Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

A no będzie ryczec bo szympa uszczelki pod wydech nie zalozy !!! XDDD

Siwy nie zapomne, ale właśnie potrzebuje jeszcze jednego simmeringa ponieważ został brutalnie zniszczony przezemnie
Jak widać położyłem żółty lakier na drobne elementy ale jeszcze nie wiem czy to ładnie wyschnie bo kiedyś tam były problemy prawdopodobnie z utwardzaczem.
Foty:
Jak robiłem to mocowanie to uświadomiłem sobie że Szympa jest tylko jeden :mrgreen:


Chyba nawet ładnie wyszło

I tu różne próby suszenia lakieru

Szympa, fajne sposoby xDDD. Nie no żółty ładny, a reszta jaka będzie?

Reszta czarna, jeszcze jedynie felgi żółte.

Praca wre :lol: :lol: :lol:

A ja pierodle… na antenie xD Ty to jesteś gość xD

Lakier dobrze wygląda :slight_smile:

Szympa napisał:

w następnym tygodniu będzie na 99% wielki up



Gdzie ten up? -.-

no bo widzisz że są znów problemy z tą farbą :-/ :-/ :-/

Szympuś składaj to padło bo mojego crackera pociełem boshem xDD mam nadzieje zę twój tak nie skończy.

Już ponad rok to składasz … byś się wysilił trochę i go złożył :slight_smile:

Wysilam się, ale nie mam całego czasu na niego poza tym co chwile patrze i jakieś części są styrane, np tak jak ostatnio zabezpieczenia sworzenia,
pomaluje to zobaczycie cały silniczek w komplecie.

[ Dodano: 19-06-2010, 07:33 ]
i na razie mi tu nic nie pisać bo nie wiem co mam z tym zrobić, ale jak już coś zrobie to zrobie upa

[ Dodano: 12-09-2010, 19:04 ]
Gdybym wam dał zdjęcia to bym was zasypał, same przełożenia rozbierałem chyba z 3 razy między innymi przez to że oś sprzęgła na końcu była taka sklepana,
aktualnie siedzi tam,
Cylek po przebiegu około 40km,
Next-r
hebo ng
malossi fly-sprężynki pomarańczowe stage6
dysza 85
i jest odblokowany filtr

Wydaje mi się że trochę dziwnie wchodzi na obroty i że mało ciągnie, może przez te sprężynki.

http://www.youtube.com/watch?v=EELRwImHt_I

Szympa powiedział na gg że mam mu skomciać żeby było widać nowy post :stuck_out_tongue:

Jeździliśmy teraz :smiley: Przez centrum i po lasach :stuck_out_tongue: Szympa bez lampy przedniej a już ciemno :slight_smile:

tym się nie przejmuj, tylna była :mrgreen:
ale teraz ciągnie tylko do tego momentu w którym kiedyś zaczynał się ogień i szedł dalej, ale że to niby przez sprężynkiż jaką

Sprej na oponie xD

  1. to nie jest sprej
    2. na tylnej też było ale wyczyściłem to na tych rantach i z przodu też wyczysze a reszta to się zjeździ.

na bokach się nie zjeździ…
nie dziwie się już czemu ten skuter tak długo był składany skoro sam sobie tak roboty dokładasz ;p będziesz czyścił z godzinę a i tak pewnie nie zejdzie całe a wystarczyło obkleić taśmą, 5 min roboty, wiem bo małowałem z oponą na feldze ;p

Kiedy ty to skonczysz robic ? xd

Czemu nie możesz tego skończyć?? :mrgreen: Nie masz $$$$$?? :stuck_out_tongue:

To jest leń i nie ómi :slight_smile:

Rudy zamknij się,
obklejałem folią przednie i tylne koło może z 1h i było by cacy gdyby się to nie rozwaliło przy malowaniu i jeszcze się to kleić zaczęło do tej farby,
poza tym kompresor się zepsuł i składam nowy na sprężarce nie wiadomo z czego, prawdopodobnie dzisiaj odpali,
i jeszcze poza tym mam też robote w domu a nie tak jak wy że możecie cały dzień robić co chcecie.