Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Bo w zimie było zimno, a za późno pomyślałem żeby sobie oddzielić część garażu i robić,
Zaraz ide spać i w nocy spróbuje coś zrobić :mrgreen:

To jest debiiil …
Właśnie on robi 28 rzeczy naraz, skończy 4 i reszte robi 2 lata :stuck_out_tongue:

Mafioz napisał:

ja bym nie dał rady szpachlować, cylindra i karetów rozwiercać, polerować coś jeszcze, przy okazji pewnie składać zaraz silnik i wszystko na raz xd


Jeszcze zapomniałeś, że tnie rame :smiley:
No kurna do końca życie się bede z tego nawalał :smiley:

Jemu się po prostu nie chce :slight_smile: I ciągle wymówki znajduje …

Rudy kup kibla i rób zrób tyle co ja a później pogadamy.
Miałem robić w nocy i poszedłem spać o 19:00 ale coś mnie wzieło i spałem 11h.
Jak widać mały postęp z kierom, ten pordzewiały adapter pójdzie na czarno a z mostka to czarne do skręcania na żółto.
Nie wiem jeszcze jak te kable puścić czy normalnie do kiery przymocować i prosto pod czache czy jeszcze przez mostek puścić.
Foty:






Nie wszystkie w tej samej rozdzielczości bo coś się wali na imageshack

Szympa napisał:

Rudy kup kibla i rób zrób tyle co ja a później pogadamy.


Nie jestem idiotą, żeby kupić kibla i go "tuningować" ... albo ramę ciąć o :D

to ciekawe kto dzisiaj gadał że kupi BWS’a
Miałeś kinroada, a że miałeś zasrane szczęście to sprzedałeś i masz dt.

Szympa napisał:

miałeś zasrane szczęście to sprzedałeś i masz dt.


głupi ma zawsze szczęście xD
Weź to skłądaj a nie baw się w portingi i tuningi -.-

Części już mam tuningowe to jak się nie bawić, a ten karter rozwiercić to tak długo nie trwa, i tak jeszcze muszę po simmeringi skoczyć i po olej przekładniowy i po łożysko korbowodu do takiej hurtowni.

A to mocowanie kiermany się nie urwieś :stuck_out_tongue: Ja bym to jakoś na śrubę skręcane zrobił, anie takie cięte i spawane… To naprawdę może być niebezpieczne :-?

Ale to jest Szympa on takie chce mieć :stuck_out_tongue:
Połowa ramy, niepewna kiera i zaraz się lepiej jedzie XD

bez spawanie już lekko trzymało to myśle że się nie wyrwie, ale jeszcze sprawdze jakimś młotem.

Najpierw młot wypróbój czy działa na głowie Rudego xD :stuck_out_tongue:


BOi jestem ciekaw jak zlozysz to padło :smiley:

nie powinno puścić, ale od pewności może tam dam małą śrubkę,
prace zacząłem od posprzątania, jak widać przewrócony cracker, i to jeszcze 2 razy się przewrócił, jakieś rozpoczęcie polerki, przyszły pasty które za dużo mi nie pomagają, początek usadowienia baku pod siedzeniem (jeszcze się spaliłem od plastiku), przygotowania do podkładowania (fele, siatki których nie ma na zdjęciach, amortyzator wszystko piaskowałem), coś tam przeleciałem karter papierkiem, poza tym obydwa już są rozwiercone, powoli szukam łożysk które za nie długo zostaną zamówione ( wszystkie firmy fag ), poza tym muszę kupić jeszcze simmeringi olej przekładniowy i mogę składać silnik, jutro jeszcze może pojadę po farby,
aha i ta polerka co jest widoczna na zdjęciu to się wam podobać bo idzie do poprawki ponieważ jestem z niej zadowolony w 60%
fotki, (nie chce mi się ich układać jakoś ładnie, a i mam jeszcze parę ale to dodam innym razem), komentować.




















Teraz ich liczę i nie wszystkie się wrzuciły na imageshacka

foty polerki ujowe jak barszcz, tryb makro włącz następnym razem ;p
ale idziesz w dobrą stronę, poleruj dalej, nawet, nawet to wygląda. :smiley:

i nie płacz, skomentowałem xD

NO kiepskie te polerki ja Ci pokaże co zrobiłem ze swoimi :stuck_out_tongue: Tylko nie mam fot na razie :smiley:

Prace powoli idą do przodu, a jak ładnie mi będziecie odpisywali w “”“tuningu optycznym—malowanie skutera krok po kroku”“” to pójdą jeszcze szybciej :mrgreen:
a tymczasem wypadek automaxa lekko ściernego.
Foty:




Głowa cie boliż

Debil.

Dywersant napisał:

Głowa cie boliż


x2

Jasiu226 napisał:

Debil.


x2

Nie zrobiłem tego specjalnie, ale jak już się stało to dałem foty :mrgreen:
w następnym tygodniu będzie na 99% wielki up

głowa mnie może i trochę bolała bo się benzyny nawdychałem

Informuję, że Szympa zlożył silnik. Teraz monstrum z małzm sercem głośno ryczeć będzie.