Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Nie kupuj meteora bo to syf, kup vertexa bo wcale nie jest duzo droższy a jest duzo lepszy.

no to mi znajdz tego vertexa,
i czemu niby to jest syf? takie za 60zł lepsze?

Kup tłok za 15zł jak ja i już po co do takiego syfu wsadzac tłok za 150zł jak i tak gówno z tego bd :slight_smile:

za 15zł to se możesz w dupe wsadzić albo właśnie do takiego gówna jak ty masz a to nie będzie gówno, cierpliwości.

SiWy napisał:

Nie kupuj meteora bo to syf,



meteor nie jest aż taki zły , ale zaciertex rzeczywiście lepszy

ale nie ma ich zabardzo jak już to sworzeń nie pasuje lub coś innego, lub są 40,25
kupie meteora na pewno coś polata bo nie opłaca mi się robić szlifu teraz bo jest w idealnym stanie ten cyl.

kup za 23 zl, u mnie daje rade, bez docierki, w stuncie, i smiga :smiley:


a, i naloz sobie jakieś gumki/ kawalki węża na te bolce od pompy, bo ci zaraz rozjebie to kolo od napedu pompy, ewentualnie oklei izolacja, tak zeby pasownie wchodziło w te dziurki w kole

ale to będzie wysilona jednostka takie tłoki tanie odpadają, jak już nie wiem co się z tym wydechem tam stało, stopiło się to chyba czy coś,
wiem że coś tam mam dać, ale to musi być takie wielkie jak te dziurkiż

Hmmmm…

Szympa napisał:

Postanowiłem dalej rozbierać


Czyli, że kolejne +4 lata ? :smiley:

Avatar a’la Przemas - pfff

no najlepiej zeby bylo takie duze jak te dziurki, bo wtedy będzie pasownie, a jak będzie mniejsze do będzie latac w tych dziurach i je porozpierdala

Rudy to jest najlepsza fotka jaką zrobiłem ; ]
tak jakoś ładnie oświetlone wszystko, a że nie miałem avka to dałem.
no to to postaram się zrobić takie jak dziury.

No bo fajnie schizowo wpada światło przez otwory :stuck_out_tongue:

Więc plan jest taki że jak dobrze pójdzie to odpale za tydzień w sobote, i jak jakoś to będzie latało to muszę kupić łożysko igiełkowe z 12/10mm żeby kupić vertexa od miny, kupie świece denso i cylinder pójdzie do szlifu, jak już wszystko będzie zrobione będe latał na panolinie.
Jak podłączyć pompe? wiem że góra pompy do cylka, a dół? w które wejście do chłodnicy?
Polerke pompy poprawie jeszcze auto-maxem.
To na tych szpilkach nie jest takie jak te otwory w napędzie pompy ale myśle że będzie dobrze.
Foty:

doł pompy do najnizszego wyjscia w chłodnicy

Przyszły części do pompy już na tym latałem, ale bierze lewe powietrze prawdopodobnie przez simmering za zapłonem, muszę go wymienić poskręcać i jak się już da wyregulować to nagram filmik,
i jak widać kierunki świecą.
widać też co się dzieje z przeciwtalerzem.






AjćÆ! Maxik za ostatnie słit foto ^^


btw kiedy to wreszcie skończyszł -,-

no i po lekkich przeróbkach odpalam, to już nic że ten taki wąż z filtra się uwalił to jakoś tam to lekko ogarąłem, nagrzał się trochę podregulowałem ruszam jade z 50m i z powrotem czuje tą moc jeszcze lekkie regulacje patrze filtr odpadł próbuje lekko dodać gazu i tu dup linka się urwał a przy tam jebanym rozdzielaczu a przy manetce ledwo się trzymała no japierdole z tą chiną

Buahaha to znak :smiley:

linka działa, filtr działał ale tymczasowo znów jest zepsuty,
i film jak to chodzi bez filtra
http://www.youtube.com/watch?v=piwiFXA9xAs
a i zrobiłem wreszcie kopniaka

Szympa napisał:

linka działa, filtr działał ale tymczasowo znów jest zepsuty,
i film jak to chodzi bez filtra
http://www.youtube.com/watch?v=piwiFXA9xAs



Kocham ten dźwięk :)! Naprawdę!