Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

A dasz rade to założyć na sqoota bez cięcia tego ? :smiley:

A dasz rade to założyć na sqoota bez cięcia tego ? :D

Haha! Mocne :D

hahah właśnie !
chyba nie pomyślał o tym xD

No przecież ucioł z tyłu ramę zeby dalo się zakładać weźcie czytajcie trochę

No Właśnie czytać a nie,
muszę jeszcze troszkę uciąć tak ze wskoza bo minimalnie nadkole chaczy i nie do końca wszystko ładnie pasuje,
I mam taki problem, nie wiem jak/nie umiem rozkręcić amora, tzn. jest tam jakaś śruba ale nie wiem jak się tam dostać bo trochę ciężko jest odsłonić tą sprężynę,
czekam na propozycje.


Aha a ta lampa w którą stronę powinna iść patrząc tak z tyłu?

A ty ślepy ?

Na moje to prawa strona musi iść w dół …

Szympa ja mam rozkręcony amor taki jak twoj i odkreca się to gorne mocowanie co idzie do ramy jak cos to napisz na gg to ci fote zrobie

A więc kupiłem 100ml żółtej i 100ml czarnej farby, utwardzacz, i rozpuszczalnik,
i tu dziękuję JacowiPL za podanie dokładnego dojazdu do sklepów lakierniczych,
Gdy otwierałem utwardzacz to nie wiadomo dlaczego wytrysło go pełno na rękę, jagby koło oka i koło otworu gębowego, na szczęście umyłem to rozpuszczalnikiem i wodą z mydłem,
Na początku nie chciało mi się to w ogóle małować ale gdy dorobiłem lakieru to jakoś poszło, trochę się zacieki porobiły bo gdy było za mało farby to trochę pluł/strzelał ale najgorsze nie jest, jutro dam więcej fot, na tym drugim zdjęciu to też jest odbicie ;]
Myślicie że ładnie się będzie komponował ten żółty z czarnym?



P.S Kowal się ucieszy do widać Golfa :smiley:

ja bym swojego kasku tak nie pomalował:P

Czemu byś tak nie pomalował?
Dobrze że go nie widziałeś przed małowaniem,
Rudy widział i wie w jakim był stanie.

bo mój jest za drogi na takie eksperymenty poza tym jednolite kaski są blee

Siwy, a jaki masz kask?

Nitro

No i jest problem, bo mam pastę pół-cierną i próbowałem z tyłu kasku nią coś zrobić, i wszystko fajnie się odbijało a po przejechaniu pastą zmatowiało, da rade usunąć te zmatowienie jakimś mleczkiem do usuwania mikrorysą albo pastą polerską?

Hahaha :stuck_out_tongue: Toś pojechał :smiley:

a bezbarwny nałożyłeś na pewno? oO
dziwne żeby to się zmatowiło, powinno odwrotnie jeszcze xD
jak polerską przelecisz to może znikną ;p

Ale ostatnio ktoś powiedział że na akryla się nie daje clara,
do akryla od razu daje się utwardzacz.

no to jak to miało się błyszczeć jak zdarłeś powłokę tego akryla tą błyszczącą tą pastą lekko ścierną?
Samochody też są często akrylem małowane a mimo to bezbarwny na wierzch też idzie z tego co się orientuje xd

jeszcze zapytam w tym sklepie lakierniczym, ale zaś większy koszt

Bezbarwny musisz dać jeśli chcesz mieć lepszy efekt i lepsza ochrone bazy. No i nie wolno myć (chyba ze samą wodą) ani polerować świeżego lakieru przez jakis tydzień.