Cracker torpeda by Szympa----LC 50 racing prodżekt

Wszystko ? :stuck_out_tongue:
On zaczął 384 roboty naraz …

ja wierzę że skończy :smiley: jak Małysz dał rade 2 srebra to Szympa, też da radę :lol:

ee tam jak patrze to nadkoleee… tfuu kowadło tylko wyszlifować i pomalować ;p.
ale w sumie rama ścięta z tyłu, 15kilo szpachli z tyłu i zaraz na złom pójdzie bo ramy ściętej nikt nie kupi, puki nie skońńczy to reaczej też nie sprzeda ani nawet nie pojeździ xd

Mafioz napisał:

puki nie skońńczy to reaczej też nie sprzeda ani nawet nie pojeździ xd


Problem w tym, że nie wiadomo czy nawet po skończeniu sprzeda ;d

dobra, Siema koksy,
była zima nie nie wiele dało się zrobić,
ale myślę że małe postępy są,
a i proszę nie tępcie mnie za te nierówności bo w rzeczywistości wygląda to dużo lepiej a poza tym na pewno tego tak nie zastawie.
Planuje na nadkolu ładnie zrobić lampę i kierunki, i tak za 2 tygodnie chciałbym z tym skończyć.
proszę żeby jeszcze mi ktoś napisał:
-ile utwardzacza i rozpuszczalnika do podkładu akrylowego,
-ile utwardzacza i rozpuszczalnika do bazy (akryl)
-i jeszcze na to dam bezbarwny i też chce wiedzieć ile tego namieszać z czym.

[ Dodano: 20-03-2010, 08:01 ]
dobra, Siema koksy,
była zima nie nie wiele dało się zrobić,
ale myślę że małe postępy są,
a i proszę nie tępcie mnie za te nierówności bo w rzeczywistości wygląda to dużo lepiej a poza tym na pewno tego tak nie zastawie.
Planuje na nadkolu ładnie zrobić lampę i kierunki, i tak za 2 tygodnie chciałbym z tym skończyć.
proszę żeby jeszcze mi ktoś napisał:
-ile utwardzacza i rozpuszczalnika do podkładu akrylowego,
-ile utwardzacza i rozpuszczalnika do bazy (akryl)
-i jeszcze na to dam bezbarwny i też chce wiedzieć ile tego namieszać z czym.
Fotki:


no fajnie wygląda. ale weź rzuć to nadkole na wage jakąś ile waży xD
będziesz jechał to albo odpadnie albo będzie się pół skutera wyginało pod cięzarem xDDD

mogłeś plastiki od focusa kupić i je przerobić mniej szpachli by było ;;p

Mafioz ale jak dam mocowania z góry i z dołu to chyba nic nie odpadnie, poza tym nie wiedziałem do końca jak z tym będzie, na początku jeszcze nic nie umiałem teraz już się czegoś nauczyłem i pewnie bym pokombinował.
i myśle że jak mi się to uda skończyć to będe zadowolny.

On to specjalnie tak zrobił żeby mu się na wheelie łatwiej wchodziło przecież … taki cheater

RudY, no właśnie masz rację :smiley: No i dodatkowo jak przyciera będzie szła to skała przecież :smiley:

Haha zamiast stelaża to już ma :smiley:
Do 12 o’clocka

taki plus że nic przynajmniej nie pęknie.
jak już to cały tył odpadnie i dziurę zrobi jak spadnie na asfalt xD

powiedzcie mi co zrobić z tym srebrnym na amortyzatorze (myślę że wszyscy wiedzą o co chodzi), można to z polerować?

Efekty moich prac:
-rozwiert kanału wydechowego.


-po rozwiercie



-wyczyściłem starą uszczelkę i lekki nalot rdzy.

-i początek rozwiertu karteru

na tym zdjęciu rozwierciłem już około 0,5mm i jeszcze tak z 1mm trzeba.

Kiedy ty zrobisz go ;d

Za rok może 2 Rekordzie :stuck_out_tongue_winking_eye:
Ja już wątpię w jego zmartwychwstanie :slight_smile:

Porting se pado xd Haha :smiley:

Dajcie spokuj chłopak robi powoli a solidnie. Przykładem jest kanał wydechowy w cylindrze świetna robota. Jak bym robił simka jak pewne osoby to już bym nim dawno jeździł i 3x remont robił. A tak powoli raz a porządnie.

Szympa, Ja Cię podziwiam, jak tyle czasu bez skutera wytrzymałeś, ja tydzień miałem rozłożony skuter i się we mnie gotowało, bo nie mogłem pośmigać i do tego te słońce…

Ciężko jest, ale to jest kuter to aż tak nie ciągnie, biegówki lepsze ;p
Przyszła paczuszka z uszczelkami:


jak widać jedna jest uszkodzona ale to chyba wina poczty.

Zamawiam pastę (2 sztuki):
http://allegro.pl/item987980908_pasta_scierna_szara_220_polerowanie_200g_wstepna.html
Zamawiam 2 ponieważ w kapie są dość duże wżery i na lagach orginalne rysy z toczenia, a resztę dojade papierem i auto-maxem.

no działają foty już :smiley:
Kij, trochę naderwana ale i tak na rogu ileż tam pasek 1cm to kij jest ;p

PS.
bierzesz się za jakieś polerki i nie wiem co Ty w tych lagach srebrnego chcesz polerować bo chyba nie tą rurkę co wchodzi do lag, ona jest wypolerowana xD
byś zrobił z plastikami i tą szpachlą, pomalował i potem się brał za resztę a nie tak wszystko na raz.
ja bym nie dał rady szpachlować, cylindra i karetów rozwiercać, polerować coś jeszcze, przy okazji pewnie składać zaraz silnik i wszystko na raz xd
nie umiem, jak robię to jedną rzecz, kończę robię następną :stuck_out_tongue_winking_eye:

no chce polerować to co jest takie srebrne/szare,
a tak wszystko naraz robić to trochę ciężko jest ale chce to jak naj szybciej skończyć.

zima była to nic nie robiłeś xD
jak chcesz szybko to w piątek po szkole do garażu i do 24 robić potem spać wstajesz w sobote rano i cały dzień robisz i niedziela tak samo i duuużo zrobisz ;D