CUSTOM Piaggio NRG

ReKoRd napisał:

No to jak złoży :P


No to oczywista :-D

Siemka.
Dzisiaj pomalowałem nadkole i kilka dupereli na niebiesko. Ładnie wyszły.
Tak wyglądało przed nałożeniem bezbarwnego




Tak po nałożeniu bezbarwnego


Plastiki czekają na złożenie u mojego wuja gdzie sobie maluje.

Do pomalowania zostały już tylko felgi i jeden malutki plastik. Pomaluje je w poniedziałek bo jutro święto jest.
Komentować.

Mi się wydaje jakby smuugi mialo… chyba ze poprostu nie wyschniete bylo

Mi tam się bardziej podobał lakier przed położeniem bezbarwnego, taki fajny matowy :stuck_out_tongue:

Wydaje mi się albo to nadkole nie jest idealnie równe:/

Wydaje CI się - fajne jest :smiley:

składaj to do kupy bo mysle ze będzie mega :lol:

nrg jak złożysz będzie wyglądać konkretnie :slight_smile: dobra robota :slight_smile:

Siemka.
Wczoraj pomalowałem felgi na zielono. Chciałem je pomalować na niebiesko zielono ale niebieskiego mi zabrakło. Musiałem jeszcze kiere trochę domalować bo były trochę braki.
Tak wyglądały przed bezbarwnym



Tak po bezbarwnym




Wczoraj tez poskładałem trochę ramę, elektrykę i chłodnice




Dzisiaj jak kumpel będzie miał czas to wsadzimy silnik w ramę i odpalimy.
Czekam za ojcem jak przyjedzie z roboty to przytargamy plastiki.
Jeszcze się dzisiaj wku… zdenerwowałem się bo mnie na fotosiku zablokowali i kupę zdjęć hooooooj strzelił. Wstawiłem na bicepics i edytowałem posty.

Fajnie, fajnie :wink: Ale zrobiles blad ze pomalowales kiere z przykręconym mostkiem bo raz odkrecisz i będzie odpadac lakier.

Ps: tez muszę sobie takie przewody chlodnicy sprawic:P

Moim zdaniem , te kolory bardzo do siebie pasują :stuck_out_tongue: . Teraz tylko czekać aż go zobaczę złożonego , bo zapowiada się ciekawie :wink: .

ale to nadkole chyba faktycznie nie wyrównane dobrze bo tak dziwnie jakby krzywe było i światło się odbija take zniekształcone ;/
ale ten niebieski mi się zaaaje**** podoba… po prostu cudeńko.
składaj bo super te kolorki są.

Siemka
Dzisiaj złożyłem skuta. Odpowietrzyłem hamulce, odpaliłem. Powiem wam że prezentuje się świetnie. Ale mam problem z olejem. Nie ciągnie oleju. Postaram się jutro to naprawić.
Kilka fotek w garage po ciemku:









Miałem małą przygodę. Znalazłem w garażu nóżkę boczną od składaka. Jako że potrzebna mi do skuta nóżka boczna postanowiłem że skut będzie stał właśnie na tej nóżce. To był błąd. Nóżka gięła się coraz bardziej, aż po ok 12 h zgięła się całkiem i skuter się obalił. Jakimś cudem jest tylko jedna rysa. Dokładnie na spojlerze. Na szczęście mała.
Zrobiłem tez mocowanie rejki do amora. Wydaje się że jest krzywo ale w rzeczywistości jest proste. Musze go na jutro dobrze przyszykować bo u nas ogólnopolski zlot motocykli w weekend jest.
Evo nie będzie. Wiem wiem wydech aż się prosi o zmianę. Może w zimę kupie jakiegoś leovinca i malossi multivara. Musze jeszcze kupić biały klosz, zrobić jakaś lampę z tyłu, zmienić manetki, obić kanapę i kupić stożek.
Komentować

EEeeee no wygląda lepiej niż super :slight_smile:
A z tą nóżką boczną to nieźle dowaliłeś ;|

CUDO!!! kurczę, te kolory się ze sobą naprawdę bosko zgrywają !!!
coś pięknego, odwaliłeś kawał dobrej roboty.

Ale boczek od roxa jakby się nie błyszczał i jakoś chyba nie równo wyszło.

Wywal ten spojler bo normalnie psuje wyglad :-/

Wszystko super podoba mi się ale zamało bazy połozyłeś na owiewki te co sa niebieskie i teraz w swetle wygląda to jak pół dupy za krzaka za przeroszeniem

Jak się ten lakier spoleruje to będzie się ladnie blyszczal :stuck_out_tongue:

1 fotka super się prezentuje ten lakier na czaszy, w ogóle pasują bardzo do siebie te kolorki :wink: