Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Ja bym ci to pospawał za cenę zakupu elektrody, ale trochę daleko masz :stuck_out_tongue:

Nie no w Was to się czasami budzą tacy inżynierowie, że strach XD

już postanowiłem, albo znajde kawałek i dam do pospawania, lub wytne jakiś bardziej prosty kształt i oni tam pewnie cos dopasują i dospawają, nie wiem czy kolega z mojej klasy nie da rady tego zrobić.

nie no kurwa, to jest metal, i wywaliło dziurę, a jakaś siatka ma trzymać z poxiliną lub szpachlą?
może zrobie zbrojenie i zaleje betonem?

A może polutować? to bym sam to zrobił.

Wersja z betonem bardzo mi się podoba :slight_smile:

RudY napisał:

Wersja z betonem bardzo mi się podoba :)



Twoja wypowiedz bardzo pasuje do twojego avatara :lol:

Ja to bym jakoś pospawał i by było. Takie moje zdanie. ;-)

ale podobno twardy lut tez mocno trzyma, tylko trzeba dobrze cynę dobrać i powierzchnia musi być czysta,
poza tym kupiłem kilka rzeczy dziś, między innymi frezy żeby z cylkiem zacząć coś robić.

Lutowanie będzie głupie, bo:
-długo się narobisz
-trzeba dać duuużo lutu
-lut nigdy nie będzie tak trwały, jak spaw
-może szybko puścić :wink:

Ja bym to zrobił tak:
2x elektroda alumniowa
1x spawarka inwerterowa
1x szlifierka
15 minut roboty i gotowe :wink:
I wtedy żadne kawałki alu nie będą ci potrzebne, bo sam duży spaw starczy.

Mam nie wiem jaką, transwormatorową ale czy inwerterową nie wiem,
ten lut wytrzymałością jest porównywany do stali i tak długo to aż nie trwa bo ta cyna jest dosyć gruba no ale może i będzie taniej niż kupić cynę za 17zł
http://allegro.pl/elektroda-wolframowa-wp-zielona-fi-1-0-do-tig-i1235458969.html
Co o tym myśliszł

Inwerterowa, to co innego, niż trasformatorowa :wink:

Nie pospawasz tego normalną spawarką :wink:

Ja tam nie bawil bym się w zadne spawanie tylko poszukal jakiegos kileja na części i kupil ten kawalek karteru.

Ja bym dał siatkę i zaszpachlował aluminiówką z włóknem… Siedziało bo to wieki, a wyszło by taniej niż za spawanie, lub kupić kawałek karteru.

nonsens przecież kartery do keeway można kupić za 50zl

Teee kurde Szympa, przecie ja mam ten dekielek na sell xD mogę Ci za grosze opchnąć bo i tak się nie przyda ;D

Mafioz napisał:

Teee kurde Szympa, przecie ja mam ten dekielek na sell xD mogę Ci za grosze opchnąć bo i tak się nie przyda ;D


Szybki jest :D

ale jaki dekielek? ten od koła akuratą jest idealnie taki samą nie jest czarny.
Dywer spawarka transwormatorowa może być inwerterowa lub nie bo inwerterowa ma niby więcej amper chyba czy jakoś tak nie wiem nie pamiętam już.

No przecież w genericu jest silnik z kileja wiec taki sam jest, kupuj od mafioza. i nie palcz, kupie ci chechłacz :lol:

No ale on nie ma pomalowanego, a jak ten lut jest wytrzymały jak stal to nie widzę powodu do tego żeby kupować od Mafioza i jeszcze małować i dużo więcej czasu to zajmie, a tak już mam ułożony plan z lutem, a jak kiedyś to puści to dam do spawania lub kupie od MAfioza

Ten to sobie lubi tak życie utrudniać a potem mówi, że pecha ma :smiley:

http://statichg.demotywatory.pl/uploads/201008/1281540301_by_Jarema27_500.jpg

ja mam na czarno wypaćkany ten karter przecie ;p se zobacz:

taki błyszczący czarny ;p a jak zaspawasz to i tak będziesz musiał podmalować bo farba zejdzie od temperatury na około ;D
ten karterek mam pod ręką tylko przełożenia w nim siędzą wyjść nie chcą ręką xD

ale twój kolor jest za ładny :smiley:
nie raz już ich tak grzałem palnikiem i nic nie odchodzi, więc zagrzeje i się polutuje a jak cos nie wypali to będzie twój karter.