Co za drift.

ej dla mnie też to strasznie dużo przykład to szkoda mi zatankować do pełna;(

i dajcie spokój siwemu, bo kto ogarnięty, ten wie, że siwy raz dostał większą sumę(szczęście w nieszczęściu), a nie lamentujecie :stuck_out_tongue: Ja tam mocno przy kasię nie jestem, ale jakoś sobie radzę i dobrze mi z tym :stuck_out_tongue:

Dywersant napisał:

Krótko mówiąc automaty wymiękają przy porządnych kierowcach na manualach :D

kur*a dokładnie !!!! .. Moj passat ma 130km a znajomego w automacie v6 2,5 tdi 150 km w automacie.. 150km zostaje na 5 m w tyle.. dopiero pozniej zbierze się to dogadnia xD hahahha .


a ja mam cieniasa i basta . moj i tez tylko moj !! haha xD . nie wiem ile do 100 , nie wiem jaki v-max.. na razie 130km/h xD

ja też nie wiem ile mój ma v-max znaczy wiem ile na rolkach a na drodze to nie wiem;(

siwy_fact napisał:

ja też nie wiem ile mój ma v-max znaczy wiem ile na rolkach a na drodze to nie wiem;(

ile na rolkach?;> 310 obstawiam.. albo cos kolo tego.

zależy czy były wiatraki do oporów czy nie …
Najlepiej żeby auto było szczelne i nie ciekło w trakcie jazdy gdy pada, żeby grzało bo fajnie się jedzie w zimne dni jak w aucie się ma cieplutko :roll: i jakiś lepszy system audio zeby było czego posłuchać i czego więcej do szczęścia ? :roll: No żeby jeszcze w razie czego miało poduszki powietrzne dla bezpieczeństwa :smiley:
kondzio94, uwierz mi ze dla mnie 100zł to dużo … a rs sam nie kupiłem sobie sam tylko rodzice mi kupili …
Tylko mnie nadal interesuje jak Siwy zdołał zdobyć taką sumę na Audice :wink:

tak masz racje, dla mnie 100 zł to tez nie jest mało … mam 100 zł to jest super. hehe:D

No u mnie w cieniasię , ogrzewanie zajebiste , muza będzie zajebista , poduch nie ma xDD

[ Dodano: 13-11-2009, 23:12 ]
Mi wystarczy Honda Integra type R .

http://itrparts.com/images/Honda_Integra_Type-R_2002.jpg

http://www.kris.1000lecie.pl/integrapics2/Honda%20-%20Integra%20Type%20R%20-%20Tuning%2005.jpg


nie ma takiej ladnej w polsce;(( … 2,0 220km … ahh ;* + do tego chip za 1,5 tys zł i masz 300 km… i mysle ze siwy ma się bac xD

Adverion, docelowa moc ma byc ok 300KM
no i oczywiście przeróbka pod drift tzn szpera klatka kubełki wybebeszenie zawieszenie regulowane negatyw system gaśniczy itd :smiley:

Adverion, napisz PW do siwego i niech ci powie :wink: naprawdę nie pamiętacie jak to było z tą kasą?!

Adverion, bardzo trafnie to podsumowałeś :wink:

Dywersant napisał:

naprawdę nie pamiętacie jak to było z tą kasą?!



a ty pamietaszł;>

Dywersant napisał:

Adverion, napisz PW do siwego i niech ci powie



oj przecierz to NonSens :D można trochę przyspamowac XD

Moim marzeniem jest Mitsubishi Lancer Evo X albo i IX ahhh ma coś w sobie że mi się podoba :roll:
Lub i Peugeot 406 coupe z 3.0 silniczkiem rozmawiałem z kolesiem który mówił że jego znajomy miał to auto i ścigał się z Mercem co miał jakiś silnik 4+ albo i 5+ L i do 200km/h peugeot odstawił merca ale po 200 merc już wziął :roll:

kondzio94 napisał:

mysle ze dla ciebie nie, bo jak masz rs za 15 tys... i dla Siwego tez 50tys to jest pryszcz, bo ma auto za 150 tyskow.. i pewnie ma jeszcze na 4 takie ..;) ..


Błędnie oceniasz ludzi >_<
Ja przykładowo na DT zbierałem długo ... powiedzmy, że Adverion i Siwy na swoje cacka też zbierali całe swoje (trochę krótkie ale całe) życie ...
I są bogaci ? Myślę, że nie ... a własnie większość ludzi tak innych ocenia ;[
Dorobił się to ma ... tyle

A Adverion co do sprawy kasy -> to sposobem Siwego już się nie dorobisz ;P Za późno :D


Ja tam w sprawie samochodu to nie mam jakichś szczególnych upodobań :) na razie :P
Być może dostanę Matizka później po mamusi ;) Jak sobie kupi jakiegoś dostawczaka do spożywczaka :D

RudY napisał:

Błędnie oceniasz ludzi >_<



No moze i tak, ale moi rodzice by mi nigdy moto za 15k nie kupili..

[ Dodano: 14-11-2009, 00:10 ]
http://www.youtube.com/watch?v=2xrNWJpc5iI&feature=rec-HM-r2

Mniaaam <3

http://tuning.pl/_tuning_Chevrolet_Matiz_o_mocy_550_KM-gid_42_aid_3695_.html
AA !! MATIZ ! :smiley:

Ale moja mamusia ma jescze ze stajni Daewoo :stuck_out_tongue_winking_eye:

Mi do DT dołożyli 1000zł … Całego moto by mi nigdy nie kupili :d

RudY napisał:

http://tuning.pl/_tuning_..._aid_3695_.html
AA !! MATIZ ! :D



wiekszej wioski na kołach nie widzialem.. ;( ja ciekawy jestem jak będzie latało moje Czinkłaczento.. mysle ze za jakis tydzien jade do babci , proba będzie !!! .. zdjecie zrobie xD

RudY napisał:

A Adverion co do sprawy kasy -> to sposobem Siwego już się nie dorobisz ;P Za późno :D


Ale cholera jasna jak on to zrobił bo ja nawet nie wiem :mrgreen:
Aha i ceny RS nie ma co porównywać do ceny S3 :-P
A mi kupili bo przez całe wakacje pracowałem na to jeździłem z ojcem do roboty i pomagałem mamie w domu i byłem hmm.. grzeczny :lol: :-P A że trułem im już wcześniej dupę ale o RS 50 to się ojciec wnerwił i dla świętego spokoju mi kupił no i za to że też pomagałem :-)
Chociaż u mnie dużo zależy od ocen ... jak bym miał lepsze ocenki to RS już bym miał dawno ale pewnie 50ccm a więc nawet lepiej bo teraz mam 125 haha :mrgreen:

Adverion napisał:

Chociaż u mnie dużo zależy od ocen



Mamy chyba idento rodzicow;/

Ja tam z ocenami problemów nie mam więc od ocen nie zależy u mnie dużo :stuck_out_tongue_winking_eye:

to masz zajebiscie… i tak najbardziej to Wronie zazdroszcze… :wink:

idź nie mów mi nawet o nim :stuck_out_tongue: