Czoperek 125?

No spoko. Ile on by poszedł, bo będę jeździł na wieś to przyda się te 120km/h i styknie :wink: Akurat jest ładna droga i w ogóle cacy. Ciekawe ile ma do 50km/h, 80km/h, 100km/h i do v-maxu. Musze poszukać chyba jakiegoś forum o tym moto.

Ten Rebel to raczej odpada, bo wygląda nie za bardzo a mi zależy na wyglądzie, ma tylko jeden cylinder i ogólnie mało chromu, wygląda jak typowa 125-tka.

Którego byście wybrali pod względem: wyglądu, niezawodności, dostępu części, przyspieszenia, na wadze mi nie zależy, jeździłem Jawą 350tką ma podobną wagę i dawałem spokojnie radę w końcu mam 182cm i 93kg ;p

@edit. Aha i jak to możliwe, że w moto 125 są dwa cylki ;o

Rilazo napisał:

Aha i jak to możliwe, że w moto 125 są dwa cylki ;o


No normalnie ...
W wielu 125 jest V2 ...

Rilazo napisał:

wyglądu, niezawodności, dostępu części, przyspieszenia


Wygląd - Twoja sprawa
Niezawodność - to wszystko sa markowe sprzęty więc nie ma z tym problemu
Dostęp części - także jest do nich mnóstwo wszystkiego
Przyspieszenie - We wszystkich silnik generujący podobną moc więc tak samo

Qrde się zakochałem. Zobaczcie jak to chodzi ;<333

http://www.youtube.com/watch?v=kpDj0djxJ3I

Rilazo napisał:

Ciekawe ile ma do 50km/h, 80km/h, 100km/h i do v-maxu.



Poszukaj sobie filmików na yt

RudY napisał:

Rilazo napisał/a:
Aha i jak to możliwe, że w moto 125 są dwa cylki ;o


No normalnie ...
W wielu 125 jest V2 ...



Jakbyś nie zrozumiał, są ustawione w pozycji V2, czyli widlasta dwójka

[ Dodano: 12-02-2010, 21:59 ]
Jeśli chcesz to kupuj, jeśli nie to nie, moim zdaniem jakiś mod powinien zamknąć, bo wszystkie odpowiedzi zostały udzielone. Jeśli chodzi o spalanie to będzie naprawdę malutkie, koło 3 litrów to max, czyli dużo mniej niż w twoim kymco po tuningu ;-)

Aha tylko jest problem, bo nie mogę znaleźć filmików na jutubje z v-maxem etc ;/

To nie jest moto do zapier*dalania. Max to jakieś 120km/h +/- 10km/h w zależności od stanu, regulacji,pogody,nawierzchni, ciśnienia w oponach, masy kierowcy, pory roku, kopulacji słoni i wielu i innych czynników.

Co racja to racja :slight_smile:
ZAMYKAM !


ja jeszcze dodam od siebie coś:
Norvid, nie wiem czy serio chcesz kupić to moto czy nie, może posłuchałeś mojej rady co Ci kiedyś na gg pisałem i zaczynasz od nowa na forum ale tym razem normalnie, oby tak było, wszyscy będą szczęśliwsi ;p
Twoja kolejna szansa na tym forum, jak nie zasłużysz to bana nie będzie więc niech do glowy nie wpada robienie jeszcze durnych tematów ;p /Mafioz