Coliber by _KOWAL_ UUUPPP!!!!!!!!!

Carmen te co mówił też dadzą rade :smiley: Napewno coś lepiej świeci niż seria :smiley:

_KOWAL_ napisał:

krzysiek508, Welski ;)



a znamy się?? bo twojego squta to nie kojarzę :-D

_KOWAL_ napisał:

Mi chodzi o palnik xenonowy z przetwornicą, na allegro są za 200zł



ja tam się za bardzo na tym nie znam, ale takie cus powinno lepiej swiecic niz zwykły halogen ;-)

[ Dodano: 31-01-2010, 11:05 ]
ale byś musiał obowiązkowo wziąć 8000k :d

krzysiek508 napisał:

a znamy się


może z widzenia ;)

krzysiek508 napisał:

obowiązkowo wziąć 8000k



10000k biore :P

Weź 14000k . Bardziej się będzie komponować z lakierem . bo kumpel tez właśnie ma 14000k i daje efekt takiego fioletu . :mrgreen:

_KOWAL_ napisał:

krzysiek508 napisał:

a znamy się


może z widzenia ;)

krzysiek508 napisał:

obowiązkowo wziąć 8000k



10000k biore :P



wejdz na gg ;-)


jak juz masz wziąc 10000k to wez 14000k i bedze słit :d

14000k nie chce bo za fioletowe, biore 10000k bo juz widzialem jak swieca na żywo :smiley:

No 10000k na fajnych halogenach będzie dawać fajny efekt . Ja bym w swoim piaggio tez wsadził xeny ale mocowania bym na żarnik musiał przerobić . :stuck_out_tongue:

Więc tak przez kilka dni nie bede tu wbijal, bo wyjezdzam, ale jak wroce, czyli piątek, sobota to zamawiam zeny 10000k.
Lampę jednak odnowilem, zrobilem nowy odblask :smiley:
I kupuje lampe na tyl diodową, taką jak mialem.

wracając do tematu(OT) 2T, to znalazłem TZ750 :stuck_out_tongue:

O szacun Dywer :wink:

Nie mogę z tych wydechów :stuck_out_tongue:


http://big-diesel.blogspot.com/2009/04/tz750-yzr500-track-monsters-from-yamaha.html

http://www.youtube.com/watch?v=dZBxVrqDwlw - formuła ! :smiley:

Zamówiłem xenony 10000k, odnowilem przednia lampe a tylna podcialem i spasowalem.Foty niedlugo wrzuce.

KOWAL ile dałeś za xenon ? Jeśli można wiedzieć ?

125zł :stuck_out_tongue:

[ Dodano: 06-02-2010, 17:07 ]
Zaraz ide jeszcze wyczyścić plastiki i przy okazji wykąpie stozek :P.

ty to jak już zamontujesz to napisz cz lepiej świecą (o widoczność się rozchodzi) i zrób fotki jak to wygląda ta barwa :wink:

Ok, sam się nie mogę doczekac az przyjda :smiley:
Póki co zrobiłem mocowanie tablicy, zalozylem oryginalna przycietą lampe i powiem wam, ze mi się bardziej podoba niz z ta diodowa chyba :P.

_KOWAL_ napisał:

bardziej podoba niz z ta diodowa chyba :P



Chyba raczej nie, masz foty może ?

UP!!!
Przyszły xeny


I tu już założone w lampie


Światło jest niebiesko-białe.Świeci zaje.biscie, albo jeszcze lepiej, ale 3-4 odpalenie na postoju i po akumulatorze, ale ogólnie jestem zadowolony :stuck_out_tongue: .Przetwornice schowałem pod maską.
Sory za jakość fot, ale robiłem telefonem, bo nie mam dostępu do aparatu.

nagraj jakiś krótki filmik jak to świeci :smiley:

Nie wiem czy uda mi się filmik zrobić, ale zdjęcia na pewno będą.

Widzę ze się ciekawie robi . Sam jestem ciekaw jak to będzie świecić . :mrgreen: . A i mam małe pytanko . Czy akumulator ci się coś naładuje podczas jazdy na ksenonach . ? Bo mi się zdaje ze za dużo się nie naładuje .