CUSTOM Piaggio NRG

Siemka
W piątek czacha i nadkole były w szpachlówce natryskowej. Poznikały wszyściutkie dziurki itp.
Nadkole wygląda tak

Wczoraj zapodkładowałem czachę i wygląda tak


Wypadało by nałożyć jeszcze jedną warstwę.
Nadkola jeszcze nie zapodkładowałem bo czasu nie miałem na szlifowanie, bo szpachle trza było wyszlifować.
Silnik tez w podkładzie

Pierw poszedł podkład do alu a zaś akrylowy.
Trochę więcej tego jest w podkładzie ale nie będę dawał fotek bo po co.

Komentować.

dziś widziałęm srkę w takich kolorach i wyglądała lepiej niż zajebiście. No może ten zielony był trochę ciemniejszy i metaliczny :slight_smile:

no idzie ci nieźle ;)) a czemu nie przysiadziesz i w 1 dzien all nie pomalujesz ??

Po 1 primo: Przecie nie będę mokrego podkładu szlifował. Podkład musi dobrze wyschnąć i trza go ładnie wyszlifować. Fachowcy podkład zostawiają do schnięcia na 3 dni. Przynajmniej niektórzy u mnie w mieście.
Po 2 sekundo: Nie mam tyle miejsca żeby wszystko pomalować
Jutro mam nadzieje że wszystko będzie w podkładzie.
Dzięki za komentarze i nie przestawajcie komentować…

a no chyba ze… Ja na szczescie mam miejsce… a będziesz jeszcze robil polerke lakieru przed klarem ?? a i odp na pw

Siemka
Dzisiaj pomalowałem plastiki wewnętrzne i kiere na zielono. Prezentują się świetnie.






Czacha jest już w 2 warstwie podkładu. Jutro może ją pomaluje nie niebiesko.



Komentować

będziesz mógł się w trawie maskować :stuck_out_tongue: jakim papierem matujeszł bo ja 800 , a i wystarczy 1 dzień na wyschniecie zależy od pogody jak przejedziesz pazurem i się nie zdziera to można matować .

Ładny Ci wyszedł ten seledyn :smiley: Maluj jak najszybciej niebieskim i składaj do kupy :stuck_out_tongue:
Już się nie mogę doczekać efektu :slight_smile:

widzę ze prace ida pełna para, zycze powidzenia bo wiem ze robienie takich rzeczy to nie prosta sprawa ale mysle ze dasz rade i będzie wyglądac zajefajnie :wink:

Siemka
Wczoraj pomalowałem czasze, kartery, błotnik, pług na niebiesko. Bardzo ładnie wyszły.




Tu takie małe porównanie



Wczoraj też zapodkładowałem nadkole.

Dzisiaj może je pomaluje.

Dzięki za komentarze, nie przestawajcie.

A nadkole też będzie niebieskie? Kiedy zamierzasz całość złożyć? :slight_smile:

P.S.: 500. post :mrgreen:

Wszystko wygląda super, będzie mega :stuck_out_tongue:

Świetny kolor, ładnie Ci wychodzi malowanie :stuck_out_tongue: Czekam na efekt końcowy :slight_smile:

no właśnie, w jakim kolorze będzie nadkole ?

super robota według mnie - oby tak dalej :slight_smile:

Tylko ten zielony taki mi się z lekka mat wydaje chyba ze to takie zludzenie… a zrobiles go na gladko czy chropowaty jest ?

Kolory ładnie dobrane ale ich rozmieszczenie jakoś mi nie pasuje, tam będzie tylko zielony i niebieski a to wyjdzie w takie łatki to zielone to niebieskie. Silnik powinieneś pomalować na czarno a dekiel, lagi i inne dodatki wypolerować żeby to się nie zlało i nie było takie monotonne, takie moje zdanie.

Dzięki za komenty.
Nadkole będzie niebieskie.
Danielson, Z tym matem to ci się wydaje. Plastiki wyszlifowane na gładko.
Damianho, Myślę że od poniedziałku będę składał.

gumis-adam, dawaj fotecky calego skutera :smiley: jestem ciekaw jak to będzie wyglądac :sunglasses:

ReKoRd, nie może dać fotek całego skutera, bo go nie złożył :roll:

No to jak złoży :stuck_out_tongue: