CUSTOM Piaggio NRG

Fajnie fajnie tylko mówię ci już ze nie będzie ci widać tych diód w dzień a w nocy słabo wiem bo miałem stop w Sr tak zrobiony jak masz zamiar tym jedzić zgodnie z prawem proponuje kupić jakoś małą lampeczkę LED

Co do węży też ich poszukuję i nie mogę znalesc jak by ktos wiedział gdzie można je dostać to piszcie :d

Siemaładny nrg dużo pracy w niego włożyłeś a dzieje się coś z nim pzdr.

ciekawy projekcik :smiley: zobaczymy jak skończysz :lol:

Łapcie kilka fotek jak się tył na skucie prezentuje:





Mi się cho**rnie podoba. Zdjęcia robione nokią 6210 navi z aparatem 3.2 mpx.

Komentujcie

zaokronglij laczenie nadkola ze swiatylami i będzie jeszcze ladniej

hehe no ładnie ale jakos teraz ten spojler nie pasi :smiley:

tak ale ten spoiler (jak się domyślam) będzie robił za swiatła a tam gdzie wczesniej były to ich juz nie będzie bo kumpel miał tak samo ;D

No No zaczyna się robić bardzo ładnie.

Siemka
Nadkole i czasza jest prawie skończona, teraz tylko nałożyć szpachlówkę natryskową i pomalować.


Wyciąłem logo alpinestarsa w pokrywie na aku

We wtorek byłem w Kaliszu w Castoramie i kupiłem węże do chłodnicy i hameraita.



Przygotowałem ramę do małowania



i pomalowałem




i to na razie na tyle
Liczę na komentarze.

ambicje masz bardzo duże szkoda że zrobiłeś rox custom , bo widzę że mógłbyś zrobić dużo więcej i coś bardziej oryginalnego … szkoda, no ale i tak szacun , bo mało kto w ogóle nadkole wygładza

no nrg swietne gratuluje tego ze zabrales się za kustoma ale dlaczego do kurwy nedzy rox??? moglbys np narysowac cos na kartce i dac taki właśnie wloty… widzaielm wczoraj w kaiseslatern (czy jak to się pisze) sr’ke srednia buda z bad lookiem na wlotach koozacko to wyglądalo :wink: powodzenia w dalszych pracach :wink: Ja bym na ta lampe dal jeszcze bada i np zrob na wlotach takie cos zeby bylo wciecie do srodka

Moje zdanie jest takie że całkiem fajnie będzie to wyglądać, wkładasz w to dużo pracy i najważniejsze żeby ciebie się to podobało (to co robisz)

Szympa, i to jest najlepsze robienie tego xD bo jak ja mysle o tym ze skoncze mojego niedlugo to mnie slak trafia ze nie bede mial co robic ;( a nrg sweeet xD i pomysl nad tym badem na lampie i wlotach kooozak wtedy po maxie będzie

Z tym badem nie rozumiem? przecież jest.

chodzilo ze bardiej agresywny… taki na pol lampy

moim zdaniem lampe sam zrób z tyłu…daj np pod plastik zwykłą lampe i wywierć dziury w plastiku w miejscu gdzie była lampa np jakis napis NRG i to będzie podświetlone diodami albo po prostu dziurki zeby swiatło było widoczne…bądz zrób np jakieś “oczy” z bad lookiem moze wiesz o co mi chodzi :stuck_out_tongue:
projekcik fajny :smiley: ciekawi mnie to jak enerdzej będzie się prezentował z boczkami od roxa bo seryjnie to taki chudziutki przy roxie się wydaje :stuck_out_tongue:

Eloo
Dzisiaj kupiłem lakiery




Czy nie prawda że zaje2bistył
Dostałem od pewnego użytkownika kilka fotek tego roxa z moim lakierem za co mu bardzo dziękuję.




Jak się nic nie spieprzy to jutro podkłady pójdą.
Komentować!!

ja chce zobaczyć foty po malowaniu !!! może być zajebiście :smiley:

wrona napisał:

może być

nie moze tylko na pewno będzie :lol:

Ladny ;)) a jakbys przysiedzial 1 CALY dzien to bys się na lajcie wyrobil z pomalowaniem wszystkiego ;))