Cpi Formula ROX LC

No faktycznie chyba cale czarne xD

Kurde rzeczywiście :stuck_out_tongue: Na fotkach jak jest założona fela, widać tak jakby rant był polerowany :smiley: :stuck_out_tongue_winking_eye: (słońce się odbija i tak widać jakby polerowane) zwracam honory :stuck_out_tongue:

czarne felgi są chujowe. maluj na czerwono. W czasrnych felgach źlewa się opona z felgą, nie widać tak fajnie granicy i tego fajnego niskiego profilu opony. Ten niski profil jest taki sporti i w ogóle przy czarnych felgach tego tak nie widać, a czerwone falgi by ładnie to podkreśliły. Czerwone niebieskie albo białe i chuj z czarnymi.

Mafioz, nie widzę sensu niszczyć takiego małowania :wink: Jakby zrobić polerowane ranty, to będzie to 1000x lepsze, niżjakieś chujowe czerwone, czy inne malowanie :wink:

Dywersant, w 100% zgadzam się z twoją wypowiedzią :smiley:

Ale czerwone felgi się też w oczy bardziej rzucają a teraz te roxowskie to jest się czym pochwalić, czarnych felg tak nie widać, nie rzucają się w oczy co jest dobre dla brzydkich felg, te pasuje jakoś ogólnie też wyeksponować żeby je z daleka było widać i żeby odwracały uwagę od reszty skutera xD
Jakoś czerwone mi się bardziej widzą felgi niż te czarne. Ja mam w NSR czarne felgi i wolałbym jakieś czerwone albo inne żeby pod moto też pasowały ;p

Dywer, tak naprawde to niema juz czego niszczyc, na fotach moze i ladnie wygląda ten lakier, ale w realu to juz nie to. obejrzalem je ze wszystkich stron, i stwierdzilem ze w orginale byly szare, potem jakis chuj pomalowal je na rozowo i ten rozowy zaczol odpadac i ojebali je na czorno, nawet nie zdzierajac tych resztek rozowego, nie wyrownujac powierzchni i teraz to lipnie wygląda, w jednym miejscu gruba warstawa, a w drugim “dziury” ale walic malowanie na razie, nie jest to duzy wydatek, kupi się spreja jakiegos i się pomaluje, na razie moga zostac takie jak są, z daleka nie widac. Ale tak naprawde kupujac je, skupialem się na oponach, zeby moza bylo polatac na nich, bo dac 10zl na spreja a 300-400zl na opony, to duuuza roznica :slight_smile: :sunglasses:

A w przyszlosci, planuje właśnie na czerwono je pomalowac, bo te co teraz sa w cepeju, to idelanie pasuja, wiec z czerwonymi roxowymi będzie jeszcze bardziej w pytkęę :sunglasses: :stuck_out_tongue:

Crashe tez kiedys sobie sprawie, teraz skupiam się na skompletowaniu minarelki, bo jak na razie to mam gole kartery z przelozeniami, wał seryjny i koła, nie liczac tego co w cpi siedzi teraz (pompa, cylinder seria)

Mysle ze nie wyrobie się z kasa zeby od razu 70ccm wjebac, wiec dokupie jakiegos tloka, prawdopodobnie ten badziew z allegro za 30zl xDD i zloze na serii cylu, aby pojezdzilo trochę, dopuki nie skoluje kasy na reaktywacje małossiaka

Edit:

wczoraj wieczorem zlozylem silnik, dzisiaj rano probowalem odpalic, noi udało się

tu fota jak prezentują się fele od roxa



a silnik zlozylem na łozyskach z rolniczego po 8zl/sztuka i tłoku z allegro za 23zł xDD mam nadzieje ze będzie długo długo i bardzo dobrze mi sluzył :mrgreen:

Nawet tego nie docieraj bo nie ma po co :smiley:

tłok za 23zł ?! O ja Cie nieźle :smiley:

No bo to ma byc tylko na teraz :stuck_out_tongue: Zlozony jest na 50ccm, a w zime będzie szlif tego malossi sporta co kiedys kupil.

Nie tyraj go za bardzo to może do zimy wytrzyma…

dokladnie to taki tloczek sobie sprawilem xDD http://allegro.pl/tlok-40-00-minarelli-sr-f12-f15-neos-aerox-k2-491-i1212694916.html podocieram go tak ze 100km na bogatszej mieszance i będzie zajebiscie

weź nagraj first run’a bo chce słyszeć ten strzał przy pierwszym odpaleniu jak tłok pęka i rozwala cylinder xD

juz nabilem 5km , tylko tyle bo niemialem paska, a wieczorem okazalo się ze znajomy ma na zbyciu serie od bws’a, wiec zalosylem i tylko się przejechalem kawalek,

jutro dalszy etap docierania

Ja kupiłem tłok za 15zł i bez dociarania do tej pory jeździ a rok temu go wsadziłem. wiec nie wiem co wy chcecie od tłoka za 23zł :roll:

ee to za 23zł to już kurde burżuazja szaleje xD

Ciekawe co lepsze … 10 takich czy 1 Vertex :stuck_out_tongue_winking_eye:

Myślicie że Vertex najlepszy jestą kurczę nie mogę przypomnieć se firmy… zakładałem w wakacje do Hondy Made In Japan jakiś… i z tego co słyszałem o niebo lepsze od vertexów :wink:
Ten mój kuty tłoczek, wzmacniane pierścienie + nieosiągalny w PL :smiley: przypomne se to podam firmę

kondzio94 napisał:

nieosiągalny w PL


Od dresów wyłapałeś ? :P

Pewnie Ci o Wossnera chodzi :D

Pewnie 10 takich tłoków byłoby lepsze, ze sobą wozić ze 3 i zestaw narzedzi do wymiany jego xD