Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Dobra czyli kask będzie małowany jeszcze raz, ponieważ
Są nierówności po papierze ściernym, jakieś zacieki, nie był zapodkładowany,
i teraz chyba będzie wszystko małowane takim starym pistoletem z z biorniczkiem grawitacyjnym lub do tego pistoletu dokupie zbiorniczek, ponieważ całą farba wyleci a tak juz nie chciało małować,
Aha i clar będzie na pewno bo wystarczy że przejade palcem i już matowe, przetrze szmatką jeszcze bardziej,
później dam zdięcie połączenia czarnego z zółtym i powiecie czy będzie wszystko ładnie pasowało.

Nom, to jeszcze ze 2-3 małowania i kask będzie gotowy :slight_smile:

Może 8,
Przyszły kierunki 4 (na zdjęciu widać 2),
Przyszedł podkład,
Poździerałem farbe z niektórych elementów,
Rozpołowiłem silnik,
są dziury na kierunki na czaszy,
Z tyłu uciołem taki plasticzek, na to żywica i całe zaszpahlowałem wraz z dziurami które mocowały owiewkę do baku (ale baku niema :-D)
przyszło Malossi Fly,

Przyjdzie dzwon seria 107,
Diody do Kierunków wraz z rezystorami,
I takie blaszki montażowe,

Foto:














ja pierniczę, ale to malossi ma grube okładziny xD ja w tym swoim gównianym motoforce (kopia malossi delty) mam połowę cieńsze te okładziny ;/

Właśnie ja też tak patrze na to sprzęgło i se myślę że to ma w waćuś grube okładziny :roll:

to ja tez powiem do kompletu , ze ja ma zorane sprzęgło ale jak zobaczyłem te okładziny to się już w ogóle załamałem :smiley: ;p

No te malossi wypas sprzęgło sam je miałem rekord poleca :lol: :))) a ty szympa bierz się za robotę i fast ogarnij go :wink:

Nawet nie wiecie jak chciałbym już go skończyć,
Do tej używki przekonał mnie Siwy-kosztowało 190 + przesyłka 20 zł = 210zł a nowe Fly 210zł + przesyłka xd
Dzisiaj chyba nocke zrobie bo za powoli mi te prace idą.

jak jestem w polsce to codziennie jest nocka :smiley: ale mój skuter dalej wygląda jak gówno :smiley:

Szympa napisał:

Do tej używki przekonał mnie Siwy-kosztowało 190 + przesyłka 20 zł


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
o loooool ja myślałem że to nowe sprzęgło xDDD
po zdjęciach to stan idealny :P

Przecie wygląda jak nowe niemożliwe ze to używka :roll:

Było troszkę rozerwane opakowanie, może koleś wyciągnoł jedną naklejkę i sprzedał sprzęgło.

Malutki up:
Przyszły diody z rezystorkami i troszkę małowałem podkładem (sami oceńcie czy jest lepiej niż było)
Foto:


no lepiej jest na pewno :stuck_out_tongue:
rób, rób dalej :smiley:

Streszczaj się z tym:P Do wiosny ma być gotowe :smiley:

Doradźcie mi co z tą całą dupą? wszystko ładnie jeszcze wyrównać i zostawić tak jak jest czy może jakieś gwiazdki wyciąć?
Druga sprawa to są felgi, to jest chyba normalne żelazo bo rdzewieje, i czy mogę go wypolerować i na to lakier bezbarwny?

Foto:








Lampa będzie za kołem, a tam na tyle będzie stelaż.

Witam i coś dzieje się z tym wehikułem ?Bo jetsem ciekawy :smiley:

Tak felgi są z żelaza :smiley: Możesz je tylko pomalować i polakierować :slight_smile:

Troche na wymioty zbiera jak się widzi tak poszpachlowane nadkole (za dużo tego) :smiley: Akutalnie ja łacze plastiki na podobe do Ciebie tylko że bez 3 kg szpachli :smiley: To pokaże Ci jak powinno to wyglądać . Założe się z Toba że po jakimś czasie szpachala będzie u Ciebie pękać :smiley: A i powiem Ci że nie założysz tego łatwo :smiley: plastik cały tylni złączony będzie ciężko zobaczysz jak będzie hamować o rame z tyłu nie włożysz tego :smiley: ! Trza było robić jak był złożóny plastik :smiley: A tak zobaczysz sam :smiley: pozdro

Wilus88luki nie wiem czy wiesz ale ten plastik był całkiem inny, gdyby to było same łączenie to na pewno byłby już koniec, tam jest sama szpachla to chyba nie zacznie odpadać i pękać.
pooglądaj zdjęcia na pierwszej i drugiej stronie.

i jakbyś z tylu teraz wpasował lampę od ducati 748 to byłbyś przekozak ;d