Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

I ta pompa i cylinder normalnie pasują bez przeróbek?
W warklogu Sebka nie ma dokładnie wszystkiego pokazanego więc nie wiem.

Pompa tak, ale cylinder i tłok jak tam to wszystko to pogadaj z SiWym albo z Sebkiem na gg.

cylek pasuje wszystko ok zakłądasz tylko tłok z keewaya który tez pasuje bez zadnego problemu i jazda. jak cos to wal na gg

Dawaj szympa - wierzymy w Ciebie ;D
Kij, że potem tego nie sprzedaż albo stracisz na tym 90924385729zł ale rób :wink: Będzie hardcore i będziemy mogli jeździć 3028godzin i się nie zagrzeje :wink:

Może kiedyś będzie LC ale tymczasowo projekt zostaje wstrzymany, ponieważ podzieliłem los Danielsona.
Zaczynam kręcenie kółeczek na wstecznym ale było za sucho i minimalnie się nie zmieściłem i myble byble w drzewo.
Rudy nie gadaj nikomu w szkole.

Golfa rozwaliłeś? Dasz fotkę?

Nie golfem zawsze bardzo ostrożnie i spokojnie, mamy jeszcze drugie stare auto ale naprawić trzeba, jutro dam fotki.

Tak to jest jak się po lesię smiga :smiley:

hahahah XD Co za idiota :smiley:
Co żeś rozwalił ? :smiley:
Mamusia już wie ? XD

No to mamy kolejnego uczestnika do przyszłej edycji Mam Talent :smiley: !



Mówią że ja jestem zdolny :lol:

Dawaj foty :smiley:

btw te kierunki to linijką i cyrklem :stuck_out_tongue: napaluj pełno lini aż ci taka siatka wyjdzie i wtedy przypasujesz :smiley: - taki mój pomysł

Właśnie takie ogłoszenie jak ktoś mieszka blisko i części z mielocha chciałby taniej trochę to niech pisze pw :stuck_out_tongue: a jak ktoś dalej to opłaci się tylko przy większych zamówieniach bo trzeba 2 razy za przesyłkę płacić ^^

Skąd: się biorą dzieci ?


kdekarz123, a skąd ty kufa w ogóle jesteś? :-D

Śląsk - ale nie pamiętam dokładnie :wink:
Jeździłem z nim kiedyś i Szympą i jeszcze takim jednym z skutery.net ;p

I co z tymi fotami fury?:smiley:

Właśnie, dawaj :smiley:

Racja … miały być ;D Wszyscy czekają żeby Cię wyśmiać :slight_smile:

RudY napisał:

Wszyscy czekają żeby Cię wyśmiać :)

Co racja, to racja!

Jak tylko na to czekacie to nie dam fot,
mogę jedynie dać fote wgniecenia bo nie wiem jak je usunąć, zderzak i kierunek już założyłem, lusterko kleje, drzwi się tylko trochę nie domykają (mała szpara)

No daj, chcę zobaczyć jak go rozwaliłeś.