Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

ładnie ten karter malnąłeś ;] spray czy kompresor? a w tym nadkolu weź wytnij jeszcze coś i będzie koks :mrgreen:

ale tam nie będzie lampy od ducati 748 tylko stelaż, małowałem nie sprejem ale kompresorem, wcześniej próbowałem sprejem i wyszło fatalnie.
A na nadkolu będą kierunki i dziura na amorek, jak tyle mi się uda zrobić to może potem pomyśle na jakimiś wzorami.

A może bez amorkaż

[ Dodano: 19-11-2009, 15:38 ]
Albo amor pod skutem. tzn. coś jak w jet force.

Szympa napisał:

tam jest sama szpachla to chyba nie zacznie odpadać i pękać.



Uwierz mi że będzie :D

Szympa napisał:

A na nadkolu będą kierunki i dziura na amorek, jak tyle mi się uda zrobić to może potem pomyśle na jakimiś wzorami.



Nie za póżno na wycięcie otworu na amora i do kierunków :D jak się przewiercisz o grubości hmm 3cm bez pękniecia spachli jestes kozak :D !

nadkole jest całkiem cienkie.
Jeszcze zapomniałem napisać że nadal rama mi trochę wadzi.

Kowal napisał:

Jeszcze zapomniałem napisać że nadal rama mi trochę wadzi.



Mówiłem :D słuchaj czasmi osoby którem mają pojecie o zabawach w szpachlowanie itp :D Trza było złożyć go do kupy i wtedy nadkole robić :D u mnie też rama by wadziła .

ale, wogule się nie dało tak zrobić, bez wywalenia baku tym bardziej.

O jaki ci stelaż chodzi do stuntu?? Zapomnij o stuncie, jeśli masz customowy tył lepiej nie ryzykować bo wtedy może się to rozlecieć. Jeśli będziesz jezdził nim normalnie to na pewno wytrzyma ten tył.

Ale stelaż będzie normalnie do ramy przykręcony i będą większe dziury na niego żeby coś tam czasem się tyłowi nie porobiło, a poza tym mogę nie stuncić, fajnie wygląda stelmanek, ta lampa tam niepasowała.

Suuper … stelaż mieć i nie chcieć stuncić ;[
Nieno szpan na pierwszym miejscu nie ma co :-o :lol:

haha… rozwala mnie coś takiego :D. Stelaż dla szpanu xD…

Courte to był blef,
Kończe renowacje kiery BMX i zakładam,
Powiedzcie mi jak rozmierzyć np.dziury na kierunki na nadkolu lub na czaszce, żeby z dwóch stron było w tym samym miejscu, bo to mi nigdy nie wychodzi.

A nie myślałeś żeby kupić minarelkę?

Linijką ;}

Kowal chciałem LC ale się rozmyśliłem z powodu kosztów.
Rudy ale to się tak nie da np.na czaszy bo nie ma punktu od którego zacząć mierzyć.
Brak mi już sił do tego :-/ :-/ :-/

Aż takie duże to kosztył Kompletny silnik jakieś 800zł, jakbyś sprzęgła nie kupował, i pooszczędzał to byś miał.

Wole już mieć te sprzęgło i silnik made in china, bo w końcu china power,
Szykuje się zakup pistoletu do piaskowania i polerka lag.
Aha i ile mi wytrzyma ta farba na silniku (akrylowa) nie zetrze się szybko od piachu?

Zawsze można zrobić LC na chinskim silniku, sebek ma i czuć dużą różnice w porównaniu z chinską 50 ac

Nie będzie LC bo nie wiem jak takie coś stworzyć, a poza tym szkoda kasy,
Czy na pewno te lagi są z alu? bo na razie nie chce się zabierać za polerke bo to może nie być alu i lipa.
Za niedługi czas kupie simmeringi, olej przekładniowy, uszczelki, za tydzień pomaluje do reszty silniczek i składam.

Ale LC to tylko kupujesz pompe, cylinder LC, chłodnice zbiorniczek i przewody.