Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Nie opyla się przerabiac na LC, ja przerobiłem i wcale tak fajnie nie jest :confused: Niby więcej mocy jest ale do stuntu lipa bo pojeździsz w ciepły dzien i potem muła ma trochę :confused: może to dlatego że mam wode zamiast płynu :roll:

Waski napisał:

może to dlatego że mam wode zamiast płynu :roll:

no co Ty :D Możesz tam nawet nasikac xD

nie wiem Waski ale wydaje mi się że pierdolisz, trzeba mieć termometr i sprawdzać temperature, poza tym stuncił raczej nie będe, a jak ty stuncisz to chłodzenie by się chyba lepsze przydało, jakich dupny wiatrak na chłodnice :mrgreen:

I będzie porting przecież, i w ogóle ten cylinder jest lepiej wykonany.

Są sprężynki stage6 czerwone,
teraz rusza z hoy wysokich obrotów, i nie wiem czy by rolki nie musiały być cięższe, mam aktualnie 5,9g
Film
http://www.youtube.com/watch?v=hrl0uYiycx8
I wydech się strasznie grzeje, końcówki nie da się dotknąć

Ale fajna DT ! Kogo to ?!

Dawaj ten 3ci filmik :stuck_out_tongue:

To to padło już jeździż

Przecież już w hoy dawno, to juz drugi filmik, na poprzednim ciężko miał ruszać

z małych obrotów rusza ci żebyś widział z jakich mi kymco rusza oraz na jakich obrotach przyspiesza mniejszych jak 9 000 obrotów nie ma a raz nawet usłyszałem od mechanika od kur*** jakie obroty :lol:

ale ja go docieram to nie wiem czy nie za wysokie, jak przekadnia jest zimna to dużo wyższe jeszcze są,

i zauważyłem że dzwon mi się przebarwia

Szympa napisał:

teraz rusza z hoy wysokich obrotów



szkoda że nie widziałeś jak mój tkr ruszał wszyscy się śmiali że cała manete było trzeba odkręcić

poprostu trzeba dać dużo gazu na starcie?? u mnie takim problemem byla przy długa tuleja wariatora :slight_smile:

Kondzio tu chodzi o twarde sprężyki,
ale później też ma jakieś takie wysokie obroty bo mam założoną TR+15
i dzwon mi się grzeje, już zaczyna się przebarwiać

ja już 3 dzwony załatwiłem , na czwarty mnie nie stać , ale to od stantów , przy normalnej jedzie pokrywa jest ciepła , przy stuntach gorąca i prawie nie idzie dotknąć

to jak stuncisz to se zrób lepsze chłodzenie wywierć np pare dziurek wokoło dzwonu żeby chłodziło go lepiej i po problemie, byś był do przodu na kasię na dzwonach ;p
Jak rusza z za wysokich to też nie jest fajnie bo zanim się ruszy trza z 5 minut silnik porządnie rozgrzewać bo nie da się ruszyć żeby nie dawać mu w pizde. ;/

Mafioz napisał:

wywierć np pare dziurek wokoło dzwonu



cała kapę podziurawiłem już dawno i jest trochę lepiej ale to przy kupnie ostatniego dzwonu ale i tak się przebarwia tylko trochę dłużej , parę dziurek , z przodu i parę z tyłu żeby była dobra cyrkulacja i wokół dzwonu

myśle żeby zrobić paten z kałeja (tylko to osłabia pokrywę i automatycznie cały karter)

wyciąć duże dziursko na przedzie pokrywy i dać taki tani filtr siatkowy za 15 zł

Ewentualnie można polecieć po hardzie i zamontować do przekładni wiatraczek XD

stopi się , nie spełni swojej funkcji i będzie wyglądać jak khmm eeheh ;p

Trza zrobić tak jak jest w chinolach i w gilerach





Jest chłodzenie? Jest
Co prawda to jest chyba wersja 4T, no ale system ten sam.

no to to mniej więcej miałem na myśli , tylko jak zapewnić odpowiedni nawiew , i jak sensownie przy montować filtr bo jak dam taki odstający na bok to będzie chujnia

Edit już chyba wiem , ale i tak na razie nie mam siana :smiley:

jak będzie to wyżej jakoś to chyba siatka starczy,
kiera urwana na ogrodzeniu z siatki :->,
cracker uwalony z trawy i gówna bo zawsze tam była taka polna droga ale ktoś gnój wywoził i trochę gładko było,
no i tu szpilka żeby zrobić napęd do pompy, śrubki podkładki do mocowania chłodnicy, przewody od zbiorniczka wyrównawczego do chłodnicy i te takie gówna zaciskowe na węże.


Co zrobiłeś?