Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

no jade jade, a tam tak wąsko było i patrze z jednej strony żeby kierą o coś nie zahaczyć a tu z drugiej strony yep o siętke

Trzeba przyznać ze jestes zdolny do rozjebywania skutera :lol:

A co do dzwonu to ja kupiłem bwsa z przepalonym i jeździłem cały sezon z takim i zapierdala wiec nie wiem czemu tak płaczecie :smiley:

Przebarwienie dzwonu to norma :wink: Aby od środka nie był wyrobiony, krzywy i wgl :slight_smile:

Ja w roxie też miałem przebarwiony, a w rs nie wiem.

Ja w roxie też miałem przebarwiony, a w rs nie wiem.


To se popatrz czy w Rs masz dzwon przebarwiony :lol:

Kowal napisał:

Ja w roxie też miałem przebarwiony, a w rs nie wiem.




yyy... CO KURWA?!

Wydaje mi się że to miał być żart ale nie wiem.

a mi się wydaję, że to nie miał być żart xD… A może on ma RS - automat edition :D?

To raczej nie byl żart, Kowal nigdy nie robi żartów :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

To raczej nie byl żart,



myślę że jednak tak , bo nie sądzę żeby kowal był aż takim debilem , ale jakiś zmęczony był i nie wiedział co pisze..

ale u mnie jak się przebarwia to i zaraz się gnie .. i dostaje minimalnych bić i muszę go wymienić , bo nie chce se rozruchać łożysk na przełożeniach , to że się lekko przebarwi to norma , ale on mi się cały fioletowy robi bo zapominam dać mu odpocząć , potrafię pół godziny albo i dłużej bez przerwy napierdzielać bez przystanku ani nic ;p

Hah Kowal zobaczymy co napisze :smiley:

To ja może opiszę dokładniej sytuację z kierą :smiley:
Jedziemy od kumpla no i Szympa stwierdził “Jedziemy tam obok siatki koło szkoły” - “No dobra”
No i dojeżdżamy do siatki a tam tak wąsko, że ja z moją kierownicą i handbarami się ledwo mieściłem :stuck_out_tongue: Z jednej strony drzewa a z drugiej płot z siatką :slight_smile: Szympa przede mną daje ostro no i nagle go coś zgjęło i stoi :stuck_out_tongue: Patrze … rollgaz mu w siatke wszedł :stuck_out_tongue: Dobra wyciągnął jedziemy dalej i zaraz stwierdził “Coś mi tu lata” XD

RudY napisał:

"Coś mi tu lata"


hahahaah


i szympa będzie miał co czyścić bo skuter cały od gówna hahaha

Specjalnie tak napisałem z tym dzwonem :stuck_out_tongue:

RudY napisał:

"Coś mi tu lata"


Hahaha xD
myślałem że zaraz odleciała ;D

nie w domu ją urwał em do końca, jakoś musiałem dojechać ; ]
:arrow: Wyczyściłem, przeleciałem papierkiem głowice, zamontowałem czujnik,
:arrow: Zrobiłem napęd do pompy, poskręcałem na kleju do gwintów,
:arrow: Zrobiłem mocowanie chłodnicy,
:arrow: Zamontowałem chłodnice,
:arrow: Podpiąłem węże,
:arrow: Porozbierałem już go do wymiany na LC
FOTY:









Ale kierownica dalej urwana no nie ? :slight_smile:

Zaloze się ze będzie ocierac kolo o chlodnice :frowning:

Nie będzie bo Szympa to pomierzył wszystko :stuck_out_tongue:

RudY napisał:


Nie będzie bo Szympa to pomierzył wszystko :p


No właśnie SZYMPA pomierzył... xD więc nic nie wiadomo teraz ;d

Będzie dobrze, chyba że lagi się pokrzywią,
Postanowiłem dalej rozbierać crackera więc najpierw ładnie wymyłem wszystko wokoło cylka a później przystąpiłem do rozbiórki, jak widać po małym przebiegu cylinder i tłok nie są w najlepszym stanie, tych rysek na tym cylku nie czuć takie, gładkie to jest ale i tak ich chyba nie powinno być, i nie mam foty ale tam gdzie ma przyjść pierścień uszczelniający wydechu to wygląda to tam jakby się to stopiło, a wydech był zawsze taki gorący że końcówki nie dało się dotknąć.
Będzie LC na meteorze żeby się to nie zajechało po 100km
Ale nie wiem co jest za różnica w tych tłokach, bo jeden kosztuje prawie o 50zł więcej, to przez te oknaż jak tak to trochę dużo sobie cenią.

http://allegro.pl/ir-tlok-meteor-40-25-cpi-popcorn-50-i1274944885.html
http://allegro.pl/tlok-meteor-cpi-keeway-i1302833800.html
Foty:








Te ostatnie Foto jakieś takie fajne jest, podoba mi się :smiley:
Aha i przestrzega wszystkich przed wszelkimi gównami zamiennikami, innymi tańszymi gównami bo nie warto tego kupować, mogłem kupić tańsze kupiłem jakiś zamiennik i to i tak gówno, lepiej kupić serię lub już jakieś 70cc lub coś.