Coliber by _KOWAL_ UUUPPP!!!!!!!!!

a my właśnie tym OT dajmy ci do zrozumienia że masz zrobić swap :stuck_out_tongue:

Pranie muzgu :roll: :roll:
Dobra koneic OT.

Danielson napisał:

muzgu


mózgu Danielu :D

co do colibra to muszę przyznać że nie spotkałem się kogoś tunującego optycznie taki sprzęt. dobra robota, ale najlepiej kup jakiegoś markowego sprzęta i ciesz się ;)

wiktor24 napisał:

ale najlepiej kup jakiegoś markowego sprzęta i ciesz się ;)

Nie sztuka zrobić miliardowego roxa po tuningu. Tylko ukrecic gowno z bata ;) Tuning chinczykow coraz bardziej popularny jest. I tym ludzie pokazuja ze wszystko można przerobic wystarczy mieć wyobraznie :)

no ok to niech chociaż swap zrobi bo tun 4t chińskiego jest nieopłacalny wg. mnie :wink:

ale czytaj ze mu starcza ten silnik i nie ma zamiaru cos robic. Skoroo starcza mu to niech jezdzi. Woli wyglad od zapierdalania. Fajnei się polansowac skuciem z gleba :smiley:

No z glebą to fajny lans . ale na dziurach to chyba za ciekawie nie jest . :stuck_out_tongue:

Nie no na dziurach nie jest tak źle, poza tym, że: dupa cie napierdala, latasz na wszystkie strony,ręce bolą od sztywnego trzymania kierownicy,mało co ci kiera w recach nie zostanie i koło nie odpadnie xd.Tak ogólnie to nie jest źle :mrgreen:

taa… squt fajny ale mógłby być jeszcze lepszy :smiley: (zawsze cos moze byc lepsze :lol:)

ty… masz w profilu miejscowość Lidzbark (dopiero zauważywszy :roll: ) ale jakiż? Welski czy Warmińskiż?

szkoda ze nie robisz swapa ale to twoja decyzja :wink:
ja na twoim miejscu bym zrobił ale cóz… :roll:

acha i wez taką kiere bardzo niską zrob to squt juz zupełnie bedze się niski wydawał :smiley:

Aha to jak tak źle nie ma to dobrze . Bo myślałem ze będzie gorzej . :mrgreen:

krzysiek508, Welski :wink:

Teraz stoje przed kurewsko trudnym wyborem xd
Co kupywac, xenony takie prawdziwe, czy halogeny?? :smiley:
Dodam tylko, że lampa trochę zjechana, no ale mogę odnowic co nie co.Co kupywać??

Wiesz to zależy od ciebie . Ja bym wolał xenony . bo zależy jak widoczna chcesz mieć drogę . Z halogenami to tez jest dobry pomysł . :stuck_out_tongue:

Hm, to może najpierw kupie halogeny, bo i tak muszę wymieniłeś lampe i tak, a potem xenony h3 wpakuje :stuck_out_tongue:

To już twoja decyzja . Ja na twoim miejscu bym tak samo zrobił bo po co się męczyć z odnawianiem . :stuck_out_tongue:

SiwUusss napisał:

bo po co się męczyć z odnawianiem . :-P


Ale zauważ (przynajmniej ja to tak zrozumiałem), że odnowić to mu chodzi, że właśnie kupić halogeny albo xeny ...

Chodziło mi o odbłyśnik :wink:
I zrobie tak jak mowilem, halogeny a potem pomysle o xenonach :stuck_out_tongue:

A no sorki za pomyłkę . Bo już prawie 2 dzień bez snu i mi się pomyliło .

a wy pieprzycie farmazowny , wiecie co to xenon?? i ile to kosztuje?? za jakąs taka zwykła ksenonową lampę , trzeba dać ponad 1000zł , a te niebieskie żarówki to gówno jest, lepiej świecą seryjne , ale znając życie zaraz jakiś posiadacz tych żarówek wyskoczy , jakie to one są zajebiste… ;/

Mi chodzi o palnik xenonowy z przetwornicą, na allegro są za 200zł

z “lekko chińskim” zestawem xenonowym (bo niektóre elementy są albo z tajlandii, albo europejskie ) powinien się wyrobić do 300 zł. Ale to i tak jest dużo. Skoro same żarówki xenonowe phillipsa to koszt ok. 170 zł sztuka…