Czoperek 125?

Cześć. Kończę robić A1. Poszukuje jakiegoś moto 125. Myślałem o RS125, ale sam nie wiem, bo to taki pseudo-ścigacz a ja od motocykla wymagam, wyglądu, praktyczności i osiągi tak ze 110-120. Tata mi mąci w głowie żebym kupował jakiegoś czopera -.- wtedy mówił, że mi dołoży jakieś 2,5tyś do moto a jeśli będę chciał ścigacza to nic nie dołoży tylko tyle co na kask i reszta kombinezonu -.- ojciec jest strasznie zadumany w tych motocyklach z wysokimi kierownicami. Jest pod pięćdziesiątką i mówi, że za rok sam sobie kupi jakąś 600-tkę w czoperze.

Mam teraz 7tyś… Nie wiem co wybrać czy kupić coś za 7k czy czopera za 9,5k, bo tata dołoży mi te 2,5k tylko do czopera do innego moto nie.

W czoperach podoba mi się zajebiście dźwięk, nie wiem jak jest w 125. A nie podoba mi się to, że nie ma obudowy i widać ten mały silniczek, który psuje cały efekt co w przypadku RS125 nie ma tego.

Co robić? ;/

Pozdrawiam.

Rilazo napisał:

Myślałem o RS125, ale sam nie wiem, bo to taki pseudo-ścigacz a ja od motocykla wymagam, wyglądu, praktyczności i osiągi tak ze 110-120.


czemu pseudo? to raczej jeden z mocniejszych moto w 125. osiągi to nawet do 160/170, jedynie to że ścig to wiadomo jaka pozycja za kierownicą.

Rilazo napisał:

A nie podoba mi się to, że nie ma obudowy i widać ten mały silniczek, który psuje cały efekt co w przypadku RS125 nie ma tego.


zawsze możesz kupić 4T, zawsze silnik ciut większy ale to dalej nie to ;p

Ja polecałbym kupić jak lubisz to właśnie sciga nsr 125/ rs125 za 7tyś znajdziesz na pewno w dobrym stanie, osiągi zadowalające, no ogólnie poczytaj o 2T wiadomo, duże spalanie, i koszty eksploatacji ale nadrabia osiągami ;p

Ps, zły dział więc przeniosłem :P

Nie ma zbyt dużego wyboru w czoperkach 125 …
A poza tym - bierz co Ci się podoba po prostu no >_<

Apka classic 125?? rotax 123 ma kolo 160 poleci :wink:

mafioz gdzie ty to przeniosleś ? :stuck_out_tongue:

przenosze do odowiedniego dzialu a autorowi polecam lekture regulaminu i zapoznanie się z forum :wink: tematow o 125 bylo juz ze 3 miliony :wink:

Dobra, sorry ;/ A sa jakieś wgl czoperki w 125?

[ Dodano: 11-02-2010, 20:37 ]
Kurdę te apka calssic nawet najs z wyglądu :smiley:

[ Dodano: 11-02-2010, 20:39 ]
Kurde po odblokowaniu ona ma 30km? :smiley: To tak jak RS125 tylko w innej budzie xD ciekawe jak z dźwiękiem, bo jeśli taki jak w rsce to dziękuję…

dzwiek trochę lepszy :stuck_out_tongue: ale to 2T jak ci się nie podoba ten glos to musisz szukac 4T :wink:

Co ty się spodziewasz po 125 … lepszego głosu z 2T w 125 nie wykrzesasz niż pierdzenie :wink:
Zresztą w 4T też takie pukanie tylko …

Virago 125? Mały OT Mafioz dlatego pseudo ścigacze, bo do ścigacza nie pasuje dźwięk 2 suwa. Oraz są mega małe, nie mógłbym na czymś takim jeździć :stuck_out_tongue:

Courte napisał:

Virago 125


No to jest chyba najlepszy czoperek w 125 ...
Wygląda jak rasowy, silnik też wygląda duży - jedyna wada - DROGI !

