Coliber by _KOWAL_ UUUPPP!!!!!!!!!

Przecież ta pierwsza fota to bekowa jest xD specjalnie tak zrobiłem :smiley:

Aż takim hardkorem nie jestem żeby z takim kołem zapierdalać :smiley:

Malowanie mega. (btw. jak Cię kosztami wyniósł kameleon?)
Co do kiery bmx to się zgadzam z chłopakami, doda uroku.
Skoro zmieńiłeś manetki z tych zielonych, to mi ulżyło, bo aż bolało an to patrzeć :stuck_out_tongue:
i z czachą też coś zrób :stuck_out_tongue:

Ogólnie - fajnie jest, a zapowiada się jeszcze lepiej :stuck_out_tongue:

Malowanie super . Tylko jeszcze by się przydała kiera z bmx . Bo trochę nie fajnie to wygląda . Ale skuterek ładny . :smiley:

Ehh, lampa do wymiany :-/
Włączam ją dzisiaj, a tu dymu od huja, zwarcie gdzieś było i huj ją strzelił ;/
W tygodniu ją wymienie.
Jeśli będę stał dobrze z kasą to zamawiam kilka rzeczy z mielocha.

chłopie , zrób swapa , i kiermane i będzie naprawdę ładny koliber bo teraz z tą kierownicą wygląda jak gówno , a jak ładnie będzie wyglądał to i musi jakoś jechać nie ;p , nie opłaca się tuningować tego silnika , ja seryjnym trekkerem na blokadach brałem naraku 80cc , dopiero jak kumpel przekraczał 50 km/h to mnie doganiał bo mnie ograniczały blokady

Swapa nie zrobie bo mi się nie opłaca,z kierą pomysle, ale to nie jest pewne.

kolega w vaporze dał cylinder airsal alu 80 do 4t i powiem Ci ze ładnie smiga :stuck_out_tongue:

4T zawsze były i będą gorsze od 2T . To nie ma się co dziwić, że brałeś go na stracie . Póżniej w 4T turbina się załącza a ty ssiesz :smiley:

No 2t są szybsze na starcie i pod górki ale jak 4t się rozpędzi to ogień z dupy . ;D

Wlasnie 4t ma dol mocny. Airsal ostatnio się na tym cylku przejechalem :smiley: wiec chyba juz nie kupie :PP 2t wysoko ciagnie a 4t od niskich ma moment i moc

No tak . ale jakoś wole 2t niż 4t .

2T jest tak jakby bardziej energiczny a 4T taki ospały… o takie moje zdanie :mrgreen:

No zgodzę się z tobą . :smiley:

yhym ale w wiekszej poj. wole 4t. choc ciekawe jakby 1000ccm w 2t chodzilo ;o Pewnie moc by byla :smiley: ale remonty…

Ja 4T to wolę powyżej 600ccm ahh te ścigi :smiley:
Bo nawet nie ma 600ccm 2T choćby i 400ccm czy 500ccm nie ma 2T chciałbym właśnie zobaczyć jak by to chodziło :slight_smile:

Adverion napisał:

500ccm nie ma 2T


Wafel prawda ;]
Honda CR 500 ...

A co do samych 4T to wiadomo od dawna, że 4T poniżej 250ccm to nie to ... a 50ccm w 4T to już w ogóle nie wypał :[

a to wrony padl-cross tez chyba 400 2t jest :PP na pewno sa jakieś 600 w 2t :smiley:

Danielson napisał:

to wrony padl-cross tez chyba 400 2t jest :PP


"Honda XL 250 2T rodzinny projekt"
Więc żadne 400 : D

RudY napisał:


Wafel prawda ;]
Honda CR 500 ...



Ahh to ma piękny głosik :roll:

A wiec ludziska szukamy jakiegoś 600ccm 2T bo chcę posłuchać jak to chodzi .. niczym pszczółka :-)

Nie róbta mi to OT, wiem że mam zjebany 4t silnik, ale muszę z tym żyć :smiley: