Powiedz mi czy twoje derbi ma takiego niby muła z miejsca a potem rwie ostro ???

Gesię z tego co wiem to wszystkie am6 am3 itd itp maja mula na poczatku bo zabawa zaczyna się dopiero po 6 tys rpm

Danielson napisał:

Gesię z tego co wiem to wszystkie am6 am3 itd itp maja mula na poczatku bo zabawa zaczyna się dopiero po 6 tys rpm



Racja ale derbi nie ma am6 :D . Moja am6'óstka powyżej 8 tys to ściągało z siędzenia :D....

to moze masz sliskie siedzenie ?? ;] a jaki to ma silnik ?? derbi czy co ?

Senda ma swoje własne Derbikowskie …
A wszystko inne ma AM6 …

Moja hispanka nie ma muła lecz kumpel ma derbi sende i własnie tak jest ze taki niby muł na 1 i nagle odrzut

Chłopaki ja też mam tego muła w DT, wszyscy mi mówią że to jest spowodowane contim ale raczej nie :smiley: tak od 3000rpm już idzie ostro :smiley:

nie nie mam śliskiego siedzenie;] . A raczej nie miałem . Bo moto już nie moje ;] …

mateuszpasiu, ciesz się ze tylko do 3tys seria ma do 6 i po 6 rusza zwawo ;]

A właśnie bardzo możliwe że jest to spowodowane Contim … Bo sportowe wydechy ciągną od góry …

RudY napisał:

A właśnie bardzo możliwe że jest to spowodowane Contim ... Bo sportowe wydechy ciągną od góry ...



zależny jakie wydechy