Cpi Formula ROX LC

Wcale nie, a jak np taki tlok się rozleci i zatrze się cylinder ? To juz nastepnego się nie wsadzi bez szlifu. Wiec vertex jest lepszy od 10 takich tlokow.

A tam gadacie pierdoły, tłok jak tłok, ma jezdzic i tyle xDD

RudY napisał:

kondzio94 napisał:

nieosiągalny w PL


Od dresów wyłapałeś ? :P

Pewnie Ci o Wossnera chodzi :D



Prędzej Wiseco

co wy chcecie ja na jeżdżę na takim zestawie w rx który jest jakości tego tłoku zresztą kosz cylka z tłokiem 120 zł :lol: chodzi do teraz tylko że kompresja 6 barów tylko ;p
Przez 1500 km nie powinien się rozlecieć ;d

sebek napisał:

A tam gadacie pierdoły, tłok jak tłok, ma jezdzic i tyle xDD



To nie jest tłok jak tłok to jest gówno a nie tłok, i nie wiadomo jak będzie z tym jeżdżeniem.

złożyłem plastiki, jak wam się podoba ??





Fajny no

Motaj hamulec, kiere crossowa i crashpady i będzie ful opcja.

Zamotac można w kazdej chwili, gorzej z hajsem :-?

Za mało różu :stuck_out_tongue:

fajnie na tych felgach! A nawet zajebiście! O wiele bardziej mi się podoba niż jakiś rox ;P… Tylko tą przekładnie przemaluj, bo tutaj do niczego nie pasuje ;).

Fajna tarcza w przodzie, oryginalna od roxaż :slight_smile:

Ten rózowy do niczego nie pasuje ale i tak fajnie wygląda xD A tarcza jest seryjna od CPI.

to ja już bym w ogóle nie jeździł i odłożyć na układ , bo jak ma jeździć żeby jeździć , to bym mnie coś wzięło … jeździłem kiedyś dwa dni z rozwaloną linką hamulca to mnie szlak trafiał

przekładnie przemaluje w zime jakos na czarno raczej, muszę tez jakąs kopke kupić i polksię zyc, bo “to coś” co aktualnie jest zaspawane, to nie dosc ze krzywe to jeszcze niewygodne w chuj, boli mnie pol stopy od kopania :-/

Trzeba przyznać, że felgi fajnie pasują :wink:

sebek napisał:

muszę tez jakąs kopke kupić i polksię zyc, bo "to coś" co aktualnie jest zaspawane, to nie dosc ze krzywe to jeszcze niewygodne w wacuś, boli mnie pol stopy od kopania :-/



Ta w silniku cpi kopki nie bylo ale byl rozrusznik teraz w tym jest kopka a nie ma rozrusznika :lol:

maly up

dzis przyszedl tloczek 47,8 i uszczelki






w przyszlym tygodniu oddam cylinder do szlifu,

przymierzam się takze do kupna karteru bo w tym polowa gwintów jest zjebanych i złozenia drugiego silnika, i pewnie tak się stanie, maly karter mam od cpi

zastanawiam się tez nad zakupem jakiegos walka wzmacnianego, bo nie rozpalawialbym tego silnika co teraz mam tylko sprzedalbym go w calosci z cylem, ale to tak na dwa razy, zalezy jak bede stal z kasa

No i zajebiscie, wreszcie będzie to jezdzilo jak trzeba. Nie ma opierdalania się!!! Siła!! XDD

no właśnie, bo się bawiłeś w jakieś tłoki za 12zł