Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Dużo koksów tak ma i podobno jest dobrze. Ja osobiście dałbym to trochę wyżej jeśli ma być za kołem (bo w czaszy nie ma miejscaż). Zależy po jakiej nawierzchni jeździsz i w jaką pogode :mrgreen:

Ja też mam za kołem chłodnice i jest gitara, tyle że trochę wyżej, i tak jest w kilku miejscach wgnieciona od kamyków, ale chłodzi.

Pod czache się nie zmieści, moj kolega ma za kolem w genericu chlodnice ale chyba trochę wyzej niz tam szympa przymierzył. Ale to wiadome ze po założęnu trzeba trochę powciskac lagi i patrzec czy kolo dotyka czy nie i odpowiednio zamocować potem.

pod czachą już nic się nie zmieści ;]
jak dam wyżej to gdy koło na lagach będzie chodzić może o nią walić a na pewno przy skręcie będzie blokowała lagi bo testowałem, dam tam może jakąś drobną siatkę.

Ja to bym na twoim miejscu ramę pociął :smiley: Już masz w tym wprawę to tam pff

http://www.youtube.com/watch?v=jAWUXz8iNHs
Na kompie mam idealną jakość a tu to takie rozmazane jakieś.
Ale chyba słychać że jakoś ciągnie, jedynie ten start, ale sprężynki po niedzieli przyjdą, i simmering ten za sprzęgłem do wymiany, a tak to kartery idealnie poskładanie nic się nie poci, delikatnie inny odcień ale tyle moze być.

Szympa kurde Ty dróg tam na tym śląsku? Po lasach tam dalej jeździcie jak 50lat temu? xd
Tak ogólnie to jakoś kiczowato jeździ, ledwo z miejsca rusza wyreguluj to nie tylko sprężynkami ;p

Moc jak uj XD Na drogę rozumiem mama nie pozwoliła wyjechać ? :stuck_out_tongue:

Edit:

Szympa kurde Ty dróg tam na tym śląsku?


Tak my dróg tu na tym śląsku XD

właśnie jedynie ma ciężko ruszyć, a tak to fajnie ciągnie, ale na filmiku tego tak nie słychać,
nie ma mam światła nie chciałem po drodze latać bo coś gliny się tu kręcą.

w lesię też pełno gliny jest - nie boisz się?

nie w lesię się nie boje,
jak macie 125 to się wam wydaje że słabe

No słabe to jest przecież widziałem wczoraj … regulować to trza w pierony …

Tego … już tam te siatki na końcu filmiku pozakładali ?! Co za cwele no :confused: Miałbym zonka jakbym tam wpadł rozpędzony i zatrzymał się na płocie :confused:

Nie bo byłem tam pozwiedzać a później kręciłem.

siema. mam pytanie jak ci się udało znaleźc odpalony skuter w lesie?

Wąski szukaj na drugi dzień po deszczu, Bo skutery tak jak grzyby rosną w lesię po deszczu :wink:
xD

Ja powiem tyle:


Oczywiście cytuje podpis Siwego.



NIe ładuj w to kasy bo szkoda wiem z doswiadczenia.

Teraz i tak nikt już tego nie kupi więc zrobię te LC jeszcze nie wiem jak fajnie będzie latać to 50cc i to już będzie koniec na ten temat, zbieram później na huske.
Teraz nie mam lat ani kasy.
Wąski XD

A Teraz doszły następne części i szykuje się mały porting tak żeby wykrzesać coś mocy




Porting cylka zrób :!:

no to pisał, że robi porting -.-
aa zdjęc nie umiesz robić, jak nie prześwietlone to ostrości nie ma albo ciemne w uj ;p

po pierwsze to nie poszedłem za fotografa, po drugie nie miałem czasu zastanawiać się nad tymi zdjęciami i po trzecie to są jedynie takie zdjęcia że ogólnie widać że przyszło jak to wygląda a jak coś z tym zrobie to dam lepsze.