RudY napisał:

jedyna wada - DROGI !



czy ja wiem? Za 5000 zł kupi, myślę że nie jest to dużo jak na porządną 125-tkę w 4T :D

Jest też DRAG STAR 125. To już wygląda poważnie. I za te 9,5k na pewno kupisz.

[ Dodano: 11-02-2010, 21:12 ]
W zasadzie to DRAG STAR jest piękny.

[ Dodano: 11-02-2010, 21:13 ]
http://www.youtube.com/watch?v=R-nuRKPRV60

A z tańszych jest jeszcze Honda Rebel 125 - też 4T

mafioz gdzie ty to przeniosleś ?


aaa pomylił mi się dział to czy tamto i do skuterów wrzuciłem xdd sorki ;p

Courte napisał:

Oraz są mega małe, nie mógłbym na czymś takim jeździć


z tego co Adverion pisał to aprilia rs 125 w nowej budzie jest ciut szersza od cbr 600 ;p i nawet wymiary podane na stronach producenta są zbliżone więc takie małe nie są ;p

czyli CBR 600 też bym nie kupił. Ogólnie nie lubię ścigaczy i koniec…

i sorry za OT, żeby nie było że niedługo bana dostanę…

Najlepszy intruder 125 ew virago.

Ja jako że mam “dużego” Rebela, to polecam tego “małego brata” :smiley: Widziałem na żywo rebela 125 i całkiem to wygląda nawet. Te motory mają taką zaletę, że pomimo tego, że jest to rzędówka, to wypełnia ona całą ramę, a nie tak jak w innych stoi jak fiut po środku.
No i jest to jeden z lepszych silników Hondy :smiley:

Dzięki!!! Kurde nie wiedziałem, że moto 125 w czoperze może wyglądać jak sześć seta :smiley:

Ojciec aż się zdziwił ;D Kurde coraz bardziej zaczynają się podobać mi te czoperki. Przede wszystkim te dwa cylindry ;<333 i dużo chromu + duże reflektóry dają urok motocykla o większej pojemności!

Ta Yamaha Drag Star w 125 po prostu miodzio i ojciec wtedy chętnie by mi dołożył :wink: Każdy byłby zadowolony no, bo po co zapierdalać mi po 150km/h tą Rs’ką jak ten Drag Star pójdzie te 100-110 i starczy… ciekawe jak z jazdą pod górką, bo trochę waży… ale wygląda miodzio!!! Zakochałem się w nim ;<333

Czy coś ze mną nie taką Bo zazwyczaj każdy w moim wieku (17lat) chce mieć A1 i tylko RS125 albo NSR125 a ja chcę czoperka. Koledzy mnie wyśmieją…

Sam nie wiem, ale wygląda dużo poważniej niż ta RS’ka 125 moim zdaniem.

Rilazo napisał:

Czy coś ze mną nie taką Bo zazwyczaj każdy w moim wieku (17lat) chce mieć A1 i tylko RS125 albo NSR125 a ja chcę czoperka.



Ja jestem od ciebie rok młodszy, za kilka dni zapisuję się na A1 i nie chcę ani RS ani NSR tylko DT i nie uważam żeby ze mną było coś nie tak.


P.S. Udało ci się kymco sprzedać?

Rilazo napisał:

Koledzy mnie wyśmieją...


Zazdroszczą ;)
Chyba twoja sprawa co wolisz nie ?

Rilazo napisał:

ciekawe jak z jazdą pod górką, bo trochę waży


Zdaje ci się... normalnie będzie, a jak nie to redukcja i dalej jazda

Rilazo napisał:

Czy coś ze mną nie taką Bo zazwyczaj każdy w moim wieku (17lat) chce mieć A1 i tylko RS125 albo NSR125


Jak już mówiłem - każdy woli co innego ... Ja np. wolałem enduro :